♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
26. júl 2010

baby @carmenn323 pise ze uz zajtra alebo pozajtra pojdu domov,malinky krasne prospieva,mliecka maju dost 🙂 tak super uz sa tesime na fotecky 🙂 🙂 🙂

kacena4
26. júl 2010

@kvietok121 dakujem za kompliment, ale obcas mam fakt pocit ze mi to prelieza cez hlavu teda deti, v sobotu sme boli v ba pozriet vystavu lega a nevedela som sa dockat kedy prideme domov, v aute boli deti ako utrhnute z retaze, kopali sa, stuchali, provokovali....., ja reku mi ich na vystave vymenili 😅 ale viem, ze ked budu starsi budu super kamarati...
@21 presne ako radis @akika722 priniest hracku alebo co ma rad uz aj z porodnice, ale tak isto aj navsteva. u nas to super zabralo aj pri tretej
@kvietok121 -ja vam vsetkym zavidim, ako sa tesite so zamraceneho pocasia, ja som vcera skoro skoncila na pohotovosti (alebo v nemocnici) toto pocasie ma zabija - vcera som mala tusim 3-4 zachvaty astmy kvoli tomuto ochladeniu a zle mi je uz od piatka rana, ked sa zacalo ochladzovat, dokonca som si musela raz tak zvysit davky kortikoidov, co len dychcim a lezim a neviem uvazovat co mam malo kyslika a ubyja ma to,ze aj babovi ho tym padom davam menej - dnes utekam na plucne na kontrolu, reku ci je to len zmenou pocasia alebo nieco viac ☹ ☹ ☹
fakt vam vsetkym zavidim ako sa tesite z chladneho pocasia - mne to teplo vadilo, ale nie tak ako toto pocasie co mame uz od vikendu 😝

kacena4
26. júl 2010

@katulkaaaaaa neboj deti to zvladaju lepsie ako mi rodicia, len ich v tom treba podporodovat a brat ich ako rovnocennych - rodicia su ti, ktori viac uvazuju a filozofuju nie deti, pre ne je to hotova vec

drzte sa babenky, idem k lekarovi

vladka84
26. júl 2010

baby, ja este stale nemam kocik... uz som zufala, presla som tolko diskusii, ale neviem sa rozhodnut...mala som vybraty CAM cortina dve rozne serie, na jednom mi vadi, ze sa nenaklikava priamo na konstrukciu,na druhom ze nie su nafukovacie kolesa... potom som mala vybratu Bexu, ale nepacia sa mi velmi farby..teraz som nasla Zeix (polsky) - ale v diskusiach pisu, ze je tam mala opierka na sportaku.... ake ste si vybrali vy? 😖

evitkamalicka
26. júl 2010

@vladka84 ja mam BEXU AX3 tie su jednofarebne

evitkamalicka
26. júl 2010

@vladka84 a inac na CAM sa daju kupit zvlast nafukovacie kolesa 😉

fialka5959
26. júl 2010

@vladka84 Nic si z toho nerob ja mam termin 13.8 a tiez nemam kocik, to sme v takej dobe co je tolko moznosti a vyberu, ze cloveku rohy rastu ja som tiez mala vybraty kociar VIVARO, ale manzel neschvalil, tak som bola s nasimi v PL a som nafotila kociky ake sa mi pacia BEBETTO /www.bebetto.pl / maju stranku aj v slovencine.
Ani ten sa mu urcite nebude pozdavat lebo on je proti nafukovacim kolesam.
Takze uz ma s tym nahneval a kocik nechavam nanho aky kupi taky bude a ak sa mi nebude pacit bude kocikovat on.
Ved rozculovat sa nebudem a ani mi to teraz netreba. 😀
Tak vela stastia!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

evitkamalicka
26. júl 2010

my mame kocik doma uz pol roka 😅

mirkapal
26. júl 2010

@vladka84 My mame Teutoniu Cosmo, len tam je dodacia doba velmi dlha. Ak by si mala moznost ist na nakupy do BA, v Babymarkete maju aj na sklade velky vyber.

mirkapal
26. júl 2010

Inak, ahojte, vsetkym prajem prijemny chladny den!

vladka84
26. júl 2010

@evitkamalicka mne sa skor paci Beckova 🙂 CAM mal toho viac, nedala sa polohovat samostatne opierka na chrbatik a nozky, a zdal sa mi dlhy a tie kolieska uz bola posledna kvapka - naco mam kupit kociar, na ktory budem este dokupovat koliecka...

@fialka5959 tak sme na tom rovnako.. ja uz aj ked som vybrala, tak mi mm povedal, ze eee. Asi to vyriesim ako ty, ale mm mi povedal, ze si mam vybrat sama, ze aj tak budem s kociarom viac narabat ja, tak nech mi vyhovuje... ale ked ja nevieeeem...

kacena4
26. júl 2010

@vladka84 a preco chces kocis s nafukovacimi kolesami? ja s nim mam zle skusenosti, nezmesti sa do mensieho vytahu, cez dvere prechadza tazsie, kvoli kolesam a hlavne ak nemas velky kufor auta tak ho tam nedostanes 😝
ale neboj, urcite nejaky najdete ktory vam budem obom aj mm vyhovovat, urcite neostane babatko bez kocika
ja som kupila kocik concord, ma velke kolieska, predne otocne a hlavne som si kupila skladaciu vanicku, tu vyuzijes tak cca 6-7 mesiacov a potom ti zavadza doma, tato sa da zlozit na velkost skolskej tasky, je to super

tiffanka
26. júl 2010

@kacena4 Mohlo by sa 🙂 Ale my máme termín až za polkou augusta 😢 ... ty na začiatku

tiffanka
26. júl 2010

@fialka5959 Nafukovacie kolesá sú to najlepšie čo na kočíku môže byť !!! Nenechaj sa mužovi 😀

kacena4
26. júl 2010

uff, prave som sa dozvedela, ze moja plucna ma dovolenku do 8.8. tak to dufam, uz budem po porode, tak musim ist na kontrolu zastupujucemu lekarovi - zajtra a do susedneho mesta, s detmi - strasne a to mi gyn zakazal soferovat ze uz mam na to velke brusko tak nech neriskujem, asi si bude musiet mm zobrat dovolenku

lenadka
26. júl 2010

@21 skus si dat bioparox, ak to mas naozaj hnis, tak len dezinfekcia asi nepomoze, mna tiez bolelo hrdlo minuly tyzden a na mandli som mala hnisavu aftu, tak som zacala bioparox striekat a potom aj do nosa a zabral za par dni...vsak by som sa taka chora bala aj porodit aby male neochorelo odomna 😅
Mne ho dala moja Dr., lebo je to lokalne ATB na predpis...ale je ucinne 😉

kacena4
26. júl 2010

@tiffanka to nic, pri prvom sme kupovali kocik az po porode a nebol s tym problem

kacena4
26. júl 2010

@lenadka babenky teraz su u nas anginy, ale nejake divne, nic poriadne neboli, ani teploty, len vycerpanost a hnis v hrdle - aj malu mam choru
drzim palce nech sa vyliecite

tiffanka
26. júl 2010

@vladka84 S tou operkou na Zeix-e je to pravda. Vážne je dosť krátka.
My sme si kočík vybrali až v sobotu 😀 Po dlhóóm zháňaní a vyberaní 😀 Ale má všetko čo sme chceli: Nafukovacie kolesá, priestrannú vaničku, športová časť v oboch smeroch jazdy, neutrálnu farbu, predné veľké otáčacie kolesá, autosedačka v cene.... a to za 270 €. Uvidíme ako budeme spokojní pri kočíkovaní 😀
Je to poľský kočík značky Kamil, a takéto kočíky predáva jedna pani vo Vyšnom Skálniku ( pri RS ). Má kočíky so vzormi, ale aj bez. Až to nemáš ďaleko určite tam skočte kuknúť 😉

mirmaj
26. júl 2010

@vladka84 ja som kupila kočiť Trecco emjoyt, pačil sa mi že bol ľahky, mal nafúkovacie a otočne kolesa, celkom veľka vanička a hlavne som nechcela do neho veľa investovať, ked vidím ako veľa mamičiek predáva kočíky po pol roku, či budem spokojna ešte neviem, kedže ho nemame ešte odskušaný v terene. ešte je ku tomu vajičko, ktore sa da tiež nakliknúť

tiffanka
26. júl 2010

@mirmaj Super !!!! 😉 😎 Aj my máme naklikávaciu sedačku, podľa mňa je to super. Koľko stál?

lenadka
26. júl 2010

@kacena4 no presne, ku nam to svagrovci doniesli, najskor svagor ze uz tyzden ho hrdlo boli a nic mu nezabera a potom to jeho deti chytili a prisli ku nam na navstevu-mile ze? a o 48 hod ja a mala sme chrchlali....mala sa otriasla za par dni /stacili vitaminy a probiotika a septolete/ a mne to nepomohlo ja som musela bioparox nasadit, mozno by mi to preslo aj vitaminmi, ale bala som s ze co ak to na mna pride a ja budem chora rodit...😝 a uz je fajn, este mi trolik nadcha doznieva, ale fakt uz len minimalne...uz to skor pripisuje mojej alergii...

mirmaj
26. júl 2010

@tiffanka no ved hlavne aj cena rozhodla 🙂 komplet nejaký 244EUR, takže som ani dlho neuvažovala 🙂 najskôr som chcela Espiro GTX, ale je hrozne masívny a ťažká konštrukcia, tento ma len nejakých 8kg

liba78
26. júl 2010

Ahoj babenky... Uz som doma od doktorky, takmer vsetko ok, len male krvacanie z krcka. Sme velky a mám mäkký krčok, tak už tlačí hlavičkou ☹, uvidime aké budú výsledky z kultivácie. Teraz máme kontrolu o 2 týždne...
@vladka84 ja mám cam cortina x3 s nafukovacími kolesami /dokúpenými/ a naklikáva sa na konstrukciu. Uz sa neviem dockat kedy pôjdem s malým von 😀

tiffanka
26. júl 2010

coze?! 244 😲 Neuveriteľná cenaa.... 🙂 Nech vám dobre poslúži 😉

katulkaaaaaa
26. júl 2010

@mirmaj krasny kocik a super cena 🙂 🙂 🙂

vladka84
26. júl 2010

nafukovacie kolesa chcem preto, ze sa s nimi dobre chodi v terene, aby som nesla ako hrkalka... auto mame s velkym kufrom (passat), takze ak su vacsie nevadi to, vytah mame tiez velky...
rozmyslam, ze skocime este do Polska - nemame to daleko, aj ked som sa tomu chcela vyhnut...

vladka84
26. júl 2010

@mirmaj ten je peknyyyy... taka farba sa mi presne paci 😀

tiffanka
26. júl 2010

Ahojte 🙂 Potrebujem sa vás spýtať, či náhodou neviete o nejakej novej rodičke, pretože ja mám zatiaľ iba tieto : @gabussa
@carmenn323
@anxuska
@mata1001
@peta131
@michaela80
@zuzana76
@jankasramka , a neviem prečo mám pocit, že je ich viac. Až o niekom vite, napíšte mi to, prosím 😉 Chcem nahodiť novú tabuľku už aj s dátumami 🙂

katulkaaaaaa
26. júl 2010

@liba78 uf tak len odychuj aby malicky este aspon chvilku vydrzal v brusku 🙂 aj ja mam cortina X3,s autosedackou kupeny od kamosky este rok v zaruke,za 250eur 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre