♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. jún 2011

@evanns tie su kraaaaaasne 🙂

evanns
9. jún 2011

@akika722 😉

katkavv
9. jún 2011

@danulienka35 ahoj, mala ma 89 cm?? to je taka velika? pekne 🙂

danulienka35
9. jún 2011

@katkavv ahoj ano merala nam ju lebo si myslela ze mame rok a ked som jej povedala ze mame 10 mesiacov ze ale ona je nejaka velka bola tam mamicka s dievcatkom to malo 1 rok a 3 mesiace a nasa bola od nej o hlavu vysia

katkavv
9. jún 2011

@evanns tie su super, my mame tiez superfitky 2 pariky, sandalky ... a su super, kajko v nich pekne chodi :D

katkavv
9. jún 2011

@danulienka35 fuu, tak to sa ani necudujem, ze tolko vazi 🙂 to je potom v poho, ona je aj vysoka, tak musi byt aj tazsia ...

danulienka35
9. jún 2011

@katkavv to je mojko ale nic nenarobim stym uz som si zvykla ze hovoria ze je velka ona je mliekoholik

alure
9. jún 2011

Ahojte
tak ja som dnes dva krát skoro zahlušila môjho staršieho 😒 najprv sme si išli ľahnúť s Denisom a vravím Oliverovi,tíško si kukni telku,idem si ľahnúť...konečne sme zaspali a spadol mu celý box s lego kockami strhla som sa ja,strhol sa Denis a bolo po spánku,pozerám na hodinky neprešlo ani 20 minút 😠 tak som sa obliekla a išla s ním von...potom sa hrali v obyvačke,Denis v CP a Oliver otváral ten bočný vchod a liezol mu tam,vravím Oliverko zatvor to lebo bude zle,o pár minút na to od tiaľ Denis vyletel a rovno bokom hlavy do rohu stola..celé mu to navrelo a re neskutočný ..no čo vám poviem...
@evans fúha to sú také drahé? som nevedela že to stojí až toľko evry 😖
@katkavv ako bolo na plávaní? došla ti IP ?
@danulienka35 ty kokso kiahne? to nemal ešte ani Olino ...nevedeli sme ich dostať ...no hlavne nech to máte rýchlo za sebou...a to vám druhé odkladala aj kôli soplíkom zo zúbkov? divné,ako ak je choré dieťa to hej,ale nevinný soplík zo zubov...no pomaly by ste mali mať pred sebou tretie očkovanie...

danulienka35
9. jún 2011

@alure no ved prave ze uz by pomalicky malo byt 3 mojko co si myslim ze je najvysii cas nie? citala som ze mate stretavku ako rada by som sa ku vam pridala ☹

alure
9. jún 2011

@danulienka35 no to ani nebude stretavka,len babulky chcu kupit tie sandale superfity a u nas by ich mali mať..no a s katkou sa vydavame na plavani...myslíš že bola chiarinka tak chorunka ze sa nemohlo to ockovanie absolvovat doteraz? nerozmyslat nad zmenou pediatra alebo si spokojna? my sme mali vcera poradnu,tak my sme uz objednany na august na rocnu poradnu aj s ockovanim,sice my chodime k tej nasej velmi malo,aj poradne mame tak raz za dva mesiace

alure
9. jún 2011

@danulienka35 a nevies pripadne dojst do SC?

danulka3
9. jún 2011

@vladka84 všetko najlepšie k 9 mesiačikom
Baby vám ukazuje,keď dáte myš na fotku pasy,mne nie 😠
@kvietok121 na Solinkách sú omnoho menšie byty 😖

akika722
9. jún 2011

@alure moja ja som dnes s Paťka hotova 🙄 teraz leži v posteli a počuva rozpravku z cd-chcel tak ako v školke-počuvať..rozpravam sa so susedou a on beha hore dole ako z divych vajec,mam na haku že ho volam že s nim rozpravam...zobudil maleho tiež lebo beha skače huči-1000x som ho upozornila...
okupala som ho,dala som mu čiste pyžamko a kupem pokakaneho samka a on sa mi pride ukazať,komplet cele pyžamo od kakaa 🙄
dostla na zadok lebo som už nemohla,zas do vane,zas čiste pyžamo..maly nechce jesť,zas 210ml um do umyvadla pojde..vypil flašu vody a leži si tiško..a ja ked kuknem na ten vybuch okolo seba a na tu kopu šiat čo musim požehliť,na tie podlahy..je mi do plaču..tak zaspia a idem makať 🙄

danulka3
9. jún 2011

@barinkova my sme boli na sono obličiek,je to v pohode,len ležkal a chodila mu so sondou po brušku,neboj to zvládnete 😉

akika722
9. jún 2011

@danulka3 neukazuje

akika722
9. jún 2011

@danulka3 nam aj po chrbatiku prešiel...ale asi preto či to nema nejak viac zasiahnute..ten zapal 😖

katkavv
9. jún 2011

@alure ahoj, super bolo, bola tam ta monika, asi majitelka, a ona sa mi zda ze ma lepsi pristup k detickam, kajko ani von nechcel ist 🙂 fotenie bude nakoniec v stredu o 12,30 hod. 🙂

danulienka35
9. jún 2011

@alure premyslam o znemeDr. a kedy to mojko mate?

alure
9. jún 2011

@akika722 no asi je dnes nieco zle vo vzduchu...ja som ani nechcela na Olivera byt zla,som na neho nakricala a povedala som mu nech ide odo mna nabok lebo mu dam po zadku,potom som sa ukludnila,som ho zavolala a pekne mu vysvetlila co sa mohlo Deniskovi stat a tak...no rozplakal sa ako on lubi maleho a on nechce aby sa mu nieco stalo...no des tak som na miesto jedneho ukludnovala dvoch...ale je pravda ze ho moc lubi,len ma nepocuvol ....no mna este tiez caka kopa zehlenia,nastastie upratoval maly,povysaval cely byt aj zmyl podlahy...ja som medzitym napiekla kolac...

danulka3
9. jún 2011

@akika722 moja dúfam,že to nie je nič vážne a Samko bude ok,ale radšej choď k dr.
@danulienka35 a kiahne sa prejavujú len vyrážkami ?nič viac???neviem ,musím to niekde naštudovať,ak nemá iné príznaky,nemôžu to byť potničky,Neviem asi sa pýtam blbo,keď si bola u dr. 😕
@evanns sandálky sú kráááásne 😉

lenadka
9. jún 2011

@memory97 mozem to dat aj na ruzove a oranzove tricko? neurobi bledy flak-nevybiely mi to?

@akika722 bolieva ta hlava ci preco si isla na to meranie ocneho talku? som nezachytila zaciatok 😅

katkavv
9. jún 2011

@alure a mam aj adresu, kuknem to cez vik
@danulka3 ani mne neukazuje 😠

alure
9. jún 2011

@katkavv no mne sa tiež viac paci monika,mne dnes inga vravela ze fotenie je v stredu....ja len zajtra odplavam jednu hodinu,nech nie je potom vykolajeny ....a ani som sa nepytala je to v cene,alebo si to musime priplatit? tie foto myslim?
@danulienka35 pravdepodobne v pondelok doobeda

alure
9. jún 2011

@danulka3 ani mne neukazuje pasy...

danulka3
9. jún 2011

@akika722 šaty na žehlenie tu kukajú aj na mňa,ale povedala som si,že sa trošku odreagujem pri pc a potom sa do toho pustím 🙂

lenadka
9. jún 2011

@danulienka35 vuau raidna baba, ona je asi najvacsie babatko augustove, ci sa mylim? cim ju chovas, porad nech toho nasho chrusta vykrmim 😉 😀 😉

katkavv
9. jún 2011

@alure fotky stoja 8,- € zakladna sada 3 ks + dvd kde su tie 3 fotky, kazda fotka naviac tiez nieco staji, ale mne stacia tie 3 fotos ..chudacik denisko, nboj,kajko uz mal viac krat buchnutu hlavicku a to riadne, aj krv mu tiekla, z pusy viac krat, a oli ho ma velmi rad, no co, stane sa 😉

akika722
9. jún 2011

@alure ja už niekedy nezvladam to čo robi..absolutne nas neposlucha 😔
@danulka3 určite s malym pojdem.nenecham to tak
@lenadka ano,velke bolesti hlavy,občas na grcanie a na odpadnutie+zistili že mam cystu v hlave..suseda pozerala do papierov tak ten zvyšeny očny tlak nie je taky velky,vraj len trošku..no niečo pozerala že zeleny zakal? 😲 ale že to nie je potvrdene..koksooo..toto nech mi nikto ani zo sradny nehovori 🙄 😖

danulka3
9. jún 2011

@alure teda ty máš doma šikulku,keď ti takto pomôže,moje staršie dieťa sa nechytá.Ja si porobím radšej sama,ako mám počúvať to frfľanie 😠

lenadka
9. jún 2011

@akika722 tie hrcky uz niekto raz spominal a nakoniec to nic nebolo, ale zas dalsej kamosky synovec ich mal take a mal zvysene hodnoty na cytomegalovirus s tym sa vraj telo zvykne same vysporiadat aj bez zasahu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre