♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladywitch26
12. jan 2010

press, no existuje, len mne nevychadza. my to mame asi v rodine, lebo podla neho mala mat moja mama troch synov a ma same baby 😀 a aj stanka mala byt podla neho chlapec, tak reku ci mi zasa nevychadza podla neho chlapec, lebo by som rada este jedno dievcatko. aj ked muza asi porazi, lebo on chce teraz syna 😀

press
12. jan 2010

mám rada takéto presné predpovede 😀 , my sme si s mm robili už dávno podľa prsteňa, ktorý sa necháva krúžiť na dlaňou a obidvom nám vyšiel chlapček, dievčatko, tak som zvedavá 😀

mata1001
12. jan 2010

zuzka mne este taky utz nerobil aspon ho nekomentoval ze by sa mi hybalo.no zajtra idem tak sa ho spytam.

press ja si uz teraz davam cipky torecan a uz je to lepsie.sice ma napina ale da sa.a aj ty tak vela jes?ja kazdu hodinu

press
12. jan 2010

mata: jem každú hodinu, keď len kúsok rožka, ale určite každú, potom sa to celkom dá.

mata1001
12. jan 2010

aha press tak som myslela ze len ja som tak ze musim castejsie jest.a jete aj kys listovu?

ladywitch26
12. jan 2010

zuzannas, dakujem

mata, ja som v irsku a tu ked prides k doktorovi, ze si tehu, tak prva jeho otazka bude "a jete kyselinu listovu?" takze asi tak...kazdy den povinne. ziadne ine vitaminy ti neodporucia, len tu kyselinu listovu, je fakt velmi dolezita.

press, mne pri prvom tehu pomahalo jest velmi casto, ale kedze som nemohla nic ine, tak aspon lieskovce som tak po trosku chrumala. az sa muz smial, ze nebudeme mat dieta, ale malu vevericku. 😀 a teraz len dufam, ze mi nebude byvat zle, lebo som teraz na takom oddeleni, kde je uplne vylucene, aby som jedla 😖

press
12. jan 2010

ja jem len tú a predpísal mi aj utrogestan, ale mnohé z nás jedia aj viac vitamínov.

ladywitch26
12. jan 2010

no len teraz neviem, ako to mam pozerat v nom. lebo vek matky v dobe pocatia...to zalezi, ci sa nam podarilo pred mojimi narodkami, alebo az po nich. alebo mozno priamo v den mojich narodenin 😀

teraz pozeram, ze nam podla neho vychadza dievca, takze to bude chlapec...hmm, skoda, ja chcem este jednu babulku....

zuzana76
12. jan 2010

ste mi nepovedali ostatne, ked ste boli naposledy na sone, okolo toho 10-11 tt, vase babetka sa hmyrili?

mata1001
12. jan 2010

press mne to dr nepovedal a ja som ju nebrala.dneska som si dala prvu tabl.

zuzannas
12. jan 2010

zuzana: mne doki nehovoril, ze by sa hmyril, ani som to nevidela, videla som iba taku malu skvrnku.. 😉 potom som sa ho spytala, ci bije srdiecko..on, ze ano, vsetko vporiadku..

ladywitch26
12. jan 2010

zuzana, mne sa na ziadnom sone stanka skoro nehybala, ona vtedy jednoducho spala. vzdy ju musela doktorka postuchat, aby sa vobec pohla. bola aktivna poobede, to mi isla brucho rozkopat, ale doobeda musela vyspavat. a teraz tiez, vstane rano o siedmej, ale o deviatej ide zasa spat a spi aj dve hodiny. poobede uz nespi az do vecera.

zuzana76
12. jan 2010

zuzka, vdaka, no ked je to iba machulka, tak tam nevravia,ze ci sa hybe, az ked uz ma telicko, nozicky, rucicky

lady, tak dufam,ze aj to moje je len take kludne a spinkalo

inak NT, teda sijove prejasnenie mame 0,2 mm

witchka
12. jan 2010

zuzka, ja som bola vcera, som cca 10+5, nas krpec mal zase asi aerobic, lebo ten tam cvicil jak najaty 🙂 bola som z toho paf, lebo je to prve babo, nikdy som taketo nic nazivo nevidela 😀
neboj, vase babo akurat asi chrnelo 😉

inak ja jem len kyselinu listovu, beriem ju asi pol roka, doktor povedal ze staci, ze netreba ine..snazim sa ovocko a zeleninu viac, ale zeby mi to islo kazdy den tiez nemozem povedat..

baby idete niektora na zistenie pohlavia z krvi?

press
12. jan 2010

mata: ničoho sa neboj, pokiaľ je malinké v poriadku, tak mu asi kysel. lis. nechýbala🙂)) 🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

zuzi a to nemate nejako malo to NT?

press
12. jan 2010

ladywitch: mne vychádza chlapček, tak žeby dievčatko? 🙂

press
12. jan 2010

a čo je to to NT?

evitkamalicka
12. jan 2010
ladywitch26
12. jan 2010

mata, kyselina listova sa ma brat prve tri mesiace, potom je uz zbytocna. ja mam tiez kupene velke balenie na 14tyzdnov, ale az minuly tyzden som zistila,ze som tehu a predtym som akosi stale zabudala ju brat, tak z nej vela neubudne. ale vsak chceme este tretie, tak sa neskor zide 😀

zuzana76
12. jan 2010

evit, no norma je menej asi, ale aj pri patkovi som mala 0,3 mm a bolo to ok, doki na to nevravel nic, mozno v tom 12 tt je to uz vyssie

zuzana76
12. jan 2010

NT je nuchealna translucencia - sijove prejasnenie- meria sa sija na vylucenie Down Syndromu

zuzana76
12. jan 2010

witchka tak to mas super, ze tak vystrajalo, kiezby nabuduce aj moje, uz nechcem taketo stresy

evitkamalicka
12. jan 2010

zuzi neviem preco sa mi zdalo, ze je to viac....ja som si to asi pomylila so sijovym prejasnenim

evitkamalicka
12. jan 2010

a sijove ti nerobili? lebo to sa robi spolu s tym

tinka66
12. jan 2010

ahojte augustovky 2010...

mozem sa aj ja pridat s malickym?

nika - ahoj, tesim velmi, ze ta aj tu stretavam....sme totiz augustovky 2008...

evitkamalicka
12. jan 2010

tinka jasne pridaj sa 🙂

tiriel
12. jan 2010

Ten cinsky kalendar mam v albume

evitkamalicka
12. jan 2010

mne podla cinskeho mal byt Adamko dievcatko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre