♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

fialka5959
10. aug 2010

@katulkaaaaaa fffiiijjjhhhaaa, to je lekar 😝
Mna uz v pondel chce poslat do nemocnice, ked nebude nic. 😠

vladka84
10. aug 2010

@lulu4 dakujem, tak ich idem teda preprat a uvidime 😉
boli sme von, Timka sa poriadne vybehala, ja som si posedela na lavicke a oddychla, no tak rychlo nam ubehlo poobedie 🙂

lucia20
10. aug 2010

vykukavam AKIKU a stale nic... moja cakam.... cela nazhavena na foto. aj na teba samozrejme.

kikuska25
10. aug 2010

@lulu4 ahojko..no tak som dnes bola skontrolovali ma aj drobca povdali ze on je v poriadku ze ja mam nejaku vyrozu bo som mala teplotu aj v nemocnici a mala som aj dost vysoky tlak ale uz je lepsie trosku zajtra pojdem svojmu obvodnemu aby mi dala nejake tabletky..tak len lezkam a oddychujem a ty ako dnes?

kikuska25
10. aug 2010

@kvietok121 dakujem ti velmi pekne drobec je v poriadku..

lulu4
10. aug 2010

@kikuska25 no asponze si mohla ist domkov ze si ta tam nenechali, len pekne lezkaj a oddychuj, co by sme nespravili pre tych nasich drobcekov... nech ti da teda obvodna radsej nejake lieky aby si sa cim skor z toho dostala... no ja som bola na tom monitore ale neviem ako to dopadlo lebo sestricka nevedela ze to mi az na poradni povedia, takze zajtra je poradna som zvedava co a ako... ale tak rada by som vedela kolko maly uz vazi a o sone ani zmienky tak neviem....ved zajtra sa ozvem po poradni ked pridem domkov alebo vecer...drzkaj sa

kikuska25
10. aug 2010

@lulu4 dakujem aj ty sa opatruj a drzim ti palceky na zajtra..ved ked budu robit sono sa popytaj ze kolko vazi ci vedia povedat ja sa doktorky vzdy pytam ze ci pribral alebo tak to zahram aby to pozrela 😝 tak skus aj ty tak 😉 😉 b´minuly tyzden ked som bola tak povedala ze drobec uz ma 3kg ale ze moze byt aj viac lebo ze sa jej to uz zle meria ze uz je dost ´velky..zajtra pojdem k obvodnej uvidim co mi da..este keby malo bolo tak ma strasne zacal bolet zub no neviem co este viac by sa mohlo nalepit na mna 😒

vladka84
10. aug 2010

@lucia20 aj jaaa, ale asi ma co robit s drobcom a zase aj Patka nevidela, tak sa mu venuje... ved hadam pride, ked vsetci zaspia..ked nezaspi s nimi 🙂

lulu4
10. aug 2010

@kikuska25 juuuj este aj zub ta hneva, to je uz ozaj sila... lebo ja som mala velke problemy so zubami pred tehotenstvom ale klop klop za cele tehu som bola len na prehliadke a potom raz na pohotovosti co mi zacalo hnisat dasno nad jednym zubom ale odvtedy klop klop a mam tam este jeden zlomeny zub ktory musi von ale nastastie ma neboli...tak po porode by som mala ist na vytrhnutie...
co sa tyka sona, ono je to take blbe v nemocke kam chodim toto bude zajtra moja druha poradna a oni neviem ako casto tam robia sono, lebo moja mi robievala na kazdej poradni ale takto netusim... teraz som bola prvy krat na tom ctg monitore tam... a mozno mi sono nespravia ani do porodu...ved uvidim zajtra ti dam vediet

tiffanka
10. aug 2010

@lucia20 Luci, ale nikdy nevieš, ešte stále môžete mať chlapca 😝 😉 Známa si povedala, jej je jedno koľko bude mať detí, len aby mala dievčatko 😀 prvé dieťa - chlapec, druhé dieťa - chlapec, tretie dieťa - chlapec, a do štvrtice sa vydarilo dievčatko 😀

lucia20
10. aug 2010

@tiffanka ved ano, to je pravda, aj my sme povedali, ze hadam bude stvrty chlapec, nech je muz stastny, ale poviem ti, mne stale srdiecko pistalo za dievcatkom. ja som rada, ze budem mat tri princeznicky. :D

lucia20
10. aug 2010

@vladka84 vralvela ze zajtra jej tusim svokra berie patka, tak sa tesi ze bude mat volno...

katulkaaaaaa
10. aug 2010

babulky stale som doma,bola som s kamoskou na dlhej prechadzke,stahy som mala kazdych cca 30minut...teraz som hodila sprchu a uvidime,ideme sa navecerat a budeme dufat ze do rana budeme styria 🙂 ale keby nie rano sa zase ozvem 😝

lucia20
10. aug 2010

@katulkaaaaaa jeeezis, super... babaulka, este by si po nieco mala skocit do pivnice. :D juj ja sa tak tesim... nezabudni, ze nechavam pusteny notebook aj mobil. hned sa mi ozvi aj o 4.00 hod. aj tak asi od vzrusenia nezaspim. ja sa tak tesim ako keby sa to tykalo nas...

evitkamalicka
10. aug 2010

ahojte,

@katulkaaaaaa tak drzim palec

lucia20
10. aug 2010

baby aj som sa vam zabudla pochvalit, dnes mi volali z opravy, ze je fotak opraveny, tak sme to do porodu stihli. 😀

lji
10. aug 2010

@katulkaaaaaa držím silno päste 🙂 🙂

lucia20
10. aug 2010

@akika722 babulka moja kde si??? malinky nechce posluchat???

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@lucia20 @evitkamalicka @lji dakujeeeeem 🙂 dalsie prehanky na wecku,baby ja co zje do pol hodky uz aj utekam...dnes ked som nebola snad 8 krat ☹ akiku asi malinky nechce posluskat,alebo zaspala s nim drobeckom 🙂 luci to je super ze budes mat fotak,dufam ze mi ho nezabudneme zobrat ako minule pri malej sme si spomenuli az pri porode

kvietok121
10. aug 2010

ahojte tak sme doma z predporodneho kurzu, skakala som na lopte a vsetko mozne ale milacika som nenavnadila aby siel von

@katulkaaaaaa dobre ze hovoris o tom fotaku tiez ho nemam zabaleny a dnes som si spomenula ze nemam ani nabijacky tak to budem musiet napravit, je sledujem ze mas vztahy tak to bude super malicky chce ist von
@lucia20 tak to je super ze budete mat fotak poruke
@lulu4 drzim palce na poradni

kvietok121
10. aug 2010

@fialka5959 neboj aj ty to este do pondelka stihnes

kvietok121
10. aug 2010

@mirmaj ked uz neviem na ake signaly mam cakat, ach jo

lucia20
10. aug 2010

@katulkaaaaaa sak moj muz je ako fotoreporter. v jedej ruke kameru v druhej foto. :D
a co kontrakcie??? ako pokracujeme?

kvietok121
10. aug 2010

@tiffanka aj j ja si to myslim ze nie je klesnute

kvietok121
10. aug 2010

@kikuska25 tak to je super ze drobec je OK

katulkaaaaaa
10. aug 2010

@lucia20 no akosi nijako...sa mi to zase zastavilo,citim krize,aj brucho tvrdne ale neni to nijako extremne a neopakuje sa to tak casto...prsia ma bolia ... zistujem ze ked chodim mam stahy ked sedim nic...jaj co sa mam celu noc prechadzat okolo domu 😀 😀 😀

lucia20
10. aug 2010

@kvietok121 no ja som sa na lopte naskakala jak blazon.

neboj, malinky raz vylezie... nebude tam vecnost. :D

lucia20
10. aug 2010

@katulkaaaaaa no mojko ja som pri katke osem hodin len chodila... treba tomu trosku dopomoct... ale ja som mala relativne v pohode bolesti. prvych sest hodin... aj pri lucke som mala velmi pomaly nastup...

kvietok121
10. aug 2010

@katulkaaaaaa moja zlata chapem ta a sme s tebou a mozno naozaj uz ide

kvietok121
10. aug 2010

@lucia20 aj ja som sa podvedome smiala, len som si hovorila to len kvoli tebe tu saskujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre