♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
20. mar 2010

sa tu vytesujem nenormalne, tak ta pani s tym "mojim" kocikom sa mi ozvala, ze kocik je v ponuke, je volny a zajtra mi posle foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
20. mar 2010

inak doma na pocitaci mi nezobrazuje moznost pridat smajlov musim ich tam cmarat manualne 🙄 😠 ma picne 😅

januliatko1985
20. mar 2010

dakujem lenadka....aj my uz mame vyhliadnuty kociarik JET Picasso, len cakame kym sa rozhodne buduca krstna mama nam ho kupit, kedze sa tak rozhodla 😉 a postielocku a vybavicku do nej objednam po velkej noci, to uz mam tiez vyhliadnute na nete...vsetko pekne pomalicky aby to velmi nenarusilo rodinny rozpocet,xi

pipi1211
20. mar 2010

ja postielku asi poriesim po malej aj sa nam pekne hodi do spalne 🙂 a vybavu do postielky asi poriesim eln vankusikom a perinkou a hniezdom, baldachin uz nechcem lebo mi to pride zbytocne

januliatko1985
20. mar 2010

juuj, vam je fajn, co uz mate deticky a maju po kom dedit aspon nieco, ale ja nemam niiiic zdedene zatial, tak sa aj tesim, ze vsetko novucicke budeme mat 🙂

augustovky2010
20. mar 2010

doplnila som albumik 😉
rosi

pipi1211
20. mar 2010

no to som sa aj ja vytesovala ked som cakala momo 😀 ja som naukovala uz v tretom mesiaci vecicky a kocik som mala uz v piatom siestom mesiaci 😀 teraz uz si davam nacas lebo viem ze je este kopu casu, su to tak 3-4nakupy a bude vsetko 😉

januliatko1985
20. mar 2010

ja uz pisem so zatvorenymi ocami, musim ist spinkat, tak zajtra,dobru noc 🙂

januliatko1985
21. mar 2010

dobre ranko 🙂

denisocka
21. mar 2010

dobre ranko,musim dnes variť rýchlo,poobede ideme k svokrovcom oslaviť Jozefa

januliatko1985
21. mar 2010

ja sa dnes s varenim neobtazujem,chvalabohu, kedze som na navsteve, tak sa necham trosku obsluhovat a teraz este lezim pod perinkou 🙂
len pozeram von oknom, ze dnes nebude asi tak krasne ako vcera, no skoda, ale aj tak si uzijem den nicnerobenim.

mywiel
21. mar 2010

Deni maly je podareny ako mu tie halusky chutia pravé Slov. dieta 😵 Ja sa este balim a poobede vyrazam na letisko, tu leje ako z krhly, dufam ze na Slov. mate pekne. 🙂

zuzannas
21. mar 2010

Myw, tu v BA je pod mrakom.. 😒 😒 dufam, ze sa to neskor napravi!!

lulusha
21. mar 2010

ahojte babule! ja som po dlhej dobe isla navstivit nasich, strasne sa vytesujem 🙂 a tesim sa hlavne z pocasia, wooow 😀 vcera som sa odhodlala sadnut aj za volant, sice iba na parkovisku 😀 ale aspon som urobila prvy krok, ked uz mame auto a chuda je furt v garazi 😎

carmenn323
21. mar 2010

Dobre ranko,tu je tiez pod mrakom a to som sa denes chystala umyvat okna z vonka no snad este vide slniecko 🙂

carmenn323
21. mar 2010

neviete mi poradit chcem si dat do pasu foto a ked viberiem aku tak mi ju nenahrava tak neviem ako si ju tam mam pridat

lucy1990
21. mar 2010

Dobre ranko 🙂 slniecko sice nemame, ale aspon je prijemne teplucko a ludia si uz zacali vsimat brusko 😀 pod zimnou bundou sa velmi lahko skrylo...my ideme na nedelny obedik ku svokrovcom, takze som tiez este pod perinkou a tesim sa na malu 11 dnovu Paulinku 😵

groka
21. mar 2010

Caute babule

ktore z vas brali pri tehu olynth alebo nasivin?
lebo ja to beriem a bojim bojim o male,vraj by sa nemalo nic stat

groka
21. mar 2010

a podotkynma ze olynth mam ten zlty pre deti a nasivin pre deti od 1 do 8 rokov

denisocka
21. mar 2010

groka,ja som barala olinth asi 6týždnov v kuse do 14tt

denisocka
21. mar 2010

ja dopekám živansku ... našla som supiš recept na plech,takže už aby to bolo hotove a maly v postielke,že ideme poobede k svokrovcom a nedela bude v riti

kila
21. mar 2010

Čaute! Existuje ešte album s tabuľkou augustoviek? Viete mi poradiť kde nájdem ten album? 😅

michaela80
21. mar 2010

lenadka ju ma vo svojom albume..

michaela80
21. mar 2010

sorry to nie lenadka ale leteku...https://www.modrykonik.sk/fotoblog/leteku/album...

kila
21. mar 2010

Ďakujem! 🙂

denisocka
21. mar 2010

mna dnes boli hlava.sa nečudujem,včera slniečko a dnes zas hnus vonku

michaela80
21. mar 2010

deni u nas zase celkom o.k....maly sa so svokrom bicykluje a mm hraje s brachom a asi buducim svagrom zase futbal na umejel.....mame 12,7 stupna....

evitkamalicka
21. mar 2010

aj mna boli hlava, tak mi akurat muzik urobil kavu

denisocka
21. mar 2010

Mna by kava teraz usmrtila.dala som si paralen a uz som ok.je teplucko +16st a zacina kropit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre