♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@lji 😀 😀 😀 ja po mojom mm poslednu dobu len stekam,ale neviem sa tvarit ze je vsetko ok ked nieje 😕 stale tvrdim ze ked sa niekedy este narodim chcem byt chlap,lebo jedine co oni fakt ze musia zarabat prachy inak nic...pridu ,odidu kam chcu,pridu kedy chcu,spia dokedy chcu...a kooopec dalsich vyhod 😠 a to ja mam za mm este fakt ze super chlapa,ked to pocuvam co si zobrali moje kamosky 😝

lji
11. máj 2011

inak dobré ránko vám želám kočky 🙂 dnes bude zas krásny teplý deň 🙂

@katulkaaaaaa akože ste mali niečo zdravé v plienke?mali ste problémy?

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@lji ano maly mi minuly tyzden hnackoval,horucky mal,2 zubky mu vysli,som s nim bola pondelok u dr,schudol pol kila...ale uz to vyzera ok,konecne 😉

vladka84
11. máj 2011

ahojteeee, ja vas nestiham ☹ vcera som Karinku cely den vlacila, ani na chvilku som ju nemohla polozit, lebo hned spustila plac - z toho jej zasa zacali tiect sople a kaslalaaaaa... dnes to vyzera trosku lepsie, aspon v pohode zaspinkala teraz, ani teplotu uz chvalabohu nema, tak dufam, ze aj ten kasel prejde 😒 rano, ked vstala, takmala jedno ocko zalepene od hnisu 😖
ja by som taaaaak sla von, ale bojim sa, aby sa jej nevratili teploty, tak este asi dnes ostanem sediet na riti doma 😒
co noveee? @katulkaaaaaa super, ze Simonkovi je uz lepsie - tak to bolo zo zubkov? 😲

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@vladka84 vladi vyzera to tak 😖 sa mozem tesit kolko nam ich este chyba 16?stale rozmyslam nad tym jantarovym nahrdelnikom,baby kde ste ho kupili? @eis4 @danulienka35 @alure ?
piatok volam na dalsie vysledky,tak sa uvidi
snad sa Karinke rychlo ulavi,myslis ze ju trapi choroba ci zubky?mne spal teraz maly hodinu a pol a stal s usmevom,prvy krat po dvoch tyzdnoch 🙂 predtym rev jak pavian stale

vladka84
11. máj 2011

@katulkaaaaaa u nas je to urcite choroba, taky ma hnusny kasel 😒 ale dr. hovorila, ze zatial su to len horne dych. cesty, tak dufam, ze to ani pokracovat nebude a nespadne jej to nedajboze na priedusky 😖
my este spime, som sa konecne naranajkovala, aspon postele urobila a povesala pradlo, idem este postavit obed - vecer som robila polievku, teraz este rychlovka granadir a dufam, ze Karinka vstane az potom 😕

majka35
11. máj 2011

@vladka84 som sa nakoniec rozhodla, že na stretko nepôjdem, fakt sa nedá do auta "nasúkať" toľko osôb s príslušenstvom 😀 dve mamy, tri deti, tri autosedačky, dva kočíky a dva kufre 😕 a okrem toho ideme s rodinou posledný júnový predĺžený víkend do Nízkych Tatier, konkrétne do Liptovskej Tepličky, takže tam pôjdu aj peniaze a aj si oddýchneme

@katulkaaaaaa aký náhrdelník??? to pomáha? lebo Terezka má len dva zuby a ich rast mi zobral 20 rokov života, tak by som už chcela konečne prespať aspoň polovicu noci 😔

lji
11. máj 2011

@katulkaaaaaa
@majka35 ja som tiež na radu báb hned objednávala ten náhrdelník a na druhý den mi to aj prišlo. a neviem či to je pre mna ako placebo alebo to naozaj pomáha ale ked bývala dosť nervózna a mala to istý čas dole z krku bo sa jej to raz otlačilo na krku, tak som jej ho asi po týždni dala a nervozita utíchla 😕 ale tak uvidíme aké to bude ked pôjde viac zúbkov bo máme stále len jeden ale trošku sa jej belie ďasienko vedla toho prvého.

@katulkaaaaaa tak super že už mu je lepšie. ja niekedy uvažujem či je nutné aby tie naše ďeťúrence mali také problémy,či to radšej za nich nemôžme prebolieť a pretrpieť my 😖

evanns
11. máj 2011

@majka35 ☹ ☹ ☹ ☹ lebo som rozmyslala ze vajicko s Terezkou dopredu a ty a 2 autosedacky dozadu ☹ ☹ ☹

evanns
11. máj 2011

inak dobre ranko baby...nestiham Vas ani citat, nejak sa nam zas zacina "darit", v piatok ta mm nehoda, vysetrovacky doteraz, vcera zas bol pri tej prestrelke v Kysaku, namiesto o 19 prisiel o 23:30 lebo hladali v nejakom lese kosti nejakych zien co zmizli na zaklda podobneho inzeratu...joj nervy mam a nehovoriac ze musim makat v robote trochu lebo beriem buduci tyzden 10 dni dovolenky, tak vcera 8 hodin prezentacie...skoro ma vystrelo...ale inak ok, hlavne ze Natas je zdrava 😉

evanns
11. máj 2011

@lji a kde si ho objednavala? aj ja chcem .... 🙂 🙂 🙂 aj ked Natasha rast zubov nevnima, ale mne sa ten nahrdelnik ppaci 😀

majka35
11. máj 2011

@evanns OMG ... máš dosť, ináč ten prípad s tým kanibalom, no des a hrôza 🙄

ja už kupujem pre Barborku novú sedačku od 15-36 a tú jej dávam Terezke, už je nespokojná vo vajíčku, takže neviem, neviem, akoby sme došli ... a nehovoriac o kočíkoch a taškách ... budúce stretnutie bude u nás na Východe a hotovo 😝 ubytujem vás všetky v našom krásnom penzióne v centre ľúbezných Košíc a ukážeme vám spolu s @evanns naše pamiatkové, športové a kultúrne skvosty 😵

majka35
11. máj 2011

@lji aj mňa zaujíma kde si ho objednala 😅

@evanns pani, jak budzece mac vecej času, ta cholem tote linky na hačkovane 😀 šumne še vam mušim podzekovac

evanns
11. máj 2011

@majka35 ☹ ☹ ☹ joooooooooooooooooooooj ☹
idem hladat ti linky kym runtoš spi 😉

majka35
11. máj 2011

prikladám vám foto malej "urazenej kozičky" najprv mi prišla po vystúpení povedať, ako ma ľúbi a darovala mi vlastnoručne urobené srdiečko a o dve sekundy už bola urazená, lebo som nemala so sebou lentilky ako odmenu za vystúpenie 😝
a aj foto Terezky zo včera, aby ste videli, ako sa na mňa neskutočne podobá 😀 😀 😀 😀 mm mi povedal, že mu strašne pripomína Lolka z rozprávky Lolek a Bolek, že vraj kde som sa ja s nimi túlala 😎 😎 😎

evanns
11. máj 2011

@majka35 jedna fotka lepsia jak druha 😀 😀 😀

majka35
11. máj 2011

@evanns dzeci jak cez kopirák 😀 😀 😀

evanns
11. máj 2011

@majka35 heeeeeeeeeeeeeeeej cez kopirak...ale chybicka se vloudila 😀 😀 😀

akika722
11. máj 2011

@majka35 jeeeeeeeeeeeeej ake rozkošne 😀 😀 a Barborka...ta pusinka urazena 😀 zlata..a ona je aka hnedučka 😲

čaute kočky..sme doma s neurologie,všetko ok ale aj tak mame isť na očne pozadie 🙄 🙄 🙄 a o 3m kontrola presne 5.8.na jeho narodeniny..kokos..moje babo bude mať rok ☹

21
11. máj 2011

@lucia20 ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😝

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@lji aj mna zaujima kde si ho zohnala,ja ho chceeeem @majka35 presne aj u nas co ma nervov stali tieto posledne zuby,plac,horucky...akoze dakujem 😒 ak mu to ma pomoct tak kupim vsetko 😝 a fotky perfektne ta tvoja Barborka nema chybu,cela viki oduta 😀
@evanns mm ma akcny tyzden esteze je ako tak ok
@akika722 ani nehovor ze rok,nechceeeem...idem varit dnes vyprazany pangasius varene zemiaky a hlavkovy salat mnam,maly prave zaspal tak dufam ze to stihnem 🙂

akika722
11. máj 2011

@21 ahoj..ta čo to??? 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa ani ja nechcem ☹ no čo už....ja dnes nevarím,mm je v praci 😀 😀 😀 huraaaaaaaaaaaaaaaa..ja nevarííííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
11. máj 2011

@21 ešteže máme smajlíkov 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@akika722 neverííím 😀 😀 😀 ja som varila naposledy sobotu 😝 nedelu sme mali svieckovu sme ju jedli tri dni 😵
ozaj baby od kedy sa moze jest ryba,myslim deti?

akika722
11. máj 2011

@katulkaaaaaa moj ťuťko najstarši je max 2dni viac ani bohovi 🙄

majka35
11. máj 2011

@akika722 ďakujem moja zlatá ... vieš, čo ma napadlo? keďže na stretnutie nejdem, do MI teraz mm neche ísť, keďže mi ochorel zlatúšik, soplíky má a kašlenká, tak by sme si mohli urobiť niekedy výletik s @evanns a našimi deťuchami a surovo ťa v Trebišove prepadli 😀 😀 😀

@katulkaaaaaa jooooj, Barborka sa už pomaly odúva za každú somarinu ja už neviem, ako normálne vyzerá, bo furt len takto sa tvári 🙄 jaj že vyprážaný pangasius, zemiačiky, šalátik, jaaaaj, mnam, mnam

@akika722 ani ja nevaríííííííím 😀

majka35
11. máj 2011

@katulkaaaaaa najskôr po roku, aj to iba naše sladkovodné

akika722
11. máj 2011

@majka35 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej pridte pridte 😀 😀 😀 😀 😀 jeeeeeej 😀 😀 😀

ale ty s orílkom do Mi a teda aj do Tv idete..že???Paťko o vas sniva každy deň..že pjide dievšatko 😀 😀 😀

akika722
11. máj 2011

@katulkaaaaaa ja som raz kupila vyživku a že ryba-losos od 7m 😅

majka35
11. máj 2011

@akika722 práve to, že asi nie, kedže mm ochorenkol, a neche byť sám s terezkou ... takže ked, tak až o týžden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre