♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
19. apr 2010

baby aj vy ste nemohli pred tou glukozou uz od vecera od 18-tej jest? mne zakazali a ja uz umieram hladom ☹ mna tie najvacsie hlady chytaju az vecer a teraz mam az krce v bruchu co som taka hladna 😝 no neviem neviem ako to dopadne ked do takeho prazdneho zaludka rano vypijem tu glukozu 🙄 😝

evitkamalicka
19. apr 2010

mne kazali nejest od polnoci

peta131
19. apr 2010

zabudla som dodat ze na tu glukozu idem zajtra rano ale to ste si asi domysleli ze 😅 😝

peta131
19. apr 2010

evit to vazne??? kurnik preco to robia vsade inak 😠 a ani citron mi nekazali doniest 🙄 evit ty tusim tiez zajtra ides na to ze?

evitkamalicka
19. apr 2010

ano aj ja idem zajtra a tiez neberieme citron, pri Adamkovi som to zvladla aj bez neho, vobec to nie je take strasne

evitkamalicka
19. apr 2010

tak ale aj ja naposledy jem najneskor o 19tej aj normalne

halintoa
19. apr 2010

deni: nestresuj, bábätko je chránené plodovou vodou, maternicou a tukovou vrstvou na brušku, tak sa neboj, pokiaľ Ti po ňom malý neskáče, tak je dobre 🙂

ikulka: na to si musíš nájsť odpoveď sama. Ja sa farbím hennou, no poznám kočky, čo si farbili počas tehu chemickou farbou a ich deti nevyzerajú byť poznačené. Ja mám rada prírodnú alternatívu v kozmetike (čo ale u farbenia na blond až tak ružovo nevidím), takže ja sa zaujímam aj o to, aby som nemala žiadne chemikálie v mydlách, šampónoch, telových krémoch alebo olejčekoch, parfémy nestriekam na holé telo a podobne, lebo aj to ide do tela... Len dekoratívka ma prírodná nenadchla, takže tam stále hreším... 😒...

evitkamalicka
19. apr 2010

ja si farbim vlasy normalnou farbou a aj pri prvom tehu som si farbila a vsetko ok, to su len take hluposti

ikulka
19. apr 2010

no dakujem dievčatá za odpovede ved aj si teiž farbím normálne vlasy aj pri malej som si farbila a nič sa neudialo... to aj len tak ked do mna všetci hučia že či som normálna....

peta131
19. apr 2010

no ja to mam najhorsie ze mna az o tomto case chytaju hlady 😅 vcera som este o 11-tej vecer spraskala velky balik chipsov 😅 🤐

ja sa tiez chystam na melir a chystam sa ist dat aj ostrihat lebo mi hrozne ale hrozne padaju vlasy 🙄 mm hovori ze plznem jak pes lebo fakt su moje vlasy vsade a ja ich mam este dlhe tak radost 😝

silwietta
19. apr 2010

ahojte, hlasim chlapceka... sice mi to nepotvrdila na 100 percent, ale zaroven mi neodporuca kupovat nic ruzove 😀
no aj ja ako neodbornik som videla gulky... takze ideme vyberat chlapcenske meno

denisocka
19. apr 2010

Super

halintoa
19. apr 2010

Peťa: aspoň sa dobre zbierajú, keď sú dlhé 😝 , ale tiež by ma šľak triafal, ja sa snažím nechať si narásť dlhé vlasy, ešte ich nemám ani do pol chrbta a už sa mi štiepia končeky, mrchy 🙄

silwi: tak bude mať malý Miško parťáka do ,,chlapských" hier 🙂

no, dnes ste ma navnadili tým holením porastu, už som zasa aj ja skultúrnená 😀 , ale idem už hajnúť, aj tak som zvedavá, či sa mi zadarí dobre spať, alebo budem zasa mátožiť 🙄 . Dobrú nôcku 🙂

bihan
20. apr 2010

Hali, ty si môj človek, chemikáliam sa vyhýbam ako sa dá, ale hena mi vždy robí sračkovú farbu na hlave 😅 Takže farbím z času na čas "klasikou".. čiže Ikulka, je v pohode.. v tehu som si zatiaľ farbila vlasy len raz a za chvíľku sa chystám znovu 😉

Hali, ešte k tej dekoratívke, neviem, čo presne ti chýba, ale skús www.everydayminerals.com Skúšala som pár iných min. make-upov, ale tieto sú naj.. majú aj tiene na oči a spol.

Ja už večer po ôsmej nejem vôbec nič, resp. "večeru" sa snažím zjesť max. do siedmej a niečo ľahké, lebo ak neskoro vyžieram, tak mi skáču kilá na váhe ako besné a to vôbec nemusím byť tehu 🙂

Siwi, vitaj v klube dvojmatiek s rovnakým pohlavím 😀

evanns
20. apr 2010

Ikulka: ja som si tiez dala urobit v tehu malir a este raz sa aj chystam...moja svagrina je kozna dokyna a nemala k tomu namietky 😀DD

bambibam
20. apr 2010

Ahoj bihan, dobre sme spravili že sme šli na pohotovosť aj s bolavím hrdlom. Doktor ma prekukol,a nakoniec aby sa vedel rozhodnúť pre lieky spravil mi sedimku - jasné vysoká. Po počúvaní a pozretí do hrdla nám oznámil - že nemám jednu diagnózu ale nabudúce nemám prechladnutie podceňovať - Tak som skončila s angínou,zápalom dutín a zápalom ktorý sa mi usadá na prieduškách. Za 3 dni mám ísť na kontrolu. Dal mi atibiotika Duomox a paralen ked mi začne stúpať teplota.
Idem teda piť veľa tekutín a liečiť sa. Ahojte a opatrujte sa. 😖

bihan
20. apr 2010

Bambi, hovorím, neber ma v zlom, ale tvoj obvodný lekár by ti dnes ráno povedal to isté. Proste pre mňa angína a spol nie je "pohotovostný" stav. 😉

bambibam
20. apr 2010

Tam sa mi ale nechcelo kôli tej kope ľudí a dôchodcov,je to neuveriteľné ked tam sedíš 3-4-hodky.

kamajka
20. apr 2010

bambibam môj chlapec keď si ruku zlomil tak sme tiež šli večer na pohotovosť kvoli tomu, že som sa nechcela na druhý deň motať po poliklinike v tej kope ľudí, a on by spokojne vydržal aj do ďalšieho dňa. 🙂

inak pekné ránko 🙂

a môžem magne-b6 dvakrát denne? viem že beriete magnezium podaktoré tak mi poraďte.
tvrdne mi bruško dosť a k lekárovi sa mi nechce, lebo ma pošle do nemocky....... 😖

marija
20. apr 2010

Dobre ranko kocky.

Bambibam skore uzdravenie!

Silwi blahozelam k chlapcekovi 😉 a hlavne k tomu, ze je vsetko ok.

Kamajka ja som magnezium nikdy nebrala tak ja neporadim.

Inak u mojej detskej lekarky ked si zavolam, objednam sa na cas, zaplatim 10eur a necakam nic 😝 vyhovuje mi toviac ako tam sediet s mojou malou s poruchou imunity v plnej cakarni ludi....

Inak ja som sa vcera citila brutal unavena... straaaaaasne ma boleli nohy 😔 co bude o dva mesiace???? au

marija
20. apr 2010

co sa tyka farbenia farbila som sa 2krat pocas tehu zatial... ale ja musim, ja som brutal sediva 😀

marija
20. apr 2010

Ja idem na glukozu v piatok a nespominali nic o poslednom jedeni, len ze mam byt rano nalacno to je vsetko. Ale vodu pit mozem vsak? Lebo ja umriem ak sa nebudem moct napit....

kamajka
20. apr 2010

mari neva 🙂
aj ja som bola včera hotová, celý deň som striedavo ležala a spala len nuté veci som urobila, ani riad som dokonca nebola schopná umyť, doteraz ma čaká.... Ale už mi je dnes o niečo lepšie tak si snáď porobím čo treba.

ja som si vlasy farbila dlho ale keď som bola tehotná tak nie, neviem prečo... 😅
no a minulý rok som dostala alergiu na farbu alebo čo, celá hlava ma svrbela, samé chrasty, uši som mala komplet zhnisané, fuj, odvtedy nefarbím, aj keď vyzerám jak magor, lebo mi to už poriadne vyrastá....

ale má to aj výhodu- aspoň už nebudem mať také zničené vlasy 🙂

kamajka
20. apr 2010

wau krv sa mi z nosa pustila 😕 , to čo je???

marija
20. apr 2010

Kamajka ja som dnes uz v pohode, chystam sa zehlit, varit, po obede ucit 😀 ale vcera neviem co mi bolo...

Ak by som nemusela farbit tak ani ja nefarbim, ale som fakt sediva a to vyzera hrozne ked to odrasta 🙄

marija
20. apr 2010

Nemas nadchu alebo nebola si chora v poslednej dobe? Neviem kto presne to tu vcera ci predvcerom pisal, ze tiez ma take problemy a ze to mala aj v prvom tehu a ze o nic vazne neslo tusim...

kamajka
20. apr 2010

mari, možno to včera aj tým počasím bolo...síce v BA neviem ako bolo, ale u nás lialo.
poobede učiť - študuješ? 🙂

nádchu nemám, ani chorá som nebola ale od začiatku tehu sa mi zle dýcha, mávam zapchatý nos, hlavne ráno.

keď je dnes ta pekne ta pôjdeme s drobcami kúpiť knižku rozprávkovú, lebo už nemáme čo čítať,
poraďte enjaé pekné príbehy 🙂 my čítame totižto každý večer rozprávočku, deti to milujú 🙂

silwietta
20. apr 2010

ahojte, ja som tiez bola vcera brutal unavena, ale ja som vela chodila.... a este aj take divoke sny som mala ze som si ani neoddychla...celu noc ma nahanal taky obrovsky vlciak a chcel ma zozrat a ked som mu konecne unikla do nejakeho bytu tak tam bol tiger...

marija
20. apr 2010

Kamajka ucim, akoze ja ucim-doucujem anglinu a rustinu. Ja uz nastastie skoly mam za sebou 😀

Inak ja som mala dnes divne sny...celu noc som rodila v porodnici... sa mi snivalo, ze som 4 dni rodila a furt som nemohla porodit ale pritom som nemala 4 dni bolesti, ale lekari povedali, ze uz zacal porod a 4 dni nic 😎 no hovadiny.

Silwi vidim, ze niesom jedina ktora ma divne sny 😉

denisocka
20. apr 2010

dobre ranko,ja som mala desnu noc. hrozne sny a do toho asi zastavene vetry a neskutočne ma pálila cikula. ale až tak brutalne,že sa mi snívalo,že idem s nou na pohotovosť,mi asi odletí od bolesti.. tak nechapem z čoho,čo ju mohlo tak podraždiť / teda asi moč,ja neviem . večer som si ešte spravila vyplach Rosalingom a išla som potom každu chvílku cikať a začalo ma strašne paliť. alebo - večer som ešte zjedla pikantneho tuniaka s kukuričkami a fazulov,tak žeby to pikantne prešolo do moču a toto sposobilo ????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre