♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
20. apr 2011

@jankasramka a to my už nič nepriberá ona mala 8080 ešte 28.decembra a teraz 8560 takže za 4 mes iba 480g ale vraj aj tak má o 600 g viac ako by mala mať 🙂 ale som rada že sa zastavila lebo bývame na 4. bez vyťahu a už teraz ju nevládzem nosiť,minule som nechala buginu na 2 lebo som už nevládala 😒
ja som sa spýtala na topánočky lebo každy inak hovorí,tu som čítala na MK si písali pred 2-3 rokmi o topánkach a každá jedna tvrdila že jedine s tvrdou podrážkou,tak vidíš ako sa to meni z roka na rok 😒
ale @alure povedal ortopéd inak na doma

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@eis4 super sikulku mas doma,baby som dnes hodinu v aute jazdila po meste som myslela ze sa uvarim 😀 ale tesim sa ze je teplo,maly zaspal hotovy z toho tepla @memory87 dobre ze si to povedala ja mu ich tiez nebudem davat nech sa mu zbytocne brusko nenamaha 😝 inak zaujimave co lekar to iny nazor akoby ani nestudovali jednu skolu nie?

evanns
20. apr 2011

caute baby ja som teraz vosla s naty dnu...bolo kraaaassne a teplo...23 stupnov este o 17h00

@katulkaaaaaa my sme mali dnes iba body a mikinu, aj to rozopnutu...a nohavky na traky, tie mam radsej ze jej netaha na krize 😉

jak sa mala hojdala...ale nevidno detailne lebo v tieni musi byt, ona neznasa slnko to moje dieta ☹

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@evanns krasna🙂davas pancusky?

evanns
20. apr 2011

@katulkaaaaaa malej este hej...take tenke 😒

katkavv
20. apr 2011

ahojte baby 🙂

dakujem vam vsetkym za blahopriania kajkovi, posiela vam boztek :-*

Ja som dnes maleho obliekla: body s dlhym rukavom, na to tricko s dlhym rukavom a gatusky take sustiakove trosku podsite _ bez pancusiek, a aj tak mal spoteny chrbatik 😨
dnes bolu veru krasne, vytiahla som suknicku a tricecko, jaaaak mi bolo dobre 🙂

zajtra davam maleho na cely den prec k babke, doobeda dam korcule na petrzalskej hradzi a poobede upratujem cely byt, aj sa na to tesim, pre maleho pojdeme s mm az vecer ;)

katkavv
20. apr 2011

@evanns
juj, mala je zlatucka, na vybozkavanie cmuk
@alure
dakujem, maly sa vcera fotil na mm motorke, ta dama v pozadi je moja mamina 🙂 inak tie okuliare neda z hlavicky, sa tesim, ze mu nevadia 🙂
a buduci tyzden by sme mohli ist po plavani, bud v stredu alebo v piatok, do piatka sa musim rozhodnut, ci budem alebo nebudem pokracovat v kurze, este premyslame ... kedy idete do rakuska? prajem vam krasny pobyt a hlavne si oddychni 🙂
a niekedy dojdem aj ja za tebou a pojdeme na jazera :D

katkavv
20. apr 2011

@denisocka
ja davam malemu holandiu bielu a ochutenu a kupovane jogurty a dezerty od nestle a humany

@alure pocuj, este som ti chcela napisat, denis sa podoba ze uplne na teba ! zlatik maly

@kvietok121
maly je sikovny, pekne sa driape hore, toto presne robi aj kajko, len mu stale chodim za ritou, tiez sa sam neposadi ale chyta sa vsetkeho a snazi sa postavit 😉

@eis4
krasnu vahu mate, nam kajko pribral za 6 tyzdnov 120 g .. na kontrolu a prevazenie ale ideme az 6.6.

@jankasramka
a musi sa spravit hnis? nie kazdemu sa spravi podla mna

katkavv
20. apr 2011

je tu niekto? asi nie, idem teda cumet telku
pekny vecer

akika722
20. apr 2011

@kvietok121 chuda ten ekzemik ☹ ale šikovnyyy je 😵
@memory97 sabi nesmu??? 😲 😅 ups
@memory97 ja som staru objednavku zrušila a tiež som objednala tuto 😅
@seagull2404 jeeeej možno sa niekde uvidíme 😀 😀 😀 len či ťa spoznam 😅

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@katkavv ja som tuuuu 😉
@evanns ja myslim ze este pancusky znesu

akika722
20. apr 2011

@evanns zlatučka je 😎
ja som dnes dala tenučke pančušky,rifle,bodíky,mikinku a tenku čiapočku a bol tak akurat..ani studeny ani spoteny...
@jankasramka mojmu sa hnis urobil cca 3 tyždne po očkovani?myslim že tak nejak

evanns
20. apr 2011

@katulkaaaaaa mne to bolo take cudne lebo ja v 3/4 nohaviciach iba a jej pancusky, ale ked tieto jej gate su tiez take 3/4 skor a to by mala nozku stale holu 😒 a ju iba v tieni mozem kocikovat lebo ona slnko ani len citit ☹

evanns
20. apr 2011

@katkavv dik a gratulujem k 8 mesiacikom 🙂
@akika722 😉

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@evanns mne je to tiez cudne ale kamoska dava len ponozky tak ja fakt neviem ☹ maly mal horuce rucky a hlavicku spotenu...takale zase neplace myslim keby nebol spokojny tak reve nie?

denisocka
20. apr 2011

@katkavv len holandia je tesco,alebo kauflandM? my to tu nemame,iba agro a jednotu 😀

akika722
20. apr 2011

@katulkaaaaaa ale ved naše deti len sedia..ja neviem ale bez pančušiek....no....ja ešte necham..predsa aj s obličkami sme už mali problem...

danulka3
20. apr 2011

Pekný večer prajem,idem pokukať, čo ste popísali 😉

@katulkaaaaaa My sme dnes mali bodičko-dlhý urkáv, mikinu,punčošky,rifle,tenisky,čiapku a tiež sa mi zdal trošku nervózny,lenže mne sa to zdá veľmi rýchlo skočiť len na niečo jednovrstvové,keĎže som ho mala minulý týždeň ešte v tenšom fusaku 😒
@kvietok121 super váha,aj mi sme mali takú,ale v 7 mesiacoch 😉 ten florid dala aj nám v tabletkách,ale ja mu to nedávam,zdala sa mi to taká blbosť,ona mi povedala,že to je proti kazom,keď bude starší,tak neviem,má to tu ešte niekto???
Teda pozerám,že Matejko je iná šikulka,to mi máme k tomu ešte hoooodne ďaleko.To bude asi tým,že mi nedočkavci sme ho dávali sedieť a teraz už nechce o ležaní ani počuť 😠 Takže lozenia sa asi tak skoro nedočkáme.
@denisocka Ja dávam bielu aktiviu,alebo Hollandiu a do toho buď postrúhané jablko alebo banán

akika722
20. apr 2011

@denisocka v jednote ho asi nenajdeš 😒 ja som ho raz tam hladala a našla som ho len v kauflande...ale ten mu skosi nechutil...

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@akika722 sak to ja s viki dodnes chodim na oblicky tak to este nebudem prehanat s otuzovanim
@danulka3 tiez si myslim minuly tyzden kosa sneh padal a tento uz akoby bolo leto

akika722
20. apr 2011

@katulkaaaaaa ja som nato doplatila som s jednou obličkou..maly mi na zapal skoro zomrel ked mal 3mesiace tak ja určite ešte cely april pančušky necham..predsa...ved keby chodil..ale len sedi..

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@akika722 ok sme dohodnute 😉 a co mm posluchate sa?pozeram ze si malo na nete,detusky uz zdrave?

danulka3
20. apr 2011

@evanns malá je zlatučká,taký ružový cukríček 😉 Ani mi slniečko neznášame.V sobotu sme ho trošku aj na líčkach pripiekli ☹ a to slnko skoro vôbec nesvietilo,musíme dávať na to pozor.
@katkavv joj to by som aj ja brala ísť na korčule,len nemám kde malého odložiť ☹

akika722
20. apr 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 ale pohoda.malo na nete??? 😀 😀 😀 ked som doma je to zapnute stale 😅 skoro stale 😅 dnes sme boli dosť dlho vonku a na obed som mu vypražala karfiol..tak som sa zabavila 😅

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@akika722 tak si tu potom natajnasa 😀 musim ist dat maleho spat zajtra idem kamoske na cely den tak moc toho nepopiste,ahojte 🙂

evanns
20. apr 2011

@danulka3 heeeeej to moja svagrina 20rocna sa zas vyburila, ona jej len ruzove veci kupuje a oblieka ...no des 😝

akika722
20. apr 2011

@katulkaaaaaa čo sooom??? 😅 😅 😅

mirmaj
20. apr 2011

ahojte tiež neviem ako Tamarku obliekať, ale bez pančušiek sa mi to tiež zda ešte skoro, a tiež aj len v tričku, takže ja vždy dávam ešte bud mikinu alebo takú tenšiu bundičku
@evanns čo sa ti nepáči na ružových veciach 😀

mirmaj
20. apr 2011

@akika722 a ja že len ja som taka blba že som to nepochopila čo ti chcela @katulkaaaaaa povadať 😀

mirmaj
20. apr 2011

@evanns už ste boli v Poľsku na tu trojkolku Natinke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre