♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
9. dec 2009

marija ja tiez odkedy som tehu neviem v noci poriadne spat a tak to bolo aj pri Adamkovi

marija
9. dec 2009

Evitka ja som take problemy nikdy nemala... no hold, dalsie dva roky sa nevyspim 😀

Bihan, mna uz ani ten zaludok velmi netrapi, ale je to ako kedy....

evitkamalicka
9. dec 2009

ja preto spavam cez obed ked aj maly

marija
9. dec 2009

Evitka vcera som spala s malou aj ja, aj ked neda sa povedat, ze to bolo na obed 😀 ale vacsinou cas kedy ona spi vyuzivam na to, aby som nieco porobila 😕

evitkamalicka
9. dec 2009

ja robim vtedy ked sa maly hra, lebo on sa mi vie pekne sam vyhrat

bihan
9. dec 2009

Maria, neboj, to ešte príde 😀 (myslím so žalúdkom)

vrabcek154
9. dec 2009

ahojte, ja som tiez pozerala, ze ziadne zalud. tazkosti, mne sa hrozne toci hlava, a prsia ma nenormalne bolia, a v noci tiez nemozem zaspat

marija
9. dec 2009

Bihan nestras 😝 pri malej mi zle nebolo, tak dufam, ze ani teraz nebude.

Ahoj vrabcek ;)

ikon
9. dec 2009

baby ja mam so spankom ten isty problem, presne ako pise marija, ked idem na WC, uz neviem zaspat. inak nemam ziadne priznaky, ani unava, ani caste chodenie na WC , ani chute ci vone.

vrabcek154
9. dec 2009

ikon, vcera si pisala,ze mas tiez problemy s mykozou, radsej chod k dokimu, mam tiez mykozu, ale to asi vsetky, doki ti predpise specialne pre tehotne, mne zakazal si dat cokolvek, ani tabletky

marija
9. dec 2009

ikon, som na tom presne ako ty co sa tyka priznakov aj spanku 😀

No mna mykoza nastastie netrapi, klop, klop, klop, ale strasne sa bojim chripky... toto je take blbe obdobie na choroby....

kafulienka
9. dec 2009

ahojte,
prepacte mi, ze sa vam tu takto vtieram, ale mam na predaj 1x precitanu knihu v anglictine "Your pregnancy week by week" (cca 450 stran, ja som bola max. spokojna). Viac info, popripade foto cez IP.

PS: a gratulujem vsetkym augustovkam 2010, drzim palce, aby ste sa tesili z vasich babatiek v auguste 2010 aspon tak, ako my sme sa tesili v tom minulom auguste z nasej Katky - a stale sa este tesime ... 😉

miciatko
9. dec 2009

ahojte dievčata teším sa že nás je tu viac, chcem sa spýtať či už všetky máte potvrdene od dokiho že ste tehu??
lebo ja ešte nie chystam sa tam na budúci týždeň, spravila som si len tehu test a vysiel pozitívne, ale ja už dve deti mám tak viem ako tehu vyzerá, len ani pri jednom som nemala až takéto ranné nevolnosti a bolesti hlavy
Prestala som piť kávu, tak možno tie bolesti hlavy su len príznaky abstaku, verím že to prejde

marija
9. dec 2009

miciatko ja som u lekara este nebola. Som objednana 23.12 😉 a preco si prestala pit kavu? ja stale pijem jednu denne, inak by som nevedela fungovat 😀

bihan
9. dec 2009

Miciatko, nebola som u lekár a ani sa tak skoro nechystám... nie je dôvod 😉 Kávu pijem len so sójovým mliekom, čistú som nikdy nepila a tiež jednu denne na raňajky.

Inak, Marija, pri Sáre mi tiež nebolo vôbec zle, len v nejakom 10tt také divné stavy žalúdku na vode, ale teraz to začína celkom slušne 😝

miciatko
9. dec 2009

vsade sa o tom píše že by sa káva piť nemala pri tehu tak ju nepijem, ale niekde som čítala také dačo že nenúte deti piť kávu , tak možno aj preto . . . . .
To budete mať nádherný darček pod stromeček a krásne prekvapko pre Melániu pod stromčekom
My chceme tiež naším chalanom 12 a 14 roč oznámiť v podobe darčeka malých topánočiek pod stromčekom že sa do našej rodinky teší ešte jeden člen 🙂

marija
9. dec 2009

Bihan ja pijem slabu kavu polka salky voda, polka mlieka. Mne bolo tiez okolo 10tt divne, ale to asi ajpreto, ze som mala svadbu a okrem toho bolo straaaaaasne teplo 😀

Miciatko mne lekar povedal, ze ak som zvyknuta na kavu a taku aku ju pijem, tak kludne mozem jednu az dve salky denne. On mi to priam odporucal kedze cele tehu som mala tlak 100/60 a bezne mavam tlak 90/50.... ja by som asi bez kavy neprezila 😀

miciatko
9. dec 2009

no tak uvidím čo mi povie aj aký budem mat tlak a potom sa rozhodnem
A kyselinu listovú uživate??
Pri mojich dvoch pred tým som nic take nebrala ale teraz beriem

vrabcek154
9. dec 2009

mne predpisal femibion a duphastom

bihan
9. dec 2009

Listovku beriem už vyše pol roka, lebo som mala problémy s červenými krvinkami a listovka napomáha (okrem iného) vstrebávať železo.

marija
9. dec 2009

Aj ja uzivam kyselinu listovu, uz asi 2 mesiace a plus Calibrum baby plan. Toto som uzviala aj pri malej.

evitkamalicka
9. dec 2009

miciatko ja som tiez u lekara este nebola, idem buduci tyzden

rosienka
autor
9. dec 2009

ahojte- tak a mame to potvrdene aj so srdieckami, mame dva milovane pampusiky v brusku, ktore bojuju o zivot, jeden je mensi a druhy uz riaden obor aj s velkym vacikom. zatial sa mame dobre, ale hrozne ma taha uz hodinu na spanie, ledva sa drzim, musim ist spat 😉

miciatko
9. dec 2009

rosienka gratulujem

evitkamalicka
9. dec 2009

rosienka super, gratulujem 😵

marija
9. dec 2009

rosienka velka gratulacia!!!! 😵 😉

jana
9. dec 2009

rosienka, gratulujem. Viem si predstavit tu radost. No ja si este musim pockat kym nieco uvidim ☹. No snad vydrzim. Tesim sa s tebou, teda ja sa vzdy tesim s kazdou novou tehulkou 😉

ikon
9. dec 2009

vrabcek to ze mam mykozu si postrehla dobre, ale ja som bola u lekara v pondelok som dostala lieky dvojo na vkladanie tam dole, ale je na nich napisane, ze v 1. trimestri len pri vaznych dôvodoch a v ostatných trimestroch opatrne, aj ked sa nepotvrdili zatial ziadne malformacie plodu v suvislosti s tymito liekmi. tak preto sa ich bojim dat, ale este som sa nakontaktovala na jednu online poradnu, tak cakam na odpoved.

vrabcek154
9. dec 2009

ikon, urcite by som si ich nedavala

rosienka
autor
9. dec 2009

mata- tak to mas super, u mna vypisanie nehrozi napriek tomu, ze cakam dvojicky a ze mam rozikovy vek 😖

marija, evitka - dakujem 🙂 inak ja mam tiez problem zaspat ked furt chodim na WC v noci 🙂

miciatko- dakujem 🙂 , ja som tiez prestala uplne pit kavu

jana- dakujeeem, aj ja sa tesim vzdy s kazdou, je to nieco uzasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre