♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
22. apr 2010

no ja som este stale nejedla...idem si asi urobit cucoriedkove knedlicky s cokoladou.... 😀 😀

evitkamalicka
22. apr 2010

mne po 5tich dnoch uz pekne zaspaval sam bez placu a trva to az doteraz, len co ho dam do postele uz aj spinka, zvykol si, tak si myslim, ze tych 5 dni nebola az taka strasna doba

silwietta
22. apr 2010

Miska bez sa najest... a nerob mi chutky, dobre? 😀

evitkamalicka
22. apr 2010

ja uz mam halusky davno v sebe a teraz kavickujem

michaela80
22. apr 2010

no uz sa mi to robi...len mam strach z toho ze dost mi chuti sladke...
kurnik ja musim zehlit.....asi si kupim susicku a vykaslem sa na zehlenie...kamoska vravi ze zehli max tak 5 percent pradla po susicke...to by bolo suuuuuuper....

silwietta
22. apr 2010

aj ja si asi idem spravit kavicku a dam si kolacik co som vcera piekla

evitkamalicka
22. apr 2010

miska ja aj bez susicky nezehlim takmer vobec, vsak teraz je uz vela veci z dobrych nekrcivych materialov

silwietta
22. apr 2010

miska ja tiez skoro nic nezehlim, len kosele a niektore oblecko kde je to moc vidno ze je to nezehlene... ale tricka a spol nezehlim.... ale asi budem prckovi znova zehlit, aspon prve tri mesiace tak ako Miskovi...

marija
22. apr 2010

silwi vela zdaru pri vybere 😀 u nas este v rodine nevedia, ze to bude Stella, to zas bude mudrych reci. Ale ja som na to meno uz totalne navyknuta a aj mala hovori, ze ideme pohladkat Stelusku, a ideme do Steluskinej izbicky atd. Uz by sa mi tazko an ine zvykalo a ostatni si casom zvyknu tiez 😉

Miska tak dobru chut a sladke by som stalejedla aj ja 🙄

zajtra mam poradnu, kopu odberov zas a test na cukrovku.

Ozaj tie co ste tu Rh negativne maminy Vam tiez teraz nekedy bral Dr. krv na protilatky? Mne bude zas zajtra a potom este raz ku koncu tusim...

marija
22. apr 2010

ja som prave dozehlila a ja zehlim vsetko 😀 ste aj uteraky mam rada ake su na dotyk po vyzehleni, som sisnuta ja viem 😀 a pradlo susim vonku na dvore, to mam suche do hodinky ked je pekne.

snehulienka24
22. apr 2010

mno, mne sladke teda dobre nerobi ☹ mam chut, dam si kolacik a hned mi je tazko na bruchu..tak uz kaslem na to asi... 😒 len som zvedava co sladky mok so mnou urobi 😀

snehulienka24
22. apr 2010

silwi drzim palce pri vybere..a mas este aj nejake ine? lebo my sme mali dve a teraz nam ich pribudlo tak zo dvadsat..ale mm podobne ako u teb marija malu vola sabinka...takze asi je rozhodnute 😀

captainka
22. apr 2010

mari ty si ako ja 😀 aj ja zehlim vsetko a dokonca som dakedy mala maniu ze aj ponozky 😀 😀 😀 aby to pekne vyzeralo...tie teraz uz nezehlim...hehe
a inak stela je pekne meno 🙂

evitkamalicka
22. apr 2010

my sme to tiez s vyberom mien nemali jednoduche ale nakoniec sme sa zhodli

captainka
22. apr 2010

silwi tomasko je pekne meno 🙂 ale to je to ze treba kuki aj co je v rodine 😖

marija
22. apr 2010

captainka ja este muziovi aj trenky zehlim, ale uz aspon nezehlim svoje gatky a ponozky tiez nie 😀 no ja to tiez musim mat vsetko tip top, slahnuta som 😀 a dakujem, vy mate ake mena vybrate?

Snehulienka tak uz teda mate asi vybrate 😉 a ty vnutorne co citis? ktore meno je ti tak najblizsie ked nad tym premyslas?

snehulienka24
22. apr 2010

marija.ked sa mm brusku prihovara sabina, tak mi to nie je neprijemne, skor by som povedala ze ano, sabi...mne sa zacala pacit ruth, ale bojim sa aby ju nevolali rudka 😀

inak, s tym pozeranim mien v rodine...ja mam z jednej strany 23 bratrancov a sesternic 😀 bolo to velmi tazke 😀

nikitka231
22. apr 2010

sivi skus dat druhe meno ,my sme mali tiez velky problem...mal to byt Samko ale tych sa rodi strasne vela teraz...tak sme vybrali Timka ..Timotej Fejko...co ty myslis osobne...no mozu ho volat Timko ,Teo...tak mna uz nic nenapadlo 😉

marija
22. apr 2010

snehu tak potom mozno to bude ta Sabinka 😉

marija
22. apr 2010

Timotej je pekne, mne sa paci a nie je velmi caste, ale daju sa z neho utvorit rozne zdrobnelinky to je fajn 😉

snehulienka24
22. apr 2010

mari, mozno ano, ak si to v porodnici ked ju uvidime nerozmyslime 🙂

tretulka
22. apr 2010

ahojte
ziva debata sa tu rozprudila a mojkani a nemojkani...mam svoj nazor, ale nebudem ho tu prezentovat, poviem len tolko, ze kazde dieta je ine a kazde si vyzaduje nieco ine...a je len na mame aby zistila, co je pre jej dieta to prave 🙂
co sa tyka zehlenia, zehlim malo, len tie veci co naozaj treba, niekedy ma chyti zachvat a zehlim vsetko 😀 , ale to sa stava malokedy 😅
bihan 🙂

denisocka
22. apr 2010

niki,budu ho volať Timi Fejko,ak chceš Tea tak Teodor 🙂 mne sa pačia obe ..aj Tadeaš a Tobias ... a mnoho iných

captainka
22. apr 2010

kamoska dala Timothy ale to my pride ako sampon 😎

mari ja tiez zehlim trencle a gatky 🙂 uvidim ako to budem stihat pri mimine

lulusha
22. apr 2010

jaaaaj baby, ja som prave doslova "zozrala" obrovsky vyprazany syr so sunkou a hranolkami a teraz nevladzem pomaly ani oci drzat otvorene 😀

inac k tomu mojkaniu a zaspavaniu...som velmi zvedava, aky bude nas maly...mam kamosku, ktorej maly je nauceny, ze ho daju do postielky, povedia dobru noc a maly spi...sesternica vsak musi s malym lezat hodinu a sepkaju si a pusinkuju sa, kym zaspinka...teraz si darmo poviem, ze mojho polozim a bude pekne spat, ked bude mozno velky mojkacik 🙂 sama som zvedava, ako to budem zvladat... 😉

denisocka
22. apr 2010

snehulka, so mnou rodila baba a ma Sabinku o par hodin staršiu ako moj Simi

silwietta
22. apr 2010

marija, mne na protilatky brali asi v 13tt a teraz by mi mali v cca 28 tt... lebo tie prve boli negativne... v prvom tehu som po amniocenteze a nasledne po injekcii mala nejake minimalne mnozstvo, tak to mi brali krv castejsie aby to sledovali

snehulienka24
22. apr 2010

no, natlacila som sa, asi je cas zrelaxovat 🙂

marija
22. apr 2010

Silwi a nevies ako to je, ked napriklad babo ma Rh pozitivny faktor tak tie protilakty vzdy vyjdu v teste pozitivne,a lebos a moze stat ze cele tehu vychadzaju negativne a nakoniec to dietatko predsa len ten Rh faktor pozitivny ma? 😕

denisocka
22. apr 2010

chcela som napísať k tomu čo chodi na Zone reality - take pohotovosti

včera som sa narehotala, bola tam baba - 15r , zvracala,odpadla,tak ju dali na umelu ventilaciu a došla jej mama , že čo sa stalo,bo jej volali z nemocnice a vraví,že dcera je nejaka opuchnutá . o doktori sa pýtaju že kde?? a ona že na bruchu ... že včera ešte taka opuchnuta nebola. vytiahli triko, doniesli usg a že skonttroluju brušnu dutinu a vravia - no musí být oteklá, protože čeká miminko -je asi v 6-7 mesíci 😀 😀 😀 . mať sa tam skoro položila a vraví,preboha, ja ju zabijem,ako sa toto mohlo stať? ako sa to stalo??? a lekári že tak,ako u každej 😀 a mať,že to neni možne,že ona ju straži každy den,že to neni pravda ........ nakoiecf zistili že to je preeklampsia tak taka omamena ešte porodila to dieťa a dieťa bolo OKi,v 6-7mes a aj mlada černoška bola oki,len mama to rozdýchavala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre