♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

snehulienka24
12. máj 2010

no cafte baby,

vecer ma caka poradna, to som zvedava...ja som stale plus tri kg ci kolko, uz ani neviem, lebo ja sa vazim rano a ku dokine chodievam vecer a tam mam vzdy o kilo viac....ale to je jedno...

bihan uz zacina dovolenku, ze?

no evit, ak tu budem a nebudem niekde v blave tlacit babo, tak jasne ze ta pridem pozriet ;) tiez som tu taky pristahovalec a ziadna zensak na pokec, no esteze je kon 😀 inak, tie polodupky si kde kupila?

dnes je tu otrasne, len leje a leje...bhe 😖

evitkamalicka
12. máj 2010

snehu servus, ja som tu tiez taky pristahovalec tak si mozme podat ruky, pojdeme spolu kocarovat 😀 ....kupila som na mimibazare

evitkamalicka
12. máj 2010

ale inac ta baba co som kupila poldupky je zo Šale, ak by si take chcela, mozem sa jej popytat ci este ma a zoberiem ti, toto je velkost 62

nikitka231
12. máj 2010

deni ty si pripad 😀 😀 😀 daj vahu ..a rano napsi o kolko budes mat menej ....ja mam 10kg naviac a vobec to neriesim lebo jem len zeleninu a ovocie...takze sa netrasiem... 😀 😀 😀 😀 vaha teraz je 65kg a ked vam poviem ze kamoska dnes na poradni vravela ze ma 21kg navyse ale ja neviem kde to ma??bo nohy ruky zadok rovnake len brusko vacsie a prsia sa jej nalievaju...a nema z toho hlavu smutku... 😉 😉 😉

evitkamalicka
12. máj 2010

aj mne sa pri tomto tehu nalievaju a kazdy den mam mokre tricko, lebo uz aj tece z nich to kolostrum, tak snad tentoraz budem kojit

denisocka
12. máj 2010

no,tak mam skoro 10kg v pluse s týmčo som pojdela + sveter a tepláky , rano sa odvažim umytá,oholená a holá

evitkamalicka
12. máj 2010

deni tak to budes mat mozno aj o 2kg menej

denisocka
12. máj 2010

no,ked oholím ten prales na nohách,tak snad aj hej 😀 .pri malmom som pribrala +17 takže ešte mam čo dobiehať

evitkamalicka
12. máj 2010

ja pri malom 20kg,

mandylion
12. máj 2010

No fasa, som tu najvacsie prasa :D som 29 a mam plus 10,5 :D

mandylion
12. máj 2010

A co cakate ??? 🙂)

evitkamalicka
12. máj 2010

my chlapceka, jedneho uz doma mame, tak budeme mat dvoch 🙂

mandylion
12. máj 2010

jeeeeej, aj ja budem mat chlapceka, tak super 🙂 nech ste hlavne zdravi a super, ze si tak malicko pribrala 🙂

evitkamalicka
12. máj 2010

parada, pekne meno ste vybrali

evitkamalicka
12. máj 2010

idem ja od vas, bo uz muz klope na dvere....vecer nakuknem

denisocka
12. máj 2010

mandy 😀 . ked chceš vedieť kto čo čaka,polož mišku na fotku,alebo si nanu klikni

denisocka
12. máj 2010

myšku

anxuska
12. máj 2010

mandylion, nie si 😉 ja mám +10 a idem hore 🙂
v noci som mala také bolesti, ža som myslela,že idem rodiť, našťastie to prešlo, no som zvedavá čo to spravilo s krčkom 😒

mandylion
12. máj 2010

denisocka, dakujem, som tu nova hehe..🙂
anxuska, no sak dufam, ze uz vela nepriberem, davam si pozor 🙂 a co ti bolo, ani si nebola u dr. alebo si nevolala??

zuzannas
12. máj 2010

Ja mam zatial stale +7kg 😉

A kocky, ktore ste boli na gluk. testoch vam nepovedali vysledky hned?? 😕 😕 bo ja som bola dnes a hned mi povedali aj vysledky...( nastastie vsetko okej, som ani gram sladkeho vcera nezjedla..teda jeden mentolovy cukrik a 4 jahody som zjedla doobeda 😀

tocikova
12. máj 2010

Caute zienky , ja som plus 15 , tak neviem kto je tu prasa , a to sa krmim salatmi a varim na pare ... Mam tehu cukrovku , tak neviem ci sa vtedy viac pribera , v piatok idem diabetologicke tak uvidim . Ma niektora z vas skusenosti s tehu cukrovkou ? Budem brat aj lieky , alebo si pichat inzulin?

mandylion
12. máj 2010

Mne to povedali az o tyzden....a tiez som nezjdela ani gram sladkeho...
tocikova ...a aku si mala vahu ked si otehotnela? asi si naliata vodou....nerob si z toho hlavu, hlavne nech ste s miminkom v pohode 🙂

tocikova
12. máj 2010

Ja som bola velka ajpred tehu , vazila som 78 , co s tou vadou , da sa stym nieco robit ?

tocikova
12. máj 2010

... Vodou , uz ani neviem pisat !

anxuska
12. máj 2010

zuz mne až na druhý deň,
mandy, no mala som príšerné bolesti, kríže+ podbruško, u lekára som nebola, bo by ma hned zavrel do nemocnice....
a naštastie to prešlo 🙂

mandylion
12. máj 2010

no jedine to, ze menej solit, resp. ak sa da tak vobec. a pit Lucku, ziadnu inu mineralku, lebo obsahuju vela soli a to ti potom v tele zadrziava vodu...
Akoze, ja som tiez riadne zavodnena, celulitidu mam aj na stehnach a dokonca aj na rukach 😒

mandylion
12. máj 2010

anxuska- a nebojis sa? ktovie co to bolo, dufam, ze nic vazne....
dievcene, aj niekedy lezite na chrbte, akoze, je to mozno taka stupidna otazka, ale mne oba boky trpnu v noci, aj ked ich striedam :(

mandylion
12. máj 2010

Baby mate uz nieco nakupene?

lubina82
12. máj 2010

ahojte babenky...ja som pribrala už tiež 11 kg a to absolutne nejdem nič sladké, pretože mi vôbec nejde na chuť a pijem tiež len Lucku a snažím sa jesť zdravo a priberám asi aj zo vzduchu....pred tehuľkovaním som mala okol 47kg

zuzana76
12. máj 2010

ahojte

tak este aj dieta v bruchu strajkuje, mam to ja za familiu, na nikoho sa tu uz nemzoem spolahnut, tvar sme nemohli vidiet ani za nic, len na zaciatku par sekund z profilu a potom uz nist, inak nostek sa mi zdal uplne patkov

je mensi az o 2 tt, teda oficialne som v 29 tt, ale babo je len na 27 tt, no co uz, ale hlavne,ze rastie, ale teda vyzera to,ze nebude mat ani 3 kg, odhadujem tak 2,7-2,8 kg podla mna , lebo ho este aj skor chudaka vytiahnu

videli sme dokonale akurat ruky a nohy a pupocnik a obcas vajka a pindura, takze je to chlap, to je nespochybnitelne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre