♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
16. máj 2011

ahojte a som tu znova ale normálne si tú moju hlavu odrežem, tak ma bolí

@hajatanufus a čo ty? čakáme s @evanns že ideme spolu na kaveju a ty sa neozveš 😵 máš ešte do odchodu čas?

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 aj moj ma tušim 12kg-kočik..+maly 9,5kg 😖

akika722
16. máj 2011

@majka35 dik za tip..idem si urobiť kavu 😀 😀 😀
nebrala si lieky? 😒 to ešte stale od rana? 😨 mne na bolesť hlavy pomaha aj voda magnezia

vladka84
16. máj 2011

@katkavv @alure no cestujeme aj teraz, ale to max 3 hod., do Chorvatska to budeme mat trosku dalej.... tak uvidime ako sa rozhodneme, ale Timka nam asi neda pokoj, kym ju k moru nevezmeme 😒

baby, ja uz chapem ako ste pisali, ze nestihate cez den nic, odkedy sa Karinka hybe, ja som rada, ked sa najem a ked zaspi, tak rychlo robim co sa da, potom si sadnem na chvilku za pc a uz kriciiiii, lebo vzdy sa dostane niekam odkial sa nevie dostat von, alebo trha kvietky, alebo vyhadzuje veci zo suflika a uz jej tam nic neostane, alebo.... 😅

akika722
16. máj 2011

@majka35 jaaaaaaaaaaaaaaaj odkedy ti posielam foto 😀
kokso..zo 7fotiek vidim 3..chapete? 😨

majka35
16. máj 2011

@akika722 brala som valetol a som si povedala, že vydržím a pred hodinou aulin, čo už je neskutočná sila a nič 😒

majka35
16. máj 2011

@akika722 jeeeeeeeeeeeeej, supeeeer, takže zaujala aj malého aj veľkého 😀 😀

evanns
16. máj 2011

@majka35 tak tak cakame jak sme sa dohodli 😉 tak @hajatanufus navrhni kedy lebo v piatok v noci odchadzame 🙂

@vladka84, @katkavv my uz odchadzeme teraz v piatok do Chorvatska a nicoho sa neobavam...ale to ja stale v tomto som optimisticka lebo Nati je velmi prisposobiva 😉 mozno nebude najvelmi horuco ale mne bude stacit aj 26 stupnov, slnko, more a oddych 🙂

akika722
16. máj 2011

@majka35 kava?nepomaha?jedla si? 😒
hej hej oboch 😀 a už to maju na haku,,je v izbe na poličke ,,, 😅

akika722
16. máj 2011

@evanns jeeeeej teraz idete? 😎 oddychni aj za mna 😎

majka35
16. máj 2011

@akika722 hej aj našu už prach zasypal 🙄 😎

evanns
16. máj 2011

@akika722 😎 😎 😎 😎

akika722
16. máj 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀
tak dali debilne tych smajlikov.od ruky..na bok 😠 či to len ja mam teraz čo mi to blbne? 😅

evanns
16. máj 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 aj ja mam...ale mne vyhovuju tak "po ruke" 😝 😝 😝

majka35
16. máj 2011

aj mne celkom vyhovujú 😵

akika722
16. máj 2011

@evanns tak aspoň niečo tu mam ako ma byť 😀 tak keby boli v jednom rade a nie v dvoch 😖

akika722
16. máj 2011

@majka35 😝 vy ste proti mne 😝

majka35
16. máj 2011

@akika722 ta co ši ... lem še lepšejše klika na stranu

akika722
16. máj 2011

@majka35 😝 mne tu nič nevidno... 🙄 🙄 🙄 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...ani ten ram namiesto foto..niiiiiiiič 😠

majka35
16. máj 2011

@akika722 co ši porobela aňo 😕

akika722
16. máj 2011

@majka35 a boh zna..som še naklonila k malemu a s laktom som daco scisla a blokla 🙄 vidim len niektore profilovky-ani vlastnu nevidim..a vidim len niektore fotky 🙄

danulka3
16. máj 2011

Ahojte dievčatá,hlásim sa 😵
nejak nestíham,Silvinku čakajú v škole písomky,tak sme sa dnes trápili s matikou a fyzikou 😝
S tým našim cvičením sme moc nepokročili,ráno sme to skúšali,ale ja sama na neho nestačím,je to silák a mm sa na to nemôže pozerať.ten to zobral zhurta a myslí si,že keď ho bude dávať na štyri a prekladať mu nožičky,tak sa to tak naučí.Ja som mu povedala,že na to musí prísť sám.Tak sa dnes celý deň váľa po zemi (myslím Kubko,nie mm),kope nožičkami a pokroky žiadne.Idem vás prečítať,čo ste popísali. 😉
@alure Ahoj,vitaj späť,som rada,že ste si to užili,Rím je krásny,fotky sú nádherné 😉

danulka3
16. máj 2011

@seagull2404 Pozerám,že kukáš kočíky,ja už tiež dlho pozerám,preberám,sná´d už od vtedy,čo kúpila Akika,tie čo si hodila,vyzerajú dobre,ale iní je vidieť na obrázku a iné v skutočnosti.Mne by sa teraz nejaký hodil,v piatok ideme na víkend do Tatralandie a celý kufor v aute nám zaberie len kočík,ešte,že ide aj známy,do jeho auta dáme zvyšok
@akika722 hlas som už poslala 😉

mirmaj
16. máj 2011

@alure pozerala som foto na FB bolo tam naozaj krásne a Denis taaaky spokojný na všetkých foto 🙂 mm stále rovnako, stale PN a ešte stále korzet v piatok ma kontrolu tak uvidíme čo nove
@evanns jej vy už v piatok odchádzate k moru, tak ideš oddychovať 🙂 ja si to tiež neviem predstaviť s malou ale možno by to zvladla lepšie ako si ja myslím 😀 aj ked tamarka nieje až taká prispôsobivá ako Nati 😉
@akika722 asi robili zmenu na MK ked ti to tak blbne a u teba väčšiu ako u nas 😀 😀 ale smajlíky sa aj mne pačia takto na boku 😉

akika722
16. máj 2011

@danulka3 dik moja 🙂
@mirmaj pisala som adminom..oni moju profilovku vidia...le mne sa to akosi dokašlalo..a nevidim ich viac..tvoju vidim..a napr majkinu eé

evanns
16. máj 2011

@akika722
@majka35 vy ste saleneeeeeeeeeeeeeee zeny na fb...sak nam daju mm 😀 😀 😀 sa rehocem 😝
@mirmaj hejhej uz zacinam prat 😉

akika722
16. máj 2011

@evanns moj neprečita..nie je na fb 😝 chvala bohu aspoň tam ho nevidim 😅

majka35
16. máj 2011

@evanns
@akika722 moj povie, že som dilino a tým to končí pre neho 😔

mirmaj
16. máj 2011

@akika722 zaklad že vidíš mňa 😀 😀 😀 😀
@evanns to normálne aj teší také pranie a žehlenie však? 😀 😀

evanns
16. máj 2011

@mirmaj hej a viem ze pojdem unavena odtial lebo vsetko na mojej hlave je aj bude ale potom vypnem na 10 dni a si to uzijem maximalne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre