♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
27. apr 2010

Rubinka, tak ich sem hadzem 😀

lulusha
27. apr 2010

caute babule! ja idem na glukozu 12. maja, tak uvidime, aka procedura to bude... musim vam napisat, minule mi kamoskina mala- ma 4 roky- vravi: a ked si zdvihnes tricko, uvidim maleho Lacka? take to bolo zlate 😀 tak som jej vysvetlila, ze on je uplne schovany v brusku 🙂

tu je moje brusko, fotil moj muzik 🙂

lucy1990
27. apr 2010

Jeej, lulus uz je krasne 😵

marija
27. apr 2010

Lucy kraaaaasne vecicky!

Lulu kraaaasne brusko a aka umelecka fotka 😉 super! A mala je zlata 😀 pocula som aj vela takych pribehov kedy sa deticky pytali, ci to baabtko teta spapala, ze ho ma teraz v brusku 😀 tiez zlate.

lucy1990
27. apr 2010

Marija dakujem 😵 ale uz som sa zaprisahala ze staci 🙂

rubinka
27. apr 2010

Jéj lucy krásne vecičky 😵

Lulusha hezká fotka 😉

rubinka
27. apr 2010

Januliatko a kde si bola? Na Mäsiarskej?

abbey1
27. apr 2010

Lucy,pozerám,že aj ty si maniak na ružovú ako ja.Len manžel sa mi vždy rehoce,že čo ak bude chalan.Jeho sa nám podarí presvedčiť hadam až po pôrode,že sa chalana nedočká.

evitkamalicka
27. apr 2010

jaaj baby zavidim vam tie nakupy, ja si este musim pockat na pohlavie a ak bude dievcatko tak u nas tiez nastane ruzova mania

lulusha
27. apr 2010

dakujem baby 🙂 Lucy, super vecicky, ja som tiez tajne dufala, ze budem nakupovat ruzove vecicky a satocky, ale tak teraz mame modre a zelene zatial 😎 a vcera som kupila jedno body, kde sa zirafa pusta s padakom a moj muz sa rehotal, ze ake morbidne, ze zirafka sa obesila 😀 mne to tak hned neudrelo do oka, ze vyzera ako obesena... 🙂

miciatko
27. apr 2010

marija ja som uz pocula aj take ze co teta spapala futbalku ked ma take brusko 😀

tretulka
27. apr 2010

ahojte bambulky
lulusha, krasna fotka, pekna tehulka si 🙂 , ale ved vsetky sme pekne 🙂
lucy, krasne vecicky, ja uz chcem tiez nieco nakupovat, pomoooc....vo stvrtok idem do poradne, popytam sa ako je to u nich s 3D, pri malom som bola u ineho lekara na nom a teraz to uz robia aj v tej ambulancii kde chodim...

miciatko
27. apr 2010

lulusha 😀 😀 😀

rubinka
27. apr 2010

Ja mám pocit, že na dievčatká majú len samé ružové veci a inak žiadne iné farby, trochu mi to vadí, na chalanov majú viac farieb. Páči sa mi ružová ale škoda že ked čakáte dievča tak máte na výber len ružové vecičky väčšinou. Chalani majú modré, zelené, oranžové, hnedé...

abbey1
27. apr 2010

Aspoň si malý zvykne i na morbídnosti života.Inak chystajú sa s vami ockovia k pôrodu.Môj má z toho jemnú paniku.Najradšej by to tam so mnou odtrpel len po dvere pôrodného sálu.Tak mu stále vysvetľujem,že nebude mať výhľad priamo na vec a stačí keď bude pozerať mne do očí.No čo už.Keď to musím vydržať ja,musí i on.A chystáte sa rodiť spontánne?

januliatko1985
27. apr 2010

lucy, kraaasne vecicky fakt.
lulu, super fotka taka umelecka 😉

rubinka, bola som na ratislavke v poliklinike, tam chodim aj k mojmu dr a je to len o poschodie vyssie, tak fajne 🙂 inac baby kosicanky dohadujeme stretko na stvrtok, sa nepridate??

lulusha
27. apr 2010

no ja muza pri porode nechcem... uz vidim, aka budem hnusna a vsetko mi bude vadit...poznam sa...takze asi vezmem kamosku, ktora je zdravotna sestra - pre istotu..a aj praxovala na antolskej, pozna tam ludi, tak hadam budu milsi 🙂

lucy1990
27. apr 2010

Rubi, mna to nejako neinteresuje, lebo ja milujem ruzovu farbu na malych slecinkach 😵 a este mam rada bielu na babatkach, vyzera to uzasne, tak cistucko 🙂 dakujem aj ostatnym babam za pochvalu 🙂

lucy1990
27. apr 2010

Ja muza mat tiez nechcem a budem mat svokrusku 😅

evitkamalicka
27. apr 2010

ja nebudem mat nikoho, kedze budem rodit cisarskym v plnej narkoze

abbey1
27. apr 2010

No Lucy super,že svokrušu.To by som chcela mať taký super vzťah.Ozaj závidím.M)a tiež asi čaká CS ale s epi,takže manžel bude.Už je to 3.bábo tak nech si to tiež užije.On chce ísť,len má obavy z toho finále.Evi,ak sa môžem spýtať prečo ideš v celkovej.Ja sa bojím uspatia.

rubinka
27. apr 2010

Evi to máš isté že pôjdeš cisárskym?

Lucy mne sa tiež tie malé ružové vecičky páčia a potom ako ty vravíš, také nejaké krémové alebo biele ale s nejakou aplikáciou jemnou...

abbey1
27. apr 2010

Inak ma mrzí,že kvôli plánovanému,sa mi posunie termín na júl,a ja tak strašne chcem august!!!V júli bol Filipko a tak je to pre mňa dosť nepríjemný termín.

rubinka
27. apr 2010

Inak strašne sa mi páči pásikavé oblečko 🙂

evitkamalicka
27. apr 2010

rubinka ano mam

abbey, lebo ja sa zas bojim spinalu, aj pri Adamkovi som bola v celkovej

marija
27. apr 2010

ja budem mat muza, aj pri prvom som mala a bolo super 😉 on by sa asi aj urazil ak by som ho tam nechcela, ako pochopil by to, ale on strasne tuzi byt pri tom a mne to osobne nevadi 😉

rubinka
27. apr 2010

Evi a kvôli čomu?

Marija tak to máš super ked to mužík takto berie 😉

abbey1
27. apr 2010

Tak si budeme držať päste Evi,máme to presne opačne.Spinálku som raz prežila aj keď teda nič moc,ale aspoň viem o sebe.

evitkamalicka
27. apr 2010

rubi kvoli prvemu cisarskemu a kvoli tomu, aby mi pod jednym urobili este jeden zensky zakrok uz ked ma budu mat otvorenu

januliatko1985
27. apr 2010

tak moj mm hned na zaciatku povedal , ze pri porode nebude, on sa celkovo boji nemocnic a tak.ale za to bude pri mne jeho sesterka medicka, teraz konciVS, aj mi rozpravala, ze pri akych roznych porodoch bola pocas skoly, tak uz sa aj na ten moj velmi tesi, a ja tiez, ale tiez sa zaroven velm ibojim 😖 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre