♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

snehulienka24
17. máj 2010

ahojte a dobre rano 😵

evitkamalicka
17. máj 2010

snehulienka ahoj 🙂

snehulienka24
17. máj 2010

😉

jaj, to pocasie, cista hruza....idem sa objednat na sladku vodu...fuj... 😝

snehulienka24
17. máj 2010

no tak vo stvrtok... snad nieco vysetria 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

tak drzim palce na glukozu

snehulienka24
17. máj 2010

dakujem evi... pri mojej totalnej nechuti na sladke...no uvidime 😅 vy to uz mate asi vsetky za sebou, co? juj, zavidim vam 😅

marija
17. máj 2010

Dobre ranko 😉 tak boli sme s malou na kontrole, CRP 32, kleslo nastastie. Zajtra na 7 ideme za prednostkou detskej ORL na Kramare, dufam, ze poradi a dufam, ze sa uz zacne nieco robit. Vravela, ze tam maju aj nejaku vybornu imunologicku, ktora napisala aj nejake studie a podielala sa na vyskumok co sa tyka toho deficitu IgA. Uz nech je zajtra....

A uz nech svieti slniecko lebo toto co uz je?Nastastie nas neodplavilo, ale ak to pojde takto dalej tak coskoro sa nas dom kus posunie...

evitkamalicka
17. máj 2010

neboj prezijes

rubinka
17. máj 2010

Ahojte 🙂

Kvietok121 - Ja som objednávala z Pampyshopu a som veľmi spokojná, rýchla dodávka a podľa mňa to je veľmi kvalitne vypracované. Ja som spokojná nadmieru, čakala som na to 14 dní kým to došlo 😉 Mám tú súprav aj vo svojom albume tak môžeš kuknúť...

evitkamalicka
17. máj 2010

snehulienka, inac v reali su tie poldupky velmi pekne, vsak uvidis ked prides cez vikend

lucy1990
17. máj 2010

Dobre ranko 🙂

peta131
17. máj 2010

Dobre ranko aj ja prajem 🙂

marija
17. máj 2010

dobre ranko 🙂

evitkamalicka
17. máj 2010

dobré 🙂

denisocka
17. máj 2010

ešte sa budeme dlho zdraviť? 😀 bo už bude zas obed ochvílku

lucy1990
17. máj 2010

No co baby, co mate dneska v plane, slnko svieti nebo ziari 😅 🙄 mam chut sa zobudit, az v piatok, to by uz malo byt krajsie...

lucy1990
17. máj 2010

Deni a co dobreho chystas? 😀

lulusha
17. máj 2010

caute babule, tak nam konecne zakurili, ale ja dufam, ze v piatok uz bude slnecno a teplucko 😎 idem si uvarit kavicku a docitam vas...

pridavam brusko

marija
17. máj 2010

ja sa dnes chystam ucit a upratovat, co viac sa da v takomto pocasi s chorym dietatom doma robit? ...

Lulu jeeej, krasne brusko 😵

denisocka
17. máj 2010

lucy,chystám sa skusiť mašinu či šije. ja nejak teraz jest nepotrebujem,teda varene,stačilo by mi nejake zemiaky so solou. ináč,dodrbala som si cele vlasy, ta farba mi zafarbila hlavu na hned a melír je v riti

denisocka
17. máj 2010

lulu,pekne pupo,ja mam podobne,ale nemam chuť sa fotiť

rubinka
17. máj 2010

Lulu pekné bruško 🙂

januliatko1985
17. máj 2010

no pekne predpoludnie, tu normlane neprsiiii 😲 hlavne , ze celu noc lialo, hruuza a fuci neskutocne, idem dens k zubarke, dufam, ze ma neodfukne. aj nam zacali kurit, kosa jak v ruskom filme

aj mna inac boli podvozok take pichanie a aj sem tam bolest jak na ms a chrbat ani nehovorim, hlavne rano a vecer 😖

rubinka
17. máj 2010

Mňa boli podvozok a panva už dosť dlho, si pomaly na to aj zvykám. Najmä ked sa chcem pretočiť na posteli na druhý bok alebo ked vstávam z postele, tak je to hrozné.

marija
17. máj 2010

Deni ta farba sa ti z melira vymyje 😀 ale na aky odtien, tod prekvapenie 😉

lucy1990
17. máj 2010

Chvalabohu mna nic neboli 😒 a chystam sa tiez pokracovat v upratovani, nemam sice chore dietatko, ale neplanujem byt chora ja 😅 lulusha, krasne brusinko mas, ja ho mam nizsie a uz mi aj pupok vykuka 😀 si hovorim, ze to je Lenkine kukatko 😎

adal
17. máj 2010

rubinka 🙂 aj ja mám ten istý problém, bolí ma to hlavne v noci, cez deň to ešte ako tak rozchodím 😝

adal
17. máj 2010

ale vraj je to takto postupne lepšie keď sa to rozťahuje, ako potom naraz, možno budeš ľahšie rodiť 😉

lulusha
17. máj 2010

dakujem baby 🙂 ja dnes ani nos neplanujem vystrcit von, podobne ako aj cely vikend... zajtra uz mozno bude lepsie trosku, tak snad aspon do obchodu zabehnem a do bankomatu, lebo pomaly pridu poobjednavane vecicky a ja nemam doma ani fuka 🙂

moje krvacanie konecne ustalo, uz mam len slabe hnede spinenie - klasika... tak hadam bude aspon mesiac zasa klud 🙂 varit dnes budem cestoviny zo sacku - spenatove so syrom...cez vikend som varila kuraciu polievku a zapekane masko, takze stacilo 😀 a moj muz vcera urobil takeeee palacinky, ze mnam 😝

lucy1990
17. máj 2010

Si pamatam ako som ja experimentovala s vlasmi, teraz sa na tom uz len smejem ale vtedy mi to smiesne nepripadalo 🙂 dosla som do kadernictva s tym, ze chcem svetlejsie vlasy, ale take prirodzene, ako vytahane slnkom a kadernicka ze nie je problem...podotykam dosla som so svojimi povodnymi vlasmi, ktore nikdy okolo farby ani nepresli 😅 no a ona mi cez capicu naplacala melir, ze vraj len polovicny peroxid, ale mne to po 10 minutach chytilo uplne do biela 😕 ked som to v zrkadle videla, chytila ma panika, ona mi to vysusila a ze hotovo 😝 ja som myslela ze umrem, som vyzerala ako sediva, ked to splynulo s mojimi tmavsimi vlasmi, tak v panike, ze dajte mi na to nejaku farbu, aby mi zosvetlila aj tie moje povodne vlasy. Dala mi tam nejaku zlatu no a to uz som bola ako prava kuracina 🙄 dosla som domov, mm sa chcel tvarit ze to mam fajn, ale jasne sa mu to nedarilo, tak som volala kamoske kadernicke, nech mi s tym hned zajtra nieco spravi. Takto som chodila tyzden v kuse kazdy druhy den nech sa zbavim tej zltej a som radsej popolava blond, na hlave 2x melir a 4x farbenie, kadernicka sa cudovala, ze mam este vlasy a vysrala som sa na celu blond a dosla som zufalo do prveho kadernictva a dala si hnedu farbu. To boli pocity ako po orgazme, taka som bola happy ze mam naspat svoju farbu. No ale ta kvalita....cudujem sa, ze mam este vlasy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre