♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ma.jus.ka
8. apr 2010

silwi, nepravá pizza je taká, že tam nie je cesto, ale rožky, ja dávam toastový chlieb, zaleje sa to mliekom, kečupom a potom už len aké dobrotky chceš, si na to dáš...je to rýchle a mňam mňam🙂

denisocka
8. apr 2010

akurat som to tu šla skopčiť groka. ale nič si z toho nerob, okrem nás obyčajných su aj pár vyvolených,ktorým sa proste prieči,že my obyčajne chceme až 250€ rodičkovske a oni len tolko dostanu tiež.lkeby mala dvojičky a jedno rodičkovkse,potom by sa možno prebrala zo spanku

miška a čo ťa vyšlo to kreslo,

janusa127
8. apr 2010

marija skoré uzdravenie malej ... čo je to IgA ? Nás čakajú so starším synom testy na imunitu lebo býva každý mesiac chorý a len atb pomôžu... a teraz najnovšie sa nám choroba vrátila ani sme ešte nestihli dobrať jedny atb a už bol na tom zasa horšie ako pred atb, tak máme ďalšie atb, no krása 😠 milovaná škôlka 😠 .. a to mal v máji nastúpiť mladší do škôlky tiež, len asi to budeme museť odložiť na september lebo aj on to všetko chytá od bráška 😒 jaj detičky naše len nám buďte zdravé, to je fakt to najdôležitejšie ...

michaela80
8. apr 2010

aha..
ale ine staty sa vedia postarat....len ten nas...a ano je kriza a nie kazda sa mozem zamestnat tak preco este ttu co nevie sa zamestnat , lebo je kriza znevyhodnia o tych blbych 91 eur... 😠 😠 😠 😠 radsej sa do toho nezapajam tam...lebo nemam rada tykych ako je a...

denisocka
8. apr 2010

idem sa vyvaliť kus,už naisto, bo maly bude zachvílku hore

michaela80
8. apr 2010

deni 49 libier..cize taka normalna suma.....
janusha aj moj bol stale chory este ked chodil do skolky ale od kedy je v skole tak ako keby utalo..vtedy sme kazdy mesiac marodovali s antibiotikami a teraz raz za rok ....oni z toho vyrastu...len si tym musia prejst....tomu som neverila ked mi to vtedy hovorila doktorka... 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
8. apr 2010

a jak si to zaplatila? 😅

michaela80
8. apr 2010

groka a neplatis si ani dobrovolne od kedy si po materskej?

michaela80
8. apr 2010

american express....

denisocka
8. apr 2010

a to je jak?

michaela80
8. apr 2010

a ked som to zaplatila zistila som ze k tomu maju este aj hojdacku za velmi dobru cenu...no co uz cert to ber...sak ntreba aj ja...pri malom som to vobec nemala a prezili sme to...

michaela80
8. apr 2010

kreditna karta na platby cez internet...mam tam cez 2000€ , pouzijem ju a mam 45 dni na to aby som tam previedla peniaze naspat bez uroku...cize super vecicka....ale veeeelmi laka na pouzitie...

janusa127
8. apr 2010

miška hej musí vyrásť len takto sa mu ničí imunita tolko atb, nestačí sa z jednoho dostať a už je v tom znova 😖 sama vidím že je len horšie a horšie 😖 musí si organizmus oddýchnuť.

groka
8. apr 2010

miska neplatila som si veru

jej male ma ak silno kopka 😅

rubinka
8. apr 2010

Ja si platím DNP takže mala by som mať materskú aj ten vyšší RP, na mňa tiež môže kdekto vyskočiť že som si zabezpečila maximálnu materskú a pritom som nepracovala, no a čo som mala robiť ked som si nenašla prácu lebo nemám znamosti a ešte potom kríza prišla. Som rada, že štát myslí aj na takéto prípady a že nebudem bez koruny len preto že som nemala šťastie nájsť si robotu.

michaela80
8. apr 2010

janus my sme mali aj obdobie ze 4 antibiotik za 6 tyzdnov...cize viem co to je...ale presli sme tym a asi z toho vyrastli...
groka skoda ze si si neplatila aspon minimalnu ciastku ,lebo by si ten narok mala a este aj materku tych 28 tt by si mala asi vyssiu..

groka
8. apr 2010

rubinka zeny ako ja budeme dostavat od zaciatku len rodicovsku vy matersku a potom rodicovsku
a toto mi nevadi,ze si niekto platil dobrovolne,ved hajzlici ako tomanova a fico len prachy chcu od kazdeho,mas na rok na vyssiu matersku,ja som si to nemohla dovolit palit,bola som doma a nemala som na vyse este ...

ale tak hadam sa nieco na nas nalepi a zvysia vsetkym mamickam este cosi bezohladu na to ci robila alebo nie

groka
8. apr 2010

miska akolko bola ta minimalne ciastka?

kamoska si platila cca 1500 sk a dostava 16 000

denisocka
8. apr 2010

ja si neplatím nič,lebo 3roky som mimo civilizaciu,o žiadnu DNP som sa nezaoberala,lebo som o tom nevedela,navyše platiť by som ani nevedela či mam,kedže som myslela že tehotenstvo tak skoro dalšie nebude a ked bolo,tak už bolo nskoro platiť

rubinka
8. apr 2010

Ta ja som tiež bola bez roboty od začiatku tehu ale povedala som si že sa to platenie oplatí, tie peniažky sa potom dosť zídu, neviem jak by sme to utiahli bez nej. 😕

rubinka
8. apr 2010

Groka ja som najskôr platila maximum 44eur a potom som prešla na minimum čo je teraz 14eur, tak dá sa to prežiť. Človek dá viac peňazí na kadejaké somariny, tak prečo si nepômocť?

groka
8. apr 2010

denis ale ved bude nam dobre tak ci tak
a vsetkym nam bude dobre,budeme stastne a zdrave dufam

silwietta
8. apr 2010

presne tak groka, ked budu deturence zdrave, tak bude dobre 😉

groka
8. apr 2010

babyyyyyy idem na 3 d sono v pondelok za 40 euro,no da sa ak nebude pekne vidiet maleho tak v 27tt to je vraj najlepsi termin pre pekne nakrutenie

tak sa velmi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim

evitkamalicka
8. apr 2010

ja idem na 3D 5.5. do Galanty a 35€

michaela80
8. apr 2010

groka ja si platim maximum tych 44..cize materska bude skoro 600 a teraz som od 6 tt na marodke cize aj marodku mam taku...
minimum neviem ake je...ja to platim uz 6 rok...

biba12
8. apr 2010

IgA je sliznocova imunita, ta sa vyvija az do 15 roku zivota dietata. Synova imulogoicka hovori, ze maly ma velmi nizku tuto imunitu 0,28. Ale podla tabuliek na 2-rocne dieta je v norme. Je v intervale, aj ked ta hodnota sa priblizuje k tej nizsej variante, ale je furt v norme. Tak neviem, co si mam o to mysliet . Nas ma tiez furt sopel, ze to kvoli tym nizkym hodnotam. Tecie mu s nosa iba cista voda a to uz 1,5 roka. Zateka mu to do hrdla a potom kasle. Inak je to zdrave dieta, ATB neberie, vsetky vysledky ma ok. A ked bol muz chory, tak ani raz nedostal ani len sopel. Ma furt len ten svoj cira voda. A mudr. povedala, ze su to ludia, ktori budu furt potrebovat vreckovku. ALe ze moze z toho vyrast.Ja tomu tiez nerozumiem, uvazujem o zmene lekara, lebo ma to dost nebavi. Lieky neberie ziadne...
Ozaj baby, ked ste boli v GPN na UTZ morfolog. tak to robili na 2D, alebo 3D UTZ?

biba12
8. apr 2010

sliznicova, pisem ako hotentot

denisocka
8. apr 2010

no mať 600€ matersku,alebo marodku,tak sa asi ošalim od šťastia 😅

abbey1
8. apr 2010

Morfologický sa musí robiť v 2D,ale pre radosť maminky a pekné foto doktor väčšinou na chvíľočku prepína i na 3D.Ja som SZČO a platím si povinne odvody plus si priplácam dobrovoľné,aby som mala vyššiu materskú.To sa mi zráta a tak som mala aj PN 600eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre