♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
15. máj 2010

tu cečku odfoť ja mam svoju v albume z UK

denisocka
15. máj 2010

dečku 😀 dnes mi hrabe,kupila som podprdu a len 85C 😀

abbey1
15. máj 2010

Tú čo máš v albume,som kúpila v ružovom v Prahe v Mathercare,stála až 390,ale nechcelo sa mi objednávať tak sme cvakali.

abbey1
15. máj 2010

Som pochopila,čo myslíš.a podprda za takú cenu je super.Ja keď si už konečne vyberiem a kúpim novú podprsenku,neviem si za ten svet zvyknúť ju nosiť.des.

denisocka
15. máj 2010

a ta pletena za 7€ ?

evitkamalicka
15. máj 2010

ahojte....ako sa dnes mame? my sme dosli nedavno z mesta, kupila som vankus na kojenie, masticku na bradavky a chranice keby nieco

abbey1
15. máj 2010

Hej za 7eur a rozmer 120 na 120.Sa vytešujem.Ja to mám už len za 79dní.Dnes sa my snívalo,že už o 2dni mám termín a vstala som uplne zdesená z pôrodu.Bože,čím to bude bližšie,tým ma bude chytať väčšia panika.Ja som strachoprd.

denisocka
15. máj 2010

TAK SOM Z TOHO DEBIL,čI 7€ čI 390 😀

abbey1
15. máj 2010

Dnes krémová pletená 120na 120 za 7eur,v Prahe ružová ako máš ty v albume za 390eur.

denisocka
15. máj 2010

aha .
a ta dnešna je taka ista -ako kvalitou

abbey1
15. máj 2010

Že my šibe.Nie 390eur ale korún,som to napísala ako debil.Tí Češi s korunami ma pomotali.

abbey1
15. máj 2010

Tá dnešná nie je Bio bavlna.Ale zdá sa mi príjemne jemnučká.

abbey1
15. máj 2010

My šibe s ypsilonom.Ja snáď ozaj dementniem.

estterka
15. máj 2010

ahojte..
denisocka,som si vsimla,ze mas v albume tu sadu od aventu,ja po nej uz dlhsie kukam..mozem sa opytat co ta vysla?a ja som ju nasla,ze bez BPA,tak neviem,ci na nete klamali ci ako.. 😕

denisocka
15. máj 2010

Abey,dnes mame pometeny den,podprda nestala 85centy,ale vel.85 C xixi

denisocka
15. máj 2010

Ester,nejakych 15,5eur ale v Anglicku.tam je posta zadara

kila
15. máj 2010

Denisočka - ešte k tomu umývaniu zúbkov - viem o čom hovoríš, ani ja to nerobím inak... keď už nič nezaberá, tak malá leží na posteli medzi mojimi nohami, ja "sedím" na nej, lebo kope rukami nohami o život, inak by som ju neudržala a nechcem riskovať že ma kopne do bruška... 😖
A prajem vám dobré nákupy, ja som už asi všetko čo bude treba kúpila a máme veľa vecí aj po malej, už fakt bude treba len všetko vyprať a vyžehliť. 🙂 Kúpila som už aj Pampersky a nočné košele pre seba do pôrodnice. Naozaj ma teraz nič nenapadá čo by mi ešte chýbalo do výbavičky... 😅 Takže v niečom som šikovná aj ja... 😅

nikitka231
15. máj 2010

ahojte kocky som len na skok 🙂
pridavam brusko a dala som konecne nove veci do albumu co som isla poprat 🙂 tak kuknite
a zlozili sme si novucku postielku 😅

nikitka231
15. máj 2010

a tieto novucke botasocky predavam ,bo malemu su male a nas kym dorastie to bude dlho 😎 😎 😝
Povod.cena 34,95eur teraz 29eur

nikitka231
15. máj 2010

a tu mam pofotene vsetko co mame nakupene 😀 😀 😝
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/nikitka231/a...

groka
15. máj 2010

nikita postielka je naaaadherna

nikitka231
15. máj 2010

groka keby si videla nazivo tie krasne farbya tie zvieratkaaaa 😉 😝 😅

nikitka231
15. máj 2010

inak koncim zivnost a mam na predaj tuto pokladnu ,bohuzial bola len v krabici 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/elektronika/ez7...

lulusha
15. máj 2010

niki, krasne veci mas!!! teraz sme ich pozerali s manzelom a ukludnili sme sa, ze nemame az tak vela oblecenia 😀 nam chyba postielka, ale tu mame slubenu od kamosky, kocik, ten je objednany, vanicka - dostaneme a lehatko, tiez dostaneme. My musime kupit uz len komodu na veci pre maleho, plienky a nejaku baby kozmetiku... a oprat a pozehlit, co mame 🙂

kila
15. máj 2010

Máte krásne vecičky... august sa blíži, o mesiac sa už budeme baliť tašky do pôrodnice... 😀

kila
15. máj 2010

Máte krásne vecičky... august sa blíži, o mesiac už budeme baliť tašky do pôrodnice... 😀

enny17
15. máj 2010

no tak to už by mi trebalo kupovať aj melému veci o chvilku pôrod a ja mam akurát postieľku 🙂

kvietok121
15. máj 2010

ahojte kraaaaaaaaaaaaaasna vybava, ja mam tak poskromne, kili ked si napisala ze o mesiac sa ideme balit do porodnice, tka ma az myklo, ze by sa patrilo dat dokopy aj vybavicku ...

mywiel
15. máj 2010

Jééj nikitka krasna postielka by sa mi hodila k mojej perinke co som dnes kupila.... 😅 😀 😉

denisocka
15. máj 2010

a mňa neštve vývaba,ale to - že nemame zabranu na poschodovu postel pre šimona - že ešte nespí vo svojej izbe a že furt cika do plienky 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre