♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

anxuska
2. dec 2009

no ja do 17 minule, teraz mám ten utrogestan a netušim do kedy

evitkamalicka
3. dec 2009

dobre ranko

marija
3. dec 2009

Dobre ranko kocky. Tato noc bola hrozna, nebol spln? 😕 mala zas spala s nami a stale ju od toho nevieme odnaucit... ale cim vacsie budem mat brusko tym to bude nebezpecnejsie lebo sa strasne kope...

Je mi stale divne zle, nic mi nechuti jest... Pri prvom tehotenstve som sice ani raz nezvracala, ale prve kilo som pribrala az na konci 5 mesiaca a to mi lekar povedal, ze nie je dobre, ale fakt som nevedela pribrat. A za cele tehu som nabrala 7kg, a to mala vazila 3700g 😀 no som zvedava ake bude toto tehotenstvo, ale dufam, ze rovnako pohodove ako to prve.

Inak zistila som, ze este 15.12 idem na prsniky na sono, cakala som na ten termin pol roka, tak tam asi pojdem tak ci onak.

Ako sa mate Vy?

evitkamalicka
3. dec 2009

marija ja som zas pri prvom pribrala velmi vela a jedla som vsetko co som videla a teraz mi velmi nechuti

nibiru
3. dec 2009

ahoj ak smiem pridavam sa k vam ja idem doktorovi 7.12 strasne sa tesim len dufam ze vsetko bude ok lebo 2 roky sa nam nedarilo a za teraz to vyslo najprv som tomu neverila lebo den pred mrchou bola ciarka slaba ale vcera uz bola nadherna a tmava ....

evitkamalicka
3. dec 2009

nibiru vitaj, drzim palce....ja idem k dr. 14. alebo 17.12. skor sa mi neda

nibiru
3. dec 2009

ja som bola hned ako som to zistila ale povedal mi ze ked nemam ziadne problemi staci 7.12

nibiru
3. dec 2009

ako sa citis??

mimkao
3. dec 2009

Ahojte, tak mne dnes bolo prvýkrát zle, ale nevracala som, aj mi jesť chutí. V podbrušku ma stále pobolieva, ale ináč nič.
Ozaj, nebude tu niektorá z Vás rodiť v Komárne...?

evitkamalicka
3. dec 2009

celkom dobre az na to ze mi velmi nechuti jest a zacinam mat zaludok ako na vode

michaela80
3. dec 2009

ahojte...konecne doma....ja sa neviem objest kukurice Bonduelle ale nic ine akosi nechcem...akoby som na nic nemala chut...zle mi zatiel nie je a dufam ze ani nebudem...no to ako sa mi vecer naduva brusko snad nie je anoi mozne vyzeram ako v 5 mesiaci... 😝

evitkamalicka
4. dec 2009

dobre ranko....zase som tu prva 😅

nibiru
4. dec 2009

no stym naduvanim ani nehovorte ja jem stale hrasok a potom to tak vizera.....inak mne fakt nic neni okrem nenormalne bolavich prs vecer som si nevedela ani lahnut normalne mam velkost 85/d ani nechcem vedet aka bude o par mesiacou hehehe

marija
4. dec 2009

Dobre ranko kocky ;)

Tak vcera som bola 29DC, takze oficialne prvy den meskajucej mrchy a na teste krasne dve ciarky, ktore sa mi zjavili takmer okamzite 😉 ked budem mat cas, spravim si album, ale pri malej je toho casu nejako malo 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

ja som si robila testik aj dnes a mam v albume vsetky pokope 🙂

marija
4. dec 2009

Evtika, super 😉 no ja mam ten dnesny asi rovnako tmavy ako ty, ale ja neviem kolko dni po oplodneni som, viem len kolkaty den cyklu 😎

evitkamalicka
4. dec 2009

marija ja si meriam BT, kedze mam nepravidelny menzes od 28-37 dni a tento konkretne by bol 33 dnovy keby mrcha dosla

marija
4. dec 2009

jaaaj 🙂 no ja som si nemerala nic. Cyklus mavam v priemere 25 dnovy, cize niekedy 21 a niekedy 28 dnovy. Ale viem presne kedy sme sa o to pokusili, len neviem presne kedy doslo k oplodneniu 😎

evitkamalicka
4. dec 2009

ja tiez presne neviem kedy doslo k oplodeniu, ale podstatne je ze doslo nie? 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

ja som si ta inac vsimla v teme januarovky, poznam sa s Adelkou 😉

marija
4. dec 2009

Evitka tak tak ;) hlavne, ze doslo 🙂 no moze byt 😉 ja sa zas poznam so sisipetkou 😀 este aj ten konik je maly, nielen svet 😅

evitkamalicka
4. dec 2009

veru, Adelka je povodne zo Šale a ja som sa vydala do Šale za jej kamaráta 😅

rosienka
autor
4. dec 2009

ahoj nibiru, tak dalsia augustovka s nami, tusim sme len s terminmi do polovice augusta a uz mame pomaly na kazdy den jednu alebo dve, to je super 🙂

inak tiez mam nadute brucho, ale to je aj po tych vselijakych hormonoch.. 😒 ja uz ani neviem, co je normalne brucho... 🙂

rosienka
autor
4. dec 2009

evitka- no uvidime, si dojde v termine tvojich narodriek, ale ja si myslim, ze asi aj skôr, najmä ak budu fakt dve 😵

evitkamalicka
4. dec 2009

rosi a preco by mali byt dve? 😲

marija
4. dec 2009

rosienka cakate dvojicky, ci zatial sa to este neda povedat? 😵

evitkamalicka
4. dec 2009

ved v pase mas len jedno? ci zatial este neviete?

marija
4. dec 2009

no a na fotecke z UZV som videla dva vacky 😎

evitkamalicka
4. dec 2009

jeeej fakt su tam dva teraz som pozerala 😵

vikina82
4. dec 2009

ahojte, tak ja sa k Vám tiež pridám, som v 7. týždni a 7.12. mám isť k lekárovi, podľa Vás už dostanem knižku??? Inač Vám držím palce 🙂 a dúfam, že všetko zvádneme v pohode!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre