♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
4. máj 2010

a co sa cudujem,ze zatial ma nic neboli, ani brusko, ani podvozok, len ked to prezeniem s chodzou a behanim za malym, tak vtedy hej, ale potom sa z toho vyspim a na druhy den je dobre. Dufam ze to takto bude az do konca.

kvietok121
4. máj 2010

ach zuzanka 76 ani nevrav neviem sa dockat kedy ho budem mat v rukach

halintoa
4. máj 2010

ahoj kočky,
no Vás dočítať, to je horor, čítam Vás pribežne celý deň a to som začala v podstate dnešným ránom 😝 . No, aby som sa vyjadrila ku všetkým dnes preberaným témam 😀 .

1) mm mi pomáha so všetkým sám od seba, je manuálne zručný - okolo domu porobí, čo sa dá, vybavovačky väčšinou tiež vybehá on, na mne je ozaj len to, čo on nemôže vybaviť. A hoci sám nevarí, stále mi z práce nosí zo svojho obedu - majú tam super kuchárku a dnes napr. mi priniesol sviečkovú 😵 . Proste ja sa nemôžem sťažovať 😵 🙂 .

2) nosené oblečenie sa mi nebridí, sebe aj pre maličké také kupujem, operie sa a viac to neriešim, vďaka MMB a MMA mám kopu krásnych vecí, ktoré by som si nové dovoliť nemohla.

3) Bruško si nemeriam, priberanie mi zatiaľ moc nejde - od pôvodnej váhy mám hore 2,2kg (ale som tu z Vás tehu najkratšie 😉 ) a strie sa mi zatiaľ chvala bohu neporobili, hoci ich mám tiež dosť ešte z puberty.

4) Podvozok ma nebolieva, ale dnes ma prvý raz boleli kríže, aj to preto, lebo som vysávala a umývala dlážku v celom dome

zuzannas
4. máj 2010

Ani mna zatial nastastie nic neboli...klop-klop, raz ci dva krat som chytila ten krc do lytka, ale odkedy beriem magnezko, je to okej...

kvietok121
4. máj 2010

ja sa uz vyrovnavam s bolestami krizov ... zacalo pred dvomi tyzdnami ...
🙂

zuzana76
4. máj 2010

inak uz sme niektore v 3. trimestri a ten je co sa bolesti tyka najhorsi a zase zacne castejsie cikanie a vacsie priberanie, teda aspon u babetiek, v 3. trimestri mozu pribrat az 2,5 kg, lebo teraz vazia okolo 1 kg, takze ked ratame taky priemer babo narodene s 3,5 kg, tak priberu babatka najviac v tomto trimestri, doteraz sa vyvijali organy a vsetko okolo toho a teraz sa uz ide obalovat babo tukom

kvietok121
4. máj 2010

to mas upnu pravdu tak nech pekne priberaju aby sme si ich potom mohli na rucickach vychutnat prajem dobru noc papa

zuzana76
4. máj 2010

dobru noc

aj ja pojdem

zica1
4. máj 2010

Dobru noc kocky 🙂

lenadka
4. máj 2010

ahojte, niektora sa tu pytala na PD, ja som z Prievidze-teda z okolia....

ked ste pisali o obvodoch tak som vzala meter a teraz som odmerala 96 😀 ale to som po vydatnej porcii parenych buchiet 😀

zuzana trefna poznamka, takze sa mozme teraz vyhovarat ze to male pribera 😀 nie ja 😀...hm este obalit tukom a hotovo, uz nech je august 😀

pipi1211
4. máj 2010

ahojte ste tu este dakto? my sme dnes cely den nemali net lebo v orange padol daky serer ci co.... 😒

lucy1990
4. máj 2010

Ahoj pipi, ja som este tu 🙂 inak ja som si dnes po veceri merala brusko a mam 83 cm, takze od minula znova 2 cm podrastlo 🙂

pipi1211
4. máj 2010

ja som si este brusko nemerala, musim najskor meter pohladat... alebo asi skor kupit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak akurat mini Jarkovi toto pustam 🙂 kazdy vecer vzdy nieconech sa mu dobre hajinka 😵 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=DZHw9uyj81g
lucy1990
4. máj 2010

Bude mat vysoke iq 😀 ja som mojej pustala 2 dni dozadu vselijake rozpravky z mojho detstva, gumkacov, smolkov, pocahontas no a odvtedy je divoka 😝 tak asi presedlam tiez na nieco vazne 😅

pipi1211
4. máj 2010

no ja kedmutopustam tak tak jemnucko si pokopkava a potom zahaja 😵 aj momo som pustala ked bola v brusku a ked sa narodla a bola taka uplackana tak som jej pustila hudbu z bruska anormalne sa pekne upokojila.... niecona tom asi bude 😵

lucy1990
4. máj 2010

No idem ja radsej hajat kym je tichucko, lebo zasa sa nevyspim 😅 a zajtra rano skoro vstavam, ideme na pohreb ☹ to je behom roka uz treti z manzelovej strany 😔 dobru nocku

evitkamalicka
5. máj 2010

dobre ranko, tak dnes o 14:30 ideme na 3D, uz sa neviem dockat

denisocka
5. máj 2010

dobre ranko,my sme hore od 5.45 🙄

mala som podarený sen,že som sa prebrala na porodnej sale a dokyna mi dala na brucho to ladove "zavažie" z infusky a vraví, že to mám 2hod.držať . Kukám na sestričku a že čo to,či som už po porode,a ona že hej . Ani som nevedela kolko ma maly kíl ani kedy sa narodil , šla som na izbu a volám domov že som po porode ,ale asi mi dali viac liekov od bolesti,bo som si nič nepamatam,nič ma neboli .... nakoniec kukám, a ja sbola po cisarskom /tak uvidime aka bude realita/

evitkamalicka
5. máj 2010

deni teda to bol sen

denisocka
5. máj 2010

ináč,neviem čo sa to deje , ale akoby sa mi niedke cez den zadržiavala voda,lebo večer už nepijem,ale v noci idem aj 6-10x poriadne na malu 😒

evitkamalicka
5. máj 2010

ja idem tak raz alebo 2x....to by si musela aj vela pribrat keby si zadrziavala vodu

denisocka
5. máj 2010

😔 ináč,potriedila som včera veci,mam celu haldu, akurat potrebujem overal na zimu a možno v priebehu jesene nejaky svetrik,či nohavky vyteplene,ale ináč mam všetko až až . mnoho veci aj napriek spacebagu su nažltnute,ale persil to vypral - čo som sa bala aa bielidlo nevytahalo obrazok z dupačiek,čo som tam hodila na skušku 😀 len furt nemám skrinu/komodu,kam to davať

denisocka
5. máj 2010

mam +7kg,ale nohy neopudchnute ,nič neopuchnute

evitkamalicka
5. máj 2010

denis to mas tak akurat.....ja mam tiez vela veci, ale kupili sme novu velku skrinu do detskej

maculienka123
5. máj 2010

k tym obvodom,som si teraz meala,mam 96 cm,tak len dufam,ze nech tyzden vydrzi do tej nasej svadby.

evitkamalicka
5. máj 2010

ja obvod ani neviem aky mam, nemeriam

denisocka
5. máj 2010

no ved ja zhanam bud jednu vysoku poličkovu skrin do detskej ,alebo drevenu komodu do detskej,ale to je drahe jak hovado, chlapcom detsku budeme zariadovať až budu väčší že si vymeníme izby a pojdu do väčšej spalne,tak nechcem investovať do drahej komody čo tam potom nebude pasovať
potrebujem tam do roha k poschodovej,bud subežne k okne , alebo vedla postele - skrinu,alebo komodu 😔 len neviem odkial a aku

evitkamalicka
5. máj 2010

my sme kupili velku skrinu v akcii za 130€ a okrem toho mam este komodu, ktoru vyuzivame na totalne hluposti zatial

denisocka
5. máj 2010

ja mam dnes obvod 99 - a to som už kedy dávno mala 96 čo ste sa čudovali ---- mam +7kg a pri malom som potiahla +17 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

ja pri malom 20kg a teraz zatial +3,5kg tak pevne verim, ze uz to na taku vahu nedotiahnem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre