♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
23. mar 2010

Niki, dones si radšej CD, na kľúč možno nebudú chcieť, aby si im tam nedoniesla nejaký vírus.

snehulienka24
23. mar 2010

evit o vyhadzanom ksichte ani nehovorim, som s tatom volala cez skype tak sa zhrozil ze to ako vyzeram :DDD tehotenstvo robi zo mna kaliku a antisexicu :D

evitkamalicka
23. mar 2010

idem dat malemu obed, lebo uz tu mrnci

rosienka
autor
23. mar 2010

ja mam zase nadhernu plet, ani jedna vyrazka, predtym som sem-tam nejaku pliagu mala a teraz nic....a vraj ze baby uberaju krasu! blbost 😝

snehulienka24
23. mar 2010

jaj rosi zavidim 😉 tak to som velmi zvedava co cakame 😅 ale bude to velky fesak ci fesanda, ked mi tolko krasy berie 😎 😅

maculienka123
23. mar 2010

ja mam obcas vredy take hnusne,no som zvedava aj ja co to bude.

didulka85
23. mar 2010

Ja som tiez sama vyrazka. Ked ma videla mama bez make-upu, zhrozila sa a vynadala mi, ze sa o seba nestaram. A svokra mi zase rozpravala, ze nie je mozne, aby som mala take otrasne vlasy cez tehotenstvo, lebo ona ked cakala dieta, tak ich mala nadherne.

evitkamalicka
23. mar 2010

ja mam tiez aj vlasy otrasne, strasne rychlo mi mastneju

evitkamalicka
23. mar 2010

dnes som si objednala dalsie tehu nohavice, tak uz mam dvoje a som vybavena, este pokukam po nejakom peknom svetri, lebo na
vetrovku a kabat mi uz je teplo

didulka85
23. mar 2010

Evitkamalicka ja som zhanala sveter po celej BA. Nakoniec som si kupila tehotensku mikinu na zips a ten sveter som vzdala.

evitkamalicka
23. mar 2010

ja kukam na mimibazare

silwietta
23. mar 2010

ja sa este mestim do vesty a chvilku este aj do prechodneho kabatika... tam sice zapnem uz iba gombik pod ceckami, ale na toto prechodne obdobie je to akurat

evitkamalicka
23. mar 2010

silwi ja by som sa uz ani nahodou nezapla, nie kvoli velkosti pasa alebo prs, ale preto ze mi je uz horuco, takze sveter bude akurat a aj ten asi budem mat rozopnuty

silwietta
23. mar 2010

evit, to je len taky tenky... vcera som mala ten katik, pod tym tunika a bolo mi tak akurat... ale radsej som bola iba na slniecku 😎

evitkamalicka
23. mar 2010

ja som bola cez vikend v Nitre len v kratkom tricku a kabat v kociku

rosienka
autor
23. mar 2010

nechcem byt trapna 🙂 , ale mne sa ani vlasy nemastia ako predtym a skoro vôbec nepadaju...nema problema 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

rosienka tak to mas dobre

rosienka
autor
23. mar 2010

evit- ale po pôrode budem asi holohlava, lebo potom vraj vypadnu aj tie, co mali teraz 😀

biba12
23. mar 2010

Ja si tiez zhanam nejaku mikinu ktoru budem moct krasne vytahat🙂) Ale zatial som nic normalne nenasla. Akurat som nasla v Peacocks v Auparku velmi pekne tehu veci. A lacne oproti tomu, co stoja v ma-ma, mothercare,.... Ale mikinu ziadnu. kopu triciek na leto, bluzky do prace, rifle, teplaky......
Co sa tyka tej tvare, pri Andrejkovi som nemala ziadne vyrazky, ale pri tomto tehu som mala asi do 16 tt celu bradu furt vyhadzanu. Jedna vyrazka zmizla, druha sa objavila. Teraz je to uz dobre.
Petka ja tiez cakam na vysledky amnio, tak dufam, ze to bude dobre aj uz Teba aj u mna. Budu 1.4., takze este 9 dni?
A gratulujem k dobrym vysledkom dievcata, som rada.
Mna od rana boli hrdlo, maly ma zlty sopel. Bola som s nim u lekara dal mu Pamycon do nosa na 7 dni. Asi to uz bolo potrebne. Ale inak mu nie je nic, nema teplotu... Ja som si dala cibulu, vecer sa natlacim cesnakom. Uvarila som si zazvorovy caj z cerstveho zazvoru a kloktam slanu vodu. Tak dufam, ze to skoro prejde.

evitkamalicka
23. mar 2010

ja som si objednala tento tehu sveter http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7750071

marija
23. mar 2010

Biba toto sme mali aj my hned ako sme sa vratili z Tatier...mala bola tiez na Pamycone 7 dni a vyter z nosa jej vysiel pozitivny na nejaky tzv."skolkarsky bacil". To chytila v tych tatrach na lieceni lebo bezne s detmi v kontakte nieje... a mna bolelo hrdlo, mala som nadchu... preslo to az o 10 dni, teraz u je dobre nastastie. Dufam, ze vam to prejde este skor.

marija
23. mar 2010

Evitka krasny. Ja inak stale nechapem tomu nakupovaniu cez MMB... :D by som na to normalne skolenie asi potrebovala 🙄

evitkamalicka
23. mar 2010

marija vyberies si nejaku vec a posles odkaz predavajucemu, ze mas zaujem, nic zlozite

marija
23. mar 2010

no ale vsetci co su tam zaregistrovani su aj vierohodni? Akoze nemoze sa mi stat, ze si nieco objednat poslem peniaze a pride mi uplne nieco ine alebo pre istotu vobec nic? 😖

evitkamalicka
23. mar 2010

marija treba si vsimat aj hodnotenia predavajuceho, mne sa este nestalo ze by mi niekto nieco neposlal a obcas posielaju aj na dobierku

evitkamalicka
23. mar 2010

ja som napr. teraz objednavala golfky a tie mi pridu na dobierku, zaplatim ich az zajtra kurierovi

marija
23. mar 2010

Evitka aha ;) ok, tak idem nieco okukat co tam maju zaujimave 😀

zuzannas
23. mar 2010

Ja som tiez uz nakupila kopu veci z Mimibazaru, a vzdy bolo vsetko v poriadku 😵 ale urcite si vsimam aj hodnotenia predavajucich a najradsej nakupujem priamo z BA a idem si pre veci osobne...

denisocka
23. mar 2010

čaute baby,niečo nove?konečne som nakukla aj tu ,okrem hrncov a drezu

denisocka
23. mar 2010

Kila bude mať chalana,asi mi to ušlo,super,gratulujem

nikita,ber si DVD a popr.CD, USB asi ťažko 😀 ... mne aj tak nešlo na DVD a museli mi dať ich original

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre