♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
2. mar 2010

Hej, tiež máme teraz dočasne pauzu a potom necháme deti babke na prázdniny a pôjdeme ďalej objavovať svet 😀

rubinka
2. mar 2010

Ja si tiež vravím že si to užijem s manželom a deťmi, šak celý život máme pred sebou. Necítim sa o nič ukratená. 🙂

mata299
2. mar 2010

ahojte kočky...tak k tomu veku...ono k tomu treba hádam aj nájsť toho pravého a nie je to vždy také jednoduché, takže klobúk dole pred tými, ktoré to stihli do 30 -tky a my 30+ budeme veriť, že to s tou našou postavou nedopadne až tak zle 😀

bihan
2. mar 2010

Maťa, prvé je ešte v pohode 😀 ale je fakt, že chcieť dieťa a nemať na to vhodného partnera, to je dosť blbé 😅

denisocka
2. mar 2010

baby,ja som našla toto http://www.amazon.co.uk/Maternity-Flexi-Belt-Ad... tak možno objednám a vyserem sa na nohavice

maculienka123
2. mar 2010

deni na to som uz pozerala,lebo mne su vsetky rifle dobre celkovo,len nezapnem,tak len aby to tak drzalo

denisocka
2. mar 2010

no mywiel to ma a chváli si to

denisocka
2. mar 2010

prosím vas,aky je kurz libry teraz ???? trebars 80lb je kolko €???

evitkamalicka
2. mar 2010

deni 89-90€

denisocka
2. mar 2010

dakujem

našla som šaty ,ale neriskujem,ale keby som ich skusila naživo,tak ich kupim určite http://www.amazon.co.uk/FUNMUM-Maternity-Wrap-D...

rubinka
2. mar 2010

Tu je dobrá kalkulačka na prepočet: http://openiazoch.zoznam.sk/nastroje/kalk/prevo...

maculienka123
2. mar 2010

ked deni,ja nezapnem zips aby to nebolo vidiet,lebo ten pasik je len na vrchu

groka
2. mar 2010

Ahojte kocky 🙂
ako sa mate?
ja stale na prd,od nedele mam take nevolnosti 😝 do obeda sa da,ale aj to horko tazko a od pobedia mam pocit,ze ja uz to nevydrzim...
maleho mam stale doma,maju prazdniny,ale uz nech ide do skolky,lebo ma odvezu 🙄 dnes sme boli na pol hodinku vonku,co je aj kosno aj ked svieti slniecko a ja mam vychadzku do 10:00 ale som predychavala

inak ako ste na tom s bruskom a pohybmi?ja nejako nic necitim a aj ked mozno dnes rano,ale nie som si ista co to bolo,uz sa neviem dockat tych kopancov ozajstnych a brusko mam take velke ze sa mam nejeden clovek spyta ze ci uz idem rodit 😵 a to za posledne 3 dni sa tak zvacsilo,v stredu som bola na AFP ani neviem ci som pisala

denisocka
2. mar 2010

je rubi,dik !!!!!!!

ale pozeram že tie pasky do nohavic maju nejake nizke hodnotenie

evitkamalicka
2. mar 2010

groka ahoj, teda nezavidim tie nevolnosti.....ja uz citim aj kopanceky

rubinka
2. mar 2010

Groka hod nejakú fotku bruška 🙂

denisocka
2. mar 2010

aj ja citim kopance, vždy ma to ukludní 🙂

groka
2. mar 2010

ahoj evit,budte happy ze nemate nevolnosti,to si neviete predstavit tie co to nemate,nemate chut do nicoho,doma bordel ako v tanku,spalna no coment,detska no coment,zehlenie ma caka,pranie ma caka,varenie ma caka,to musim do vecera navarit,inak este mame...ja si to asi hodim

evitkamalicka
2. mar 2010

groka ja som mala teraz crevnu chripku, to som grcala 2 dni vkuse a nikdy viac, hnus

groka
2. mar 2010

rubi hej v tomto 16tt hodim ale nie som este odfotena,ale posnazim sa popracovat nad tym

groka
2. mar 2010

evit a tie kopanceky citis ako?lebo bublniky som uz citila teraz citim nieco ako keby sa mi malo vydut nieco niekde na malom mieste...ja to neviem nejako rozoznat a kolko ma mat babo cm v 16tt?

evitkamalicka
2. mar 2010

ja necitim vyduvanie, ale normalne kopanec

evitkamalicka
2. mar 2010

normalne dostanem buchnat 😅

maculienka123
2. mar 2010

groga fakt si to viem predstavit,ja som toto mala do 12t v kuse tiez,strasny bordel doma,nemali sme pomaly co jest,nevladal som nic,fakt ta lutujem,musi to byt strasne,ja uz vraciam iba vecer a je mi strasne zle ale cez den fungujem dobre asponze tak.drzim palce,nech ti to co najskor prejde

denisocka
2. mar 2010
evitkamalicka
2. mar 2010

ja mam bordel stale, len co upracem uz su hracky po celom byte

groka
2. mar 2010

evit ja citim to vyduvanie,ale na brusku sa nedeje nic...a ozaj jazdis na aute?ja som nesoferovala ked bol sneh a\hadam aj 3 tyzdne a potom som isla s muzom a skoro som sa pokakala od strachu a domov som uz ani nesoferovala a potom o 2 dni som isla uz sama s malym v aute,prva moja jazda sama a ani som sa nebala a lepsie sa mi soferuje samej ako ked tam sedi muz ale musim mi hrat hudba

evitkamalicka
2. mar 2010

groka ano jazdim a na velku noc sa chystame domov k mojim rodicom na vychod, tak to bude prva dlha cesta, si to s MM rozdelime napoly.....mne sa prave v snehu slo super, aj skusky som mala na snehu

zuzana76
2. mar 2010

ahojte

ja som tiez zacinala az po 30-tke a myslim,ze teraz vyzeram lepsie ako predtym, mna to tehotenstvo dalo trocha do poriadku, uz nie som taka vyzla ako predtym so 165 cm som mala 45 kg, takze to ci tehotenstvo zenu zmeni a ako velmi, zalezi aj na genoch a na nej samej

zuzana76
2. mar 2010

ja som zase celkom rada,ze to dopadlo tak ako to dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre