♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
10. máj 2010

Paplonik som kupila az po roku a pol dovtedy spavala v spacich vakoch jednak sa mi takto neodkopavala a nebala som sa ze sa zadusi a stiahne si perinu na tvar. 🙂

captainka
10. máj 2010

no aj ja si myslim ze podla pohybov je to blbost, ved je to individualne kto kedy zacne citit a ja ako prvorodicka som zacala citit dost skoro co nechapem...a ostatne co viem kocky tak aj v 22tt tak to je aky rozdiel???

snad mi vsetko dobre dopadne...uvidime 🙂

juj kocky riesite problemy...ja som akurat vcera nad tym rozmyslala a citala som si ze ja uz mozem o 2 mesiace rodit...uf uf ved to preleti ako ....

mywiel
10. máj 2010

Veru preleti tak este spite a odychujte kym mozete... 😅 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

Adamko spi odokryty aj v zime, spaci vak ani perinu ani deku nic nechce

evitkamalicka
10. máj 2010

macu ja som rodila 3 dni po termine

mywiel
10. máj 2010

Ja mam spacie vaky hrubsie na zimu co su ako perinka a potom tenucké na leto. Teraz jej uz ale davam malu detsku perinku ved uz bude mat dva roky ale je fakt ze spi hocija odkopana, na nej a tak... 😀

didulka85
10. máj 2010

Ja som nakupila kompletku... Spaci vak, paplonik, navliecky 3 sady, hniezdo, plachty, vsetko Ikea. A jednu rychlozavinovacku.
Este dostanem asi 10 periniek od Tety. Ja, bratranci a sesternice sme v nich boli, ked sme boli mali... Ale su ako nove.

maculienka123
10. máj 2010

no asi to kupim vsetko v Ikei,nechce sa mi beht kade tade

evitkamalicka
10. máj 2010

ja som tiez kupovala pri Adamkovi kompletku a aj teraz pre druhe, ale vsetko z netu

januliatko1985
10. máj 2010

macu, pozri si www pampyshop.com, aj tam maju peknucke supravicky, za dobre ceny aj my mame odtial, kuk album 😉 a nemusis nikam do obchodu ist.

evitkamalicka
10. máj 2010

zavinovacky mam este 2 po Adkovi a jednu klasicku perinku, ale nechystam sa pouzit, maximalne tak ako podlozku na postel

mywiel
10. máj 2010

Ved to zozenies hocikde aj v Tescu. 🙂

bihan
10. máj 2010

Macu, malá sa narodila 40+2

didulka85
10. máj 2010

Januliatko tam su naozaj krasne obliecky...

mywiel
10. máj 2010

Pekné videjko 😵 http://www.doula.ch/

didulka85
10. máj 2010

To video ma vydesilo... Som zastanca porodu v nemocnici...

mywiel
10. máj 2010

Ale PA boli pri nej ona nebola sama tu je to bezné, samozrejme je to len pre tehotenstva bez rizika a pre deti co su otocené dolu hlavou. 😉

bihan
10. máj 2010

Krásne videjko 😵

snehulienka24
10. máj 2010

ahojte,
jeminku, pekne video 🙂 len by to chcelo najst spriaznenu dusu 🙂

u mna je to s terminom tak, ze verim sonu v 12 tt.... mala som nepravidelny cyklus kompletne, den poslednej menstruacie som si v tom mesiaci zabudla zaznacit no hruza...ale verim ze babano pojde von vtedy, ked to bude pre neho najlepsie... 😵 no a moja segra porodila presne na termin.... 😅

marija
10. máj 2010

ja som mala pri malej termin 5.1 a narodila sa 6.1, takze v podstate na termin presne podla UZV v 12tt 😉

michaela80
10. máj 2010

marija ten kazik ma na mliecnom ...ale uz ma aj trvale zubky vsak je v 3.rocniku..... 😀 😀

nikitka231
10. máj 2010

koceny,ked pojdem teraz v stredu na tu glukozu tak sa berie len raz krv a nesmiem cikat??az potom v poradni?? 😕 😕 😕 a ake su to druhe hodnoty na glukozu??

evitkamalicka
10. máj 2010

mne brali na lacno, potom hodinu po vypiti a 2 hodiny po vypiti

didulka85
10. máj 2010

Niki mozes cikat a po vypiti glukozy pit vodu.
Mne brali nalacno a potom 2 hodiny po vypiti... Brali mi to z prsta.

evitkamalicka
10. máj 2010

aj mne z prsta

snehulienka24
10. máj 2010

nikit, podla vsetkeho je to vsade inak.....

nikitka231
10. máj 2010

tak to vam zobrali po hodine krv a potom ste tam prisli zase o dve hodiny a brali krv z prsta??kurnik si to vobec nepamatam...ako to bolo pri prvom ale mne brali sa mi zda len raz krv 😕

didulka85
10. máj 2010

Niki aj nalacno mi brali z prsta aj po dvoch hodinach mi brali z prsta. A nemohla som odist z cakarne. Keby ma nahodou chytil nejaky sok.

evitkamalicka
10. máj 2010

nikitka ja som tam musela tie 2 hodiny sediet v cakarni

mywiel
10. máj 2010

U nas beru krv nalacno zo zily potom poslu tehulku na sladké ranajky a za hodinu musi opat prist a znovu beru krv zo zily.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre