♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 ja budem tiez otravovat foto foto foto 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
5. jún 2011

@akika722 @danulienka35 ja už na tom pracujem 😀 kedže su to foto z nášho foťáku budeme tam prevažne my, ale hadam popridávaju aj baby a uvidíte viac, zachvíľu urobím album, už som ich pretriedila ešte ich zmenším a máte ich tu 😉
@vladka84 😀 😀 😀 že neruš moje kruhy 😀 😀 😀 aj ja sa teším na dalšie a hadam už bez mm 😀 😀 😝 aj ked som bola rada že tam bol lebo by som sa asi ani nenajedla ani neosprchovala 😀 😝
@alure som si na vas aj s vladkou spomenula, ked začala taká hrozna burka, že to musí byť cesta 😲

akika722
5. jún 2011

@mirmaj čakaaaaam tešiiim 😵

alure
5. jún 2011

@mirmaj ahoj moja 🙂 my sme cestou do Rv nemali búrku,tá prešla za pár sekúnd,počnúc rohoznou,michalovou a dosť...búrku a lejak sme chytili dnes cestou z RV domov do Senca....tak som trochu po tej ceste unavená,ešte aj Denis celú cestu prespal tak sme sa neskôr uložili....no ale už utekám zajtra pokračujeme...

akika722
5. jún 2011

@alure uuuuužasneee foto..krasne..maminky a detičky 1* 😎

alure
5. jún 2011

@akika722 mojko ty vidíš fotky? ja som ich chcela pooznačovať ale ukazuje mi to tam len nejaké ikonky 😠 no nič už zajtra asi mám toho fakt dosť aj ja aj počítač...zas mi to blbne ☹
tak dobrú nocku moje milé zajtra som tu ako na koni 😉

akika722
5. jún 2011

@alure jasnéééééé,na fb 😀 krasne su

akika722
5. jún 2011

@alure dobruuuuuuu

vladka84
5. jún 2011

@mirmaj mne mm na pocudovanie ani velmi nevadil 😀 ale bola som rada, ze tam bol ten tvoj, ze mal s kym hodit rec a pivo 😉 😀 a aha aku krasnu spolocnu foto nam urobil, musis ho pochvalit 😀 len som mu zabudla dat aj nas fotak, takze ja potom niekoho poprosim poslat foto do mailu, alebo si ju stiahnem z FB 😉
@alure @liba78 @memory97 @mirmaj a ja vam zasa dakujem, ze ste prisli 😅 a dufam, ze ste boli spokojne podla moznosti, ktore sa nam ponukli 🙂

aj ja hodim foto, ale az zajtra, my sme sa este ani poriadne nevybalili a takisto mame prevazne foto nas a dokonca aj tych malo, lebo sme akosi zabudli fotit 😕

danulienka35
5. jún 2011

@mirmaj tesime sa mojko na vase fotecky videla som u alure krasne moc ma mzri ze sme neboli ach jo ☹

evanns
5. jún 2011

baby uz ste spat??? boze mne to je tak luto ☹ ☹ ☹ ☹ ja este trcim v smizanoch, auto je v servise od piatka, hada, ho zajtra urobia...

v piatok sme vyrazili navnadene vytesene a za Jahodnou dole kopcom mi dvakrat spadol brzdovy pedal uplne naprazdno a nebrzdilo mi auto, tak ma vymenil kolega lebo ja obrovsky strach o malu a tak..no uz potom ok, isli sme pomaly, brzdil rucnou a rychlostami ale na Certovicu sama som sa samozrejme nepustila ☹ ☹ ☹ auto som hned dala kamosovi no ale neurobil mi ho do soboty...musel nieco objednat a deda som nechcela pytat v sobotu odniest tam a v nedelu spat....strasne ma to mrzi, ani neviete ako ☹ ☹ ☹ ☹

a este kopu nervov ma stal tento vikend tak nemam ani naladu total na nic, by som toho mojho mm rozkusla keby mi pod ruku prisiel

ticho zavidim a banujem!!!

mirmaj
5. jún 2011

a nám sa tam prerezal aj štvrtý zúbok 😀 všimla som si to dnes pri kúpaní 😀, takže máme hore 1 jednotku a 1 dvojku, divné poradie 😀 😝 a tu máte foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mirmaj/album... dala som album len pre priateľov, tak kto ma nemáte v priateľoch pošlite mi žiadosť a potvrdím vas 😉
@vladka84 ani mne nevadil môj vôbec, mne to fakt dosť vyhovovalo aj že tam bol 😉 to hej si sadli, pofajčievali si spolu po okolí 😀 😝

mirmaj
5. jún 2011

@evanns aj nám je luto že ste neprišli, hrooozne sme sa na vas tešili, ale hlavne že ste OK a nič sa vám nestalo. Neboj ešte si to zopakujeme a vo väčšom počte 😉

liba78
5. jún 2011

@evanns zlatíčko, mrzí ma to. Neboj, ešte sa stretneme.
Baby, tak spoločná trošku zblížená a ešte pár k tomu.

kvietok121
5. jún 2011

@mirmaj ano ano zopakovat

akika722
5. jún 2011

@mirmaj už som poobdivovala foto 😀
@evanns ☹ ☹ ☹ mi je luto že sa ti to stalo
@liba78 nemám slov,úžasnééééééééé.

memory97
5. jún 2011

tak som konecne opat tu, nase tornadko konecne zaspinkalo. Nakazil sa energiou deticiek a nase nic nerobiace babo je fuc 😀
@akika722 teraz su rozne virusove ochorenia, 2 dni vysoke horucky a potom nic... uvidis ako mu bude...
vies ja nie som podstatna na foto, Davidko je zaujimavejsi 😀 😎 odpustim ti to, ze si ma nespoznala neboj
@liba78 ako krasne vyzera spolocna foto
@vladka84 aj ja sa pripajam k dakujucim za zorganizovanie stretnutia, velka VDAKA 😉 priroda je tam carokrasna, ten penzion si isto este zopakujeme bud ako rodinka alebo s tymi, co pojdu naisto a ziadne vykrucania 😉

akika722
5. jún 2011

@memory97 ale si podstatna..na tej fotke si mala dole hlavu 😝 😀

danulka3
5. jún 2011

Baby,fotky sú úžasne,aj ja som za,ZOPAKOVAŤ 😅 už ľutujem,že som to doma nejak nezmanažovala,ale aj tak Jakubko celý víkend teplotoval ☹

danulienka35
5. jún 2011

@mirmaj tise zavidim krasne fotecky mojko

akika722
5. jún 2011

@memory97 bola som na neho pozrieť,teply je ☹ asi zas zvyšenu ma teplotu

evanns
5. jún 2011

@mirmaj
@liba78 dik moje...nadherne fotky, bolo vam uzasne...musime repete, ja to inak neprekusnem ☹

tak vam dopisem co mi ten moj "mm" dilino vystrojil: tak ja platim vecne z mojho polovicneho platu a rodicovskej byt, poistky, net, tel., dovcu som zaplatila, vsetko pra Natashu tak samozrejme ze sa mi to vyprazdnilo nejak 😝 tak som si vzala v piatok na stretko cash ako vladka pisala a jeho kartu, samozrejme s jeho vedomim...a v sobotu po tom vsetkom co sa stalo idem platit v DM nakup a pani mi povie ze karta neplatna.....ja som skoro skolabovala, bola platna do 31/5...asi 5 sms mu prisli aby si prisiel ju vymenit...neeeeeeeeee nevykaslal sa na to...ja ked si predstavim ze by som niekde v Brezne natankovala a nemala cim zaplatit tak ja by som ho asi zabila...uz tolko by som odsedela 😠 😠 😠 to asi tak malo presne byt ze som tam ani nedosla... ☹

no a zajtra auto vyplacam...a jeho odpoved : sak Vasi ti pozicia....sak hej ale nech si ma nepraje jak pridem domov!!!!

ta som sa vyrozpravala 😉

vladka84
5. jún 2011

@evanns mojaaaa, to je taka smola 😒 este stastie, ze ste dosli aspon do Smizian a teda, ze si mala u koho ostat 😕 neboj, stretko zopakujeme, lebo na vas sme sa veeeeelmi tesili, aj sme ta spominali 😒
@memory97 no vidis, ako sme ti ho krasne "rozhybali" 😀 len teraz neviem, ci mm presvedcis na druhe 😀 😀 😀

evanns
5. jún 2011

@vladka84 aj som si myslela sak sa mi ckalo pol dna vcera!!!!!!!!! 😉

danulka3
5. jún 2011

@akika722 chúďatko moje,my sme teraz bez teploty (klop,klop,klop) o 22,00 máme antibiotiká

memory97
5. jún 2011

@mirmaj @alure u vas prsalo? U nas nic, este pradlo na balkone, tak nech neprsi, nech to vyschne 😉 @alure hlavne, ze ste v pohode dosli domov...

@vladka84 ani my sme toho moc nepofotili, ale tiez idem kuk, co pofotil mm 😉 este som ich ani nevidela...

@evanns moja hlavne, ze ste aj s malou v poriadku. Muselo sa ti poriadne stikutat, ked sme na teba vsetky mysleli 😉 prilezitosti este bude na stretnutie, tak sa tesim na to najblizsie 😉

mirmaj
5. jún 2011

@memory97 no tak musíme častejšie také stretko a davidko predbehne aj tamarku 😉

vladka84
5. jún 2011

@evanns jaaaj, moja, keby videli take dve kocice v aute, aj bez platenia by vas pustili 😉 no tak podareny je, isto ze hej 😅

vladka84
5. jún 2011

@evanns ale v dobrooooom sme vas spominali 😉

evanns
5. jún 2011

@vladka84 😀 😀 😀 vidno ze si ma nevidela nazivo ked toto napises 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre