♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiriel
14. jan 2010

inač,mne strašne chutí zavarane ovocie, doteraz som to bežne nejedla,ale teraz ... hm .... mnam ... sladučke ....

miška, z blízka ,.... dajme tomu 40km max od Lubovne , občas som aj v lubovni ... v maji tam idem ako krstna na 1.sv.prijimanie

halintoa
14. jan 2010

Ahoj kočky,
tak som naspäť z prechádzky so psom, na hlave mám hennu (budem krásna 😀 ) a presviedčam sa, že sa mi chce žehliť.
Otváranie chladničky zvládam len tak, že sa nadýchnem, otvorím, vyberiem čo potrebujem a rýchlo zavriem, niekedy mám problém aj so samotným vzduchom v kuchyni a my tam teda smrad nemáme.
Janka: teda ten lekárov prístup ma dojal, keď Ťa zajtra milostivo zoberie, tak mu nadiktuj svoj telefón s tým, nech Ti nabudúce zavolajú, pokiaľ vedia dopredu, že Ťa nemôžu zobrať. Kurník, za to že si mladučká si predsa nemôžu dovoliť takéto vtákoviny 😠 . Buď pekne asertívna, bábätko potrebuje maminku, ktorá bude vedieť jeho i seba chrániť.

Vítam novú tehuľku 😵 .

tiriel
14. jan 2010

hali,ja sa od včera presviedčam s tým žehlením, ale dala som si Kokosino,tak mam energie,asi sa pustím dotoho. akurat večer sa mi stale upcháva nos 🙄

katy7
14. jan 2010

maculienka, zacinam mat pocity ako ty, mam problem nieco zjest, zaludok mam stale na vode, vsetko pachne... do teraz mi vela chutilo sladke, ale teraz nic, bleeeee, ale nastastie to stale zostava len pri plavajucom zaludku, zacne to rano pri vstavani a konci az vecer, ked si lahnem 😝 snad to nebude takto cele tehu 😕

halintoa
14. jan 2010

tiriel: ja som žehlila už včera - posteľné prádlo, čo mi žralo svedomie už asi 2 mesiace 😀 😅 . Dnes mám normálne prádlo a hrdinsky som oprala ďalšiu posteľnú bielizeň, tak som zvedavá, dokedy tu bude stáť, ešte že mám veľa súprav 😀 .

zemanka: máme rovnaký termín 😵 , len Tvoje bábo je asi väčšie, moje je kúsok menšie ako má byť. Kedy si bola naposledy u doktora?

tiriel
14. jan 2010

hali, mna by ani nehlo žehliť postelne prádlo,ved to hned uložím ako vyschne a hned je rovne

maculienka123
14. jan 2010

katy,ja som ale v kuse hladna,takze sa musim donut nieco zjest ja ked je to strasne,tie pachy vsetkeho nemozem citit nic a najhorsie tak ako ty zacne to rano az kym vecer nezaspim,preto spim aj cez den aby som to takto troska prespala.mam taku grcu v krku cely den a nejde von,ako keby mi tam nieco stalo.
ale ked vidim ako ine kocky co su asi v 10 tt su ok tak ja len verim,ze nas to caka.

bihan
14. jan 2010

ja nežehlím.. nič 😝..posteľné prádlo a uteráky "žehlí" sušička 😀

maculienka123
14. jan 2010

ale doktor ma utesil tym,ze ked mi je zle je to len dovre pre babatko,,takze ´to ma drzi nad vodou

michaela80
14. jan 2010

maculienka to aj mne povedal doki ze kym vraciam tak babo sa ma fajn... 😀 😝

maculienka123
14. jan 2010

michaela tak vidis,nech nam je teda radsej poriadne zle 😀

tiriel
14. jan 2010

baby nezavidim,ja som sa pregrcala do 21tt a bol to brutal.

tiriel
14. jan 2010

inač,teraz ma napadlo,že pri prvom som mala taku zapchu,že som kakala len pomocou glyc.čípkoch

katy7
14. jan 2010

ja som nastastie ani raz negrcala ale stale mam pocit, ze budem, ale ved to nieje nejhorsie, co tie ako tiriel, co grcali tak dlho, ved to telo nestihlo takmer nic spotrebovat

tiriel
14. jan 2010

našla som zas starý záznam s usg - a tam ma fazulka 34mm a bola som v 11+4 tt. Hm - divnéééé , divnéé miery

tiriel
14. jan 2010

katy,ja moje telo si to vynahradilo po 21tt 😀 . ale je opravdamnajviac som zvracala večer, cely den žaludok na vode, nemohla som sa poriadne najest a večer všetko von až do žlče. posledne zvracacie dni boli už bez jedla,len 2-3dni zvracanie a zrazu dalšie ráno som dostala hlad a odvtedy som jedla všetko,čo neušlo predomnou

tiriel
14. jan 2010

ja som teraz schalovala zavarane čučoriedky,ešte aj dvere som oliala ako som po nich skočila. už vidim že ma bude paliť zaha,ale ma orbitky,tak to zvladneme

maculienka123
14. jan 2010

triel a teraz nic ?ziadne zvracanice?ja teda nevraciam,ked ma napne snazim sa ist lahnut a zaspat.ale ten pocit na vracanie je neustale.

tiriel
14. jan 2010

macu,teraz nič,vobec nič,ktovie či som tehotna 😅 😝

michaela80
14. jan 2010

maculienka ale mne to zvracanie aspon na chvilu ulavi... najhorsie je rano ta zlc hnusna...fuj...

anxuska
14. jan 2010

ahoj, elinka blahoželám k srdiečku 🙂 peťke k chlapčekovi 🙂
mne je dnes extrém zle, ale bohužiaľ nie od žalúdka, ale bolia ma kríže a tvrdne mi maternica 😝 tak dnes len ležím.
Dúfam, že to do zajtra prejde.
pri prvom pôrode bol pri mne drahý a bol to velký zážitok pre mňa aj pre neho. Aj teraz je rozhodnutý, že pôjde 🙂
epi som nemala, ani by som nechcela, prečo, fakt neviem 🙂

zuzannas
14. jan 2010

Tak ja mam tiez neustale zaludok na vode, skoro vsetko mi divne zapacha a napina ma (este som nevracala) ... 😖 pri prvom tehu som taketo nieco absolutne nezazila..zeby to nieco znamenalo? ze ine pohlavie? mate s tym niektora skusenosti? 🙂

zuzannas
14. jan 2010

Som dala piect babovku, orechovo-cokoladovu, som zvedava na vysledok teda! 😀

bihan
14. jan 2010

Zuzana, kamoška má 😀 prvé tehu bez nevoľností - kočka, druhé tehu úplne iné, prezvracala celý prvý trimester a - druhá kočka 😀

michaela80
14. jan 2010

zuzannas no to dufam ze nie to by znamenalo ze zase chlapcek by bol lebo prve tehu som mala take iste... ☹

anxuska
14. jan 2010

ževraj každé tehu je iné... tak myslím, že skôr to nič neznamená.
moja mama má 4 dcery a tiež hovorila, že vždy to bolo iné 🙂

michaela80
14. jan 2010

uz sa tesim ze pomaly prechadzame do druheho trimestra a zacneme si konecne tie kopkajuce bambulky vychutnavat... 😀

tiriel
14. jan 2010

anxus,ked ta bolia kríže a tvrdne ti maternica, nezbehneš k lekárke?

evitkamalicka
14. jan 2010

u mna je toto tehu presne rovnake ako prve

tiriel
14. jan 2010

ja mam stale na večer upchaty nos, a striekam si olynth, dufam že to nejak nepoškodi babatko, by ma asi kleplo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre