♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
11. jan 2010

jeeej silwi ahojky 😵

my sme akurat dosli z ockovania, maly ani nepipol, to sa teda este nestalo, statocny bol velmi a vazi 10750g

rubinka
11. jan 2010

Zuzi držím palce na poradni 😉

rubinka
11. jan 2010

Baby ja sa už neviem dočkať dneška 😀 som sa konečne nejako ukľudnila a už myslím iba pozitívne 😉

rosienka
autor
11. jan 2010

ahojte kocky! 🙂 tak to bolo tak ako som si myslela....ze som nemala skorsi termin bolo akoze "nedorozumenie", ze normalne davaju po dvoch tyzdnoch, ale podla mna to bolo dokyho slendrianstvo, ze mi zabudol dat dalsi termin, proste klasika, nie prvy raz! a mohla som si ustreit nervy z nevedomosti...takze aj dobra, aj smutna spravicka, nas jeden malicky milacik to vzdal a v podstate od posledneho UTZ prestal rast, ale stale je tam, vraj ho telo vstrebe, alebo si inak poradi. zato druhy chrustik krasne rastie a roztahuje sa, vraj velmi dobre vyzera, ma uz 51mm 😵 😵 😵 a videla som, ako sa hybal a ma rucicky a nozicky, proste nadhera. hodila som foto do albumu 😅

dakujem kocky, ktore ste na mna mysleli a drzali palce, asi je to takto lepsie, ked sa priroda rozhodla takto vysporiadat s jednym pampusikom... 😔

dufam, ze u vas je tiez vsetko v poriadku, nestiham to tu citat, ale drzim kazdej palce 😉

rubinka
11. jan 2010

Rosienka, tak to mi je ľúto, ale zaroveň je to fakt asi lepšie ako keby nemalo byť bábo ok. A teraz sa môžeš aj tak tešiť z tohto jedného ktoré krásne rastie. Vyzerá nádherne, tak držím palce aby ste takto dobre pokračovali aj nadalej. 😉

evitkamalicka
11. jan 2010

rosienka krasne miminko

tiriel
11. jan 2010

rosi, krááásne miminko , prekrásne a lepšie jedno zdrave ako nič . naozaj,krásna fotka a nádherne babatko

lucy1990
11. jan 2010

Rosienka, krasna foto! 🙂 Je to silne babatko, ono sa to niekedy stava, ze druhe je slabsie a postupne zanikne 😔 aj mojej mame sa to stalo 2x...hlavne, ze je to jedno ok 😉

rosienka
autor
11. jan 2010

ruby, evitka- dakujem, asi je to takto dobre, urcite jednoduchsie...ale zas to budem musiet absolvovat znovu 😕
mne sa zda, ze sa moj malicky na nas usmieva 😉

tea333
11. jan 2010

Rosienka asi to tak malo byt 😔
Ale gratulujem ku krasnym foteckam tvojho babatka, su krasne, a tes sa ze je zdrave a rastie 🙂

rosienka
autor
11. jan 2010

tiriel, lucy, dakujem 😵 taka som dojata a stastna, aj vy mate v bruskach krasne miminka 😵

rosienka
autor
11. jan 2010

tea diky, jasne ze sa tesim a ako! nemôzem sa na neho vynadivat, to je nieco ine ako tie embrijka, ktore boli len ako neforemne fliaciky, toto ma uz tvaricku, koncatiny a skoro vsetko 😅

elinka27
11. jan 2010

tak som dnes volala svojmu lekarovi,ze ma pustili z nemocnice a ze mi tam kazali v stredu,alebo vo stvrtok ist na sono,ale cez sestricku som sa nedostala,vraj oni maju plne,a najblizsi termin mi moze dat az na 20.1 co som jej hned povedala,ze ked je podozrenie na bezplodovu tehotnost tak asi tolko cakat nemozem.Hned na to som volala teda do nemocnice,a vraj na sono mozem ist aj svojmu gynekolovi,co som zase argumentovala tym,ze mi nedali blizky termin. 😠 Tak mam teda prist do nemocnice v stredu okolo 9.00 a lekar ktory tam bude mi to sono urobi.Inak spinit uz nespinim,kedze beriem Utrogestan, a citim sa ok,ale stale ked som hladna je mi blbo co som mavala ked som bola tehotna,tak neviem ci to este nieje dosledok zvysenej hladiny hcg,moc uz nedufam,ze by sa plod objavil,kedze nebol vidiet v 6tt.Ale stale este vo mne ostava iskierka nadeje.

rubinka
11. jan 2010

Elinka neboj sa, všetko dobre dopadne, ale je fakt hrozné že ta nechávajú, tak dlho čakať v neistote, to musia byť fajne nervy 😠

tiriel
11. jan 2010

rosi a robili ti už tie NT merania?

rosienka
autor
11. jan 2010

elinka drzim palce, aby sa objavil a tlklo mu srdiecko, mozno bel len v 6tt schovany 🙂

rubinka, teraz som si precitala, tiez drzim palce na sono, urcite tam bude blikajuce embrijko a bude mu dobre 😉

tiriel
11. jan 2010

ja som akurat maleho donutila a spacifikovala na nočník pod uplatkom - ovocných čočiek , už som z toho nezaujmu a nespolupráce nasrana, ked mal 9mes tak vysadával na nočniku jak král a teraz toto

rosienka
autor
11. jan 2010

tiri- nie, to robia na inam UTZ a tam idem o tyzden, tam vsetko presne pokukame 🙂

elinka27
11. jan 2010

tiriel,moj sa tiez nepyta na nocnik,ale ho dam,krasne sa vycika aj na wc,ale sam od seba nie.Co sa tyka kakania,tak len do plienky a zasadne do cistej,schova sa niekam kde ho nikto nevidi a tlaci o dusu,potom uz ho hladam len po pachu kde sa schovava 😀

tiriel
11. jan 2010

eli,on ešte donedávna v pohode sadol,vycikal,stale po spánku a teraz proste nie ani za fras

elinka27
11. jan 2010

rubinka,veru je to strasne ta neistota.A hlavne uz neviem co si mam mysliet.Doktor v nemocnici mi povedal,ze hcg mam vysoke a tak sa asi len pomalsie vyvija a neskor sa objavi,potom som na nete citala ze aj pri zamknutych potratoch je hcg v norme,ze to s tym nesuvisi ci plod zije alebo nie.
Druhy doktor mi povedal,ze kopec tehotenstiev takto zacalo a nakoniec sa to dobre skoncilo, a treti zasa ze ked to nebolo vidiet v 6tt tak uz to asi ani nebude.A teraz si mam vybrat 😠 Najlepsie ze tehu priznaky ako citlive prsia mam stale aj nevolnosti od hladu,ale plus na to ma este pobievaju krize co moze byt znak potratu,ale aj roztahujuceho sa chrbtoveho svlastva v tehu.Takze proste parada,nemam slov 😒

rubinka
11. jan 2010

Tak ked máš tehotenské príznaky, tak by to podľa mňa malo byť ok, navyše ked máš aj to vysoké HCG, tak potom kedy ideš na sono?

elinka27
11. jan 2010

v stredu do nemocnice s tym ze ak nic tak ostavam tam

inak baby dakujem za podporu,uz je mi aj blbe sem pisat vy sa tu vsetky tesite a ja vam to tu kazim svojim pesimizmom

zuzannas
11. jan 2010

Ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? 🙂
Som si precitala vase posledne prispevky a Tiriel si ma pobavila, ze "vysedaval na nocniku jak kral", nas Adam tiez vysedava na nocniku ako kral, vydrzi kludne aj 25min, dufam, ze mu to pekne ostane! 😵

anxuska
11. jan 2010

ahoj, tak konečne som sa do..stala k internetu, rosi je mi lúto bábatka a gratulujem k krásnemu kúsku, je to už valibuk 🙂
ja som bola na poradni v piatok, sono mi nerobil, tak dúfam, že je ok. No mne robil už 3 soná, tak som teraz ani nečakala. idem teda na sono 29.1.

rubinka
11. jan 2010

Elinka, nič nám nekazíš, ved na to sme tu aby sme sa vzajomne povzbudzovali, kľudne sa vyžaluj ked to potrebuješ. 🙂

Zuzannas vitaj 😉

tiriel
11. jan 2010

zuzi vitaj,tak aj moj vydrži aj 20 min,kým nezje všetky čočoky z balíčka 😀

tiriel
11. jan 2010

eli,ja ked som potracala v 12tt tak som mala od noci tlaky v chrbtici a od rana asi od 5.00 normálne kontrakcie a brutus bolesti , ako pri porode normálne až sa to stupnovalo že som žula postelnu obliečku. a ako som o 14.00 potratila tak uplne klud, bez bolesti,no fakt jak porod 😔 -takže toto by si videla a spoznala určite a navyše som krvácala nesutočne,ale to bol iný príbeh

tea333
11. jan 2010

elinka velmi ti drzim palce, kludne pis, ja tiez citam, aj ked pisem niekedy menej lebo sa ucim ☹
aj ja mam nevolnosti od hladu a bolave prsia, ked to mas, snad je to ok 😉 treba verit

zuzannas
11. jan 2010

dakujem za privitanie 🙂 dufam, ze budem mat cas obcas sem skocit a prispiet, pretoze mozem iba ked maly spi ,-)
Elinka tiez drzim paste!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre