♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
21. júl 2010

ahojte baby, hodim vam tu RECEPT na FLAKY !!!! borovnice,višne,čerešne a spol .

malý sa mi teraz celý poolieval borovnicovým kompotom , tak som spravila "odvar"

teplá voda + soľ od oka -asi 2lyžice , asi 50ml octu - tiež od oka som naliala + kus prášku na pranie . pomiešala som a hodila do toho veci. po hodine je všetko čistééééééé

denisocka
21. júl 2010

ináč,neviem či už niekto píal,ak ano sorry - aj naša didulka už ma dcerku ,narodila sa minutu po polnoci

mirkapal
21. júl 2010

@denisocka 😀 No ja som podobnym odvarom zachranovala strikovane papuce od starkej, do ktorych sa nam dostali mole 😀 Voda+ocot+prasok = mole nadobro odstranene a papuce zachranene 😀 Ale papuce sa mocili vo vedre celu noc a este den, potom som ich hodila este do pracky a susila aspon dva dni.

mirkapal
21. júl 2010

@denisocka Nie, nepisal. Blahozelame 🙂 Pekne sa to rozbieha.

mirkapal
21. júl 2010

A sme na strane 1000 😉

mirkapal
21. júl 2010

@akika722 Ty tiez vyzeras vyborne, vobec si z tych kil nic nerob, naozaj to zhodime neskor. Tvaricku mas ako modelka.

mirkapal
21. júl 2010

Zakoncujem monolog, idem sa naobedovat 😀

denisocka
21. júl 2010

@mirkapal keby si tam dala ešte sol,tak by si ich ešte aj mala ako zakonzervovane 😀 na pamiatku

mirkapal
21. júl 2010

@denisocka 😀

denisocka
21. júl 2010

@mirkapal dobru chuť,ja idem tam, kde aj králi chodia peši ... či chodia sami? či jak sa to hovorí

mirkapal
21. júl 2010

@denisocka Dakujem.... a pesi 😉

akika722
21. júl 2010

@kacena4 to kde si tych 20kg schovala??? 😉

akika722
21. júl 2010

tak pripájam aj ja fotečku kočiarika,mám ho doma od 5teho mesiaca 😀
a zavinovačka pre princeznú 😀

21
21. júl 2010

@denisocka , takze didulke zdravie, vela spanku a mliecka...

evitkamalicka
21. júl 2010

a tu je nas kociarik

vladka84
21. júl 2010

Ahojte baby, ja som dnes bola este cosi dokoncit v robote a potom sme sa poflakali po meste, nic som nekupila, aj ked plany som mala velke, ked som z domu odchadzala, ale nejako som nemala nakupny den... taka som unavena, ze dnes tusim zaspim skor ako Timka🙂

@evitkamalicka to je Ackova bexa? ja si objednavam bexu B3, ale este nemam vybratu farbu... no ved hadam to stihnem do porodu :D

neviem kto sa pytal na soferovanie, ale ja este v pohode jazdim, zatial mi brusko nezavadzia, pred dvoma tyzdnami som este isla 200km cestu, teraz uz len po nasom meste, alebo cca 30km na kupko... akurat mi je horuco, ked sa oprie slnko na predne sklo 🙂

evitkamalicka
21. júl 2010

@vladka84 ano AX3

carmenn323
21. júl 2010

@akika722 moja ja mam 19kg tak,ze vediem 😀 ☹
@kacena4 no vazne si chuda to by som ta chcela vidiet pred tehu bolo ta vlastne vidno 😀

akika722
21. júl 2010

@carmenn323 aby som ťa za tie dni ešte nepredbehla 😀

carmenn323
21. júl 2010

@denisocka Tak gratulujem didulke 😵

evitkamalicka
21. júl 2010

a k tej vahe ja kolisem medzi 6 - 6,5kg

vladka84
21. júl 2010

baby, to vam nezavidim, ja mam plus 11kg a citim sa ako keby som na sebe nosila plny ruksak kamenov... neskutocna zataz pre telo.. pri Timke som pribrala 15kg, ale nejako som to lepsie zvladala, asi starnem :D

carmenn323
21. júl 2010

@akika722 no neveriim to ja saeste cez 20 dotiahnem 😖 no ked ja si neviem posledne dva mesiace nic odopriet,inak som ficala skoro cele tehotenstvo na rajcinach a teraz zbodnem vsetko co vidim 😀

carmenn323
21. júl 2010

@vladka84 no ledva sa gulam je to strasne no co uz sama si zato mozem 😖

akika722
21. júl 2010

@carmenn323 no ja mám zas takú smolu že chuťky žiadne,2,5 ročný syn niekedy spapá viac a kilá len pribúdajú 😖

akika722
21. júl 2010

@vladka84 horúčavy robia svoje 😉

tatulienka
21. júl 2010

ja som pribrala zatial 16 kg..a dufam, ze uz to nepojde nejako rapidne hore, lebo ma asi porazi...a pritom neviem ako je mozne, ze idu kila hore, ked vsetko po mne manzel dojeda..nejem vobec vela..

vladka84
21. júl 2010

@carmenn323 a to posledne tyzden tak priberas, alebo zo zaciatku? ja som praveze jedla vela skor, teraz mam uz asi malo miesta v bruchu, tak mi az tak nechuti... 🙂

carmenn323
21. júl 2010

@vladka84 do 6 mes to bolo v poho a potom som zacala mat chute aj na sladke a vsetko mozne

vladka84
21. júl 2010

jedine coho sa neviem dojest su melony 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre