♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

juliq101
19. dec 2009

lenadka
ja bývam tiež na takej dedinke je ale kúsok od mesta no keby nebolo môjho priateľa sedím doma do tej zimi by sa mi nechcelo 😅 ešte,že má auto 😀

lenadka
19. dec 2009

juliq a preco nie 😀 stale sa mame co ucit 😀 akto to vzali vasi ked si im to oznamila ze si tehulka?

juliq101
19. dec 2009

lenadka moj ocino to ešte nevie bude to darček pod stromček 😀 a mamina v pohode najskôr mi neverila sa smiala až keď som sa rozplakala pochopila,že si z nej nestrielam objala ma a povedala,že mi vo všetkom pomôže 🙂

jankaat.
19. dec 2009

juli😀 to mas dobre ze s buducnostou ale ja sa bez vysky nepohnem,,...

a inac aj ja som z dedinky 😵 ale do mesta by sa mi nechcelo aj keby bolo ako:-/

lenadka
19. dec 2009

zlata mamula 😵 aj moja mi tak vravievala ked som bola mladsia, ze ked by nahodou nech nespravim nejaku somarinu, ze vsetko zvladneme a ja tento postoj zachovam voci svojej dcere...lebo je to hrozne v tej BB ked studentka vyhodila zdrave zive novorodena oknom 😢 😢 😢 pritom hniezdo zachrany v BB maju a blizko toho intraku 😠

jankaat.
19. dec 2009

juli potom daj vediet ako reagoval ocko..

ja nasim pomaly pripravujem na to ze s priatelom naozaj chodim do teraz dufali ze sme sa rozisli..

jankaat.
19. dec 2009

jeminenky pisem ako madar 😔 ospravedlnujem sa..

lenadka
19. dec 2009

jankaat, budem drzat palce aby to vzali v pohode, mozno bude nejaky rozruch a krik, ale to trva chvilku...kedy im to chces povedat?

ja si odskocim vziat lieky 😝 fuj neznasam ich 😝 ale vydrzim pre krpca

jankaat.
19. dec 2009

lenadka az niekedy po novom roku.. tri tyzdne prazdnin nechcem mat doma peklo... 😔

jankaat.
19. dec 2009

ja idem oddychovat...dobru 😵

juliq101
19. dec 2009

dobru Janka

lenadka
19. dec 2009

dobru noc babule 😔

juliq101
19. dec 2009

Ach ja nemôžem zaspať 😝 teraz sa mi tak strašne toí hlava sa bojím postaviť a to som si myslela,že sa idem osprchovať 😝

nibiru
20. dec 2009

ahojte kocky no ako vidim už nas je tak vela to je fantasticke ja idem doktorovi v pondelok a vravel ze mi da uz knizku...trocha mam obavi lebo mi pridu aj testy s toxoplazmozi mame totiz kocura ale nechodi von a ani neje surove maso tak by to malo bit ok aspon tak nam vravel veterinar ze to hrozi pri tulavych mackach co jedia surove maso alebo miesta kde sa chodia vyspinit zahradky a pieskoviska.....no ,mala som dost... moje dieta asi s pieskoviskami skoncilo hehehe ale inak mi je fajn posledne dva dni ma aj uz naplo ale necracala som. co mi je luto je ze zname mi povedali ze ma v tehotenstve nebude boliet hlava trpim totiz migrenami a odkedy som tehotna mala som 2....a to bolo hrozne kedze nemozem ani ziadne tabletky....inak mne lekar povedal ze na ultrazvuk pojdem v 12tt tak sa bezne chodi a kedze ja nemam ziadne problemi nemam sa bat tak dufam ze to bude ok 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
20. dec 2009

ahoj kocky,

nibiru mne robil ultrazvuk hned

lenadka
20. dec 2009

nibiru, no to je hrozne ze si nemozes pomoct tabletkou, bolest hlavy je hnusna-mna teda boli len obcas a staci...mam kolegynu co ju strasne casto bolievala hlava a ako ostala tehulka tak to preslo-bolela ju len raz doteraz aj to bola chora-tak ta chcem potesit ze je to individualne 😉

evitkamalicka
20. dec 2009

nibiru paralen si kludne mozes dat, ten je aj od bolesti

nibiru
20. dec 2009

ja mam super doktora a a neviem aj zname mi hovorili aj mama ze im robili 12tt ked som sa pytala doktora povedal mi kedze je to zelane tehotenstvo nemam ziadne problemi a vsetko je ok nemame sa kam ponahlat...a v 12tt je lepsie vidiet...

evitkamalicka
20. dec 2009

nibiru, no ja neviem, ale ved predsa treba vidiet aj srdiecko, u nas ti bez srdiecka tehu knizku nedaju napr.

evitkamalicka
20. dec 2009

mne pri malom robili utz tiez hned, potom v 8tt a potom v 12tt, potom v 20tt, 24tt a 30tt

nibiru
20. dec 2009

lenze paralen mi je zbitocne jest kedze mi vobec nezabera tak mi ostava len strara cinska mast a detcka platena plienka stiahnuta na hlave a spat....hoci nie vzdy sa to da ... ☹ no co uz...

evitkamalicka
20. dec 2009

nibiru no tak to teda nic moc, mne nastastie paralen zaberie vzdy

miciatko
20. dec 2009

ahojte tehulky
tak mne dnes rano konecne je dobre, dufam že sa mi to neposune na neskôr, lebo včera keď som šla z práce kolo 20:30 tak mi bolo veľmi zle aj som myslela že budem blvať, ale nakoniec som to neak ustála

juliq aj ja som otehotnela s prvým v 17 a môžem ti povedať že materstvo v tomto veku je krásne možno preto , lebo žena po 30 viď teraz mna už veľa kombinuje 😖, moc ti fandím

nibiru
20. dec 2009

no sak dufam ze je vsetko ok predosla doktorka co som mala by mi mozno ani hcg tes neurobila kedze to bola uplna krava ked som jej povedala ze sa nam 2roky nedary nic somnou nerobila ani ziadne vysetrenia a do karty mi napisala chce dieta a ked som dosla s boletami brucha ma vyhodila z ambulancie ze ci dojdem vzdy s pichnutim brucha pritom som nevedela ani chodit a to som robila v chlade a zdvyhala 30kg bednicky ale dala dom sa preradit na ine oddelenie co mi odporucil tento novy doktor spravil mi vsetky vysetenia lebo bol uplne zhozeny ze nemam zakladne ultrazvuky ani odberi nastastie vsetko bolo na vybornu tak nas poslal do centra ginfinu 25.11 sme boli objednany a v ten den som zistila ze som tehotna po dvoch rokoch snazenia 😀 asi je tam naozaj ta psichika kedze som to uz vzdala ale urcite zavazilo aj to ze som sa dala preradit tam kde kde mam klud teplo a nic nedviham a po 3 mesiacoch na novom odeleni 🙂 sa nam to podarilo hehehe

juliq101
20. dec 2009

miciatko Ďakujem 😵

peta131
20. dec 2009

Ahojte 😉
tak ja som vcera kvoli mojim nevolnostiam musela ist do nemocnice dali mi infuzky ale hned som sa vypytala domov lebo to tam bolo hrozne 😔 by som tam nevydrzala ani jednu noc...ale uz je lepsie tak snad to zabralo...

aj my robili pre istotu sono tak malinke je v poriadku srdiecko bije a uz aj krcok mam pevny tak som rada 🙂

uz len nejako prekonat tie nevolnosti 😝

peta131
20. dec 2009

jaj a este som chcela ja som tyzden pred mikulasom zistila ze som tehu a chcela som dat tiez mm testik do cizmy aby mal prekvapenie a aj mame no ale nevydrzala som hned v ten den som im to musela povedat 😀 a rodine som to chcela povedat na vianoce ale tiez som nevydrzala 😀

tiriel
20. dec 2009

ahojte , tak ja ani neviem na čo všetko reagovať , som rada že nás tu je už tolko vela a verím,že všetky dojdeme uspešne do ciela . ja som si aj zrušila hore to,čo ukazuje tt , lebo sa nejak necitim tehotna . 😅 . Akurat že ma občas pichne odspodu akoby v krčku a mam ten tehu biely výtok. no a kus ma bolia prsia a v noci chodim na wecko častejšie. nič ine mi nieje , tak si počkám na utorok, mala by som isť na usg či je vidieť srdiečko - to bude v utorok 7+2tt podla ovulacie a až tak budem kludnejšia a snad to povieme aj rodine. idu sviatky , večne nejake upratovaie,varenie, pečenie,tak si to tehotenstvo vobec neužívam ani neuvedomujem.ale snad ked bude všetko Ok a narastie bruško,tak budem kludnejšia.

prajem peknu nedelu , u nás je uplne bielo len nikam sa mi nechce isť - do tej kosy 😝

janusa127
20. dec 2009

ahojte,

baby stredoškoláčky držím vám silno silno palce 🙂 keď som mala 18 stráášne som chcela bábo ale frajerovi čo som mala som nedôverovala že by sa dokázal o nás postarať a aj som dobre urobila...ale tí vaši chlapi musia tí praví 😉 🙂 jankaat vaši si troška pokričia, mama poplače atd 😅 ale potom sa budú tešiť, verím tomu 🙂

mne nevolnosti povolili trocha, je mi lepšie, som sa bála že mi už nastupuje grc obdobie ale zatial sa držím 😀 už len necelé dva dni a uvidím mimi ,juj ako sa teším, dúfam že bude všetko v poriadku 😵

evitkamalicka
20. dec 2009

janusa, urcite bude vsetko tak ako ma byt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre