♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
4. feb 2010

to je vlbosť,praveže ked sa počita od počatia tak porod by nemal byť 41tt,lebo teraz u nas by sa týmpádom ratalo 43tt , či sa mýlim?

bihan
4. feb 2010

ee...41tt od poslednej MS.. napr. mojom prípade je začiatok tehotenstva 13.11. (posledná MS až 26.10) a fr. termín pôrodu mám 13.8., na Slovensku sa počíta termín pôrodu ako 38t gestačného veku a 40 od poslednej ms.

maculienka123
4. feb 2010

boze to mi je luto a v ktorom tt prisli na to?

denisocka
4. feb 2010

bihan,ano to chápem že 41tt od poslednej PM ,ale z prveho príspevku som pochopila že 41t od počatia ma byť správne, to by potom bolo 43tt od PM

tretulka
4. feb 2010

ahojte babulky 🙂
janka, je mi to luto...drz sa, vela sil.... 😔 😔
simi, tak tie saty su uzasne, asi sa o ne pobijeme 😀
ja idem dnes poobede na poradnu, tak mi drzte palce, bude mi robit NT screening, tak dufam, ze bude vsetko ok

mywiel
4. feb 2010

Kocky drzte sa, precitala som si co sa stalo Janke, smutné... ☹ vzdy mi zovrie ♥ ked nejaka holka oznami, ze je koniec, aj ked ja som to osobne neprezila, vzdy mam z toho neprijemny pocit. 😖

evitkamalicka
4. feb 2010

ahoj kocky, tak sme doma z poradne, NT screening ok, krv tiez ok, male ma 7cm, dr. ma nejaky dobry novy ultrazvuk, tak kukal drobcovi aj medzi nozky a vraj to zatial vyzera na dievcatko, ale potvrdi mi to s istotou o take 1-2 mesiace....foto hodim neskor, lebo musim nabit fotak

silwietta
4. feb 2010

ahojte

jej evit, takze by to mohla byt holka? super 😵 aj ked najdolezitejsie je ze vsetko je ok

mrzi ma, ze jankine babo to vzdalo...

evitkamalicka
4. feb 2010

aj mna velmi mrzi Janka ☹

jonatanka1
4. feb 2010

ahojte augustovky 2010 ja sa tiež pripájam, my otvarame tento krásny letný mesiac 🙂 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
4. feb 2010

tak kocky foto je v albume

jonatanka vitaj

rubinka
4. feb 2010

Júj Jankaat je mi fakt ľuto, čo sa ti stalo. Drž sa a prajem ti nech to čo najskôr prebolí.

jonatanka1
4. feb 2010

dakujem, som doma mam dost casu tak dufam, ze sa tu budeme stretávat casto 😎

evitkamalicka
4. feb 2010

jonatanka, myslim ze je nas tu viac takych co sme doma

lulusha
4. feb 2010

vitaj jonatanka! ja som tiez doma, snad ale koncom februara uz mozem naspat do prace... aj ked som si uz doma pravdupovediac zvykla...spat do 9-tej, citat si, pozerat telku 😀 dojdem do prace a zaspim na obed 😝

inac baby, co mi robili minuly tyzden to pichanie do cicky, vraj je to ok. Tak mi taaaaak odlahlo, ze az 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
4. feb 2010

lulush super, ze vsetko ok

nikitka231
4. feb 2010

ikulka to by bola ina sranda keby sme spolu aj rodili 😀
najskor ideme domov 13 febr.ale len na 3 dni a potom asi 2.3 priletim na 5 dni uvidime

inak moj maly dnes 2krat hnackoval a boli ho brusko dufam ze nechytil nejaku vyrozu,a vobec netusim co idem dnes do frasa varit 😒 to je uz beznadejny stav

tea333
4. feb 2010

Bre ranko,
ten zub a cele dasno ma stale paradne boli. rozmyslam ze s tym pojdem na nejaku zubnu pohotovost alebo co, myslite ze by mi tam s tym pomohli? ten zub sa pavdepodobne nevie dostat von..a boli to..asi by to tam trebalo nadrezat..
alebo mam ist k nejakemu cudziemu lekarovi? zobere ma?? lebo moj zmluvny je v

tea333
4. feb 2010

v trencine 🙂

captainka
4. feb 2010

dobre ranko 🙂 vstala som pred pol hodkou...juj dobre mi bolo v postielke 😎 a citam novinky aj dobre aj zle...

jani - ☹ ☹ drzkaj sa a bud silna

kocky gratulujem k chlapcekom...a evit tebe ak sa to nezmeni k dievcatku

captainka
4. feb 2010

evit - brusko uz je velke...peknucke... 😵

tea333
4. feb 2010

myslim ze osadenstvo je momantalne vyrovnane, nie? 3 baby a 3 chalani..

tak teraz statistika neplati pre ostatne 🙂 mozte mat co chcete 😀

lucy1990
4. feb 2010

Dobre ranko, chuda janka, kolko si vytrpela...asi to jej malinke citilo...prajem jej, nech je silna, nech to znova pride v "spravnom case", aj ked to je relativne...Tea, ten zubok nezanedbaj, chod radsej na pohotovost, nech sa z toho nevykluje nieco horsie...lulusha gratulujem ku chlapcekovi a babam na ultrazvuku zatial k dievkam 😉

tea333
4. feb 2010

Lucy je tu v ba nejake pekne centrum kde ta nenechaju dlho cakat, robia pohotovost, zavolam im zajtra a objednam sa, myslim ze u nich sa to da..Lebo sam sa asi von nedostane 😒

denisocka
4. feb 2010

tea,tak ako dovolenka a kamoška? idete či nie?

silwietta
4. feb 2010

tea skus zavolat do procare... kamoska tam chodila a velmi si to chvalila, ale meno zubara si uz nepamatam...

lucy1990
4. feb 2010

Fuuuha, viem kde je zubna pohotovost, ale to je o nicom, ja som bola parkrat kvoli mm tu: http://www.schill.sk/fotogaleria/priestory?gcli...
ale neviem, kde byvas, ci to nemas daleko...robia od 7-19tej, tak by ta mohli niekde supnut, keby si povedala, ze to je urgentne... 😉

tea333
4. feb 2010

denis ideme, ale bavit sa stale nebavime, cakam ze sa ospravedni, no to som zvedava ci skor nezosediviem..

mata299
4. feb 2010

čaute baby, pozerám, že tu už skoro každá viete pohlavie...tak blahoželám....ja som bola u toho zubára v pondelok a ten zub múdrosti mi dala dokopy, odstránila kameň...zvládli sme to, ale vyhodil sa mi herpes...mám stresovať?
v pondelok som bola aj na neurológii na pravidelnej mesačnej kontrole...preklepal ma, všetko ok...a potom mi pozeral chrbticu...vraj tiež všetko ok, prechádzal mi stavce a niečo mi na hrudnej časti na chrbtovej strane zatlačil, fasa to strelilo, ale postavila som sa a šla domov...včera som myslela, že sa zbláznim, presne v tejto oblasti mám blok, nemôžem sa z hlboka nadýchnuť a pri každom nádychu som sa rozkašľala až mi bolo zle od žalúdka, takže som si potykala s WC misou...poraďte niečo...dnes je to už síce o trocha lepšie, ale stále sa mi ťažko dýcha... ☹

tea333
4. feb 2010

lucy ide o to ze vacsina z tych zubarskyc ambulancii chce vstupnu prehliadku, nejaky poplatok, konzultaciu..ale ja nepotrebujem noveho zubara..iba pohotovost..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre