♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

didulka85
18. máj 2010

Marija presne to som cakala aj ja... V cajarni som si spisovala zoznam do potravin. Slahacka, cokolada s karamelom, 4 sisky, melon... Nevadi. Ten zoznam uchovam. Manzel mi to vsetko prinesie do porodnice ked porodim. 😀

Eliska musis nahlasit po narodeni dietata meno pediatra, ku ktoremu budes chodit. Aspon to nam povedali. Dnes som to bola akurat riesit.

eliska252
18. máj 2010

Asi by som teda mala začať hladať 🙂 Keď ste už vybratú dr. tak ste k nej išli, že či zoberie bábo po narodení ako nového pacienta?

marija
18. máj 2010

Evitka mozno prisla k nam domov lebo mala sa narodila v januari a bolo minimalne -10C 😀

marija
18. máj 2010

eliska ja som si zavolala, spytala sa ci mozme k nej chodit a ona povedala, ze ano.

Didu odloz zoznam ;)

evitkamalicka
18. máj 2010

marija maly sa narodil 1.10. a tiez nebolo najteplejsie.....my sme hned ako sme prisli domov z porodnice aj zacali chodit von

evitkamalicka
18. máj 2010

idem si urobit kavicku a k tomu keksik nejaky 😅

eliska252
18. máj 2010

Dik babky zasa mám čo riešiť aspoň mi čas ubehne.

eliska252
18. máj 2010

AHA čo som našla a to som po takom kočíku túžila.

Na základe výzvy výrobcu kočíkov BEXA, si vás dovoľujeme upozorniť, že sa na Slovenskom trhu vyskytli falzifikáty kočíkov Bexa B3 a B4. Tieto kočíky nemajú označenie podvozku značkou Bexa a predávajú sa za nízke ceny. Pričom ide o nekvalitné podvozky, ktoré sa po krátkom používaní lámu. Preto upozorňujeme zákazníkov, aby zvážili kúpu takéhoto falzifikátu. Zároveň sa výrobca dištancuje od takýchto nekvalitných výrobkov.

silwietta
18. máj 2010

ahojte babule, aj ja sa hlasim....

silwietta
18. máj 2010

evit idem kopirovat... spravim si kavicku, dam si keksik a idem docitavat 😉

didulka85
18. máj 2010

Ma provokujte tymi keksikmi...

tretulka
18. máj 2010

ahojte, dakujem za blahozelanie k skuske 🙂
evitka, hold nie vzdy ide vsetko podla planov, niekedy nam zivot pripravi vselijake prekazky, s ktorymi sme neratali a potom sa napr. aj take studium prelozi na neskor....
eliska, ja som povodne Levicanka 😉 , osobne by som isla k dr. Kovacovej - ak chces viac tak IP 😉
didu, to mi je luto, ze sa cukrovka potvrdila, drzim palce, aby si to zvladala co najlepsie

tretulka
18. máj 2010

aj ja chcem keksik....a nemame doma nic...

silwietta
18. máj 2010

didul, a klasicke diabeticke sladkosti nemozes?

silwietta
18. máj 2010

mna glukoza caka tento piatok... som zvedava ako dopadnem... viac ako cokolada a keksiky by mi chybalo ovocie... iba 15 ceresni na den by ma zabilo, mame taku suprovu ceresnu na dvore, sak by som som ani von nemohla chodit

zuzana76
18. máj 2010

nikitka, pozrela som video, ja som to uz kdesi videla, a nerodi sa nahodou este stale takto? ja teda neviem,a le tu v NR je vraj len na jednom boze polohovacie kreslo, na inych su rovne lehatka, tak ja neviem, podla mna sa este stale rodi takto v lehu, nie? teda samozrejme podla porodnice zalezi a aj podla lekara asi.

silwietta
18. máj 2010

a co sa pediatra tyka, tak k nam prisiel hned na druhy den... som mu volala este pred porodom a povedal ze sa mam ozvat ked dojdem domov a potom hned nabehol....

marija
18. máj 2010

Evitka my sme nechodili hned von nakolko boli mrazy a vyslovene nam to zakazali. Tak ale oktober sa neda velmi porovnat s januarom a ten januar bol fakt studeny 😀

Tretulka gratulacia ku skuske, z coho si mala?

Nasa pediatricka tiez prisla aj so sestrickou priamo k nam domov a teraz to bude rovnako aj napriek tomu, ze bude letne babo 😉

zuzana76
18. máj 2010

aj nasa pediatricka prisla k nam domov na druhy den po prepusteni z porodnice, teda maly mal 6 dni, aj teraz povedala,ze pride, len mozno akurat bude na dovolenke, tak budeme musiet ist za zastupujucou Dr.

evitkamalicka
18. máj 2010

my mame pediatricku blizucko, 3 minutky pesi z domu tak mozno aj preto

silwietta
18. máj 2010

inak mna dnes mm zabil pri ranajkach otazkou ci by uz bolo ok ak by sa teraz babo narodilo... taka som bola z toho mimo ze som sa az zabudla spytat ze preco ho to napadlo... neviem ci som ho nevystrasila, ked som mu vravela ako mi vcera bolo zle...

didulka85
18. máj 2010

Silvi tehotne nemozu dia potraviny, lebo tie umele cukry poskodzuju dieta.
Ani len hrasok nemozem... Fnuuuk

lulusha
18. máj 2010

baby, ja som dnes piekla ten slavny quiche a hned ho idem aj vydrbkat do smetiaka 😒 listkove cesto sa nedopieklo, fuj, ostalo mazlave a lepkave na spodku a ked som dala dopiect, tak vrch sa spiekol a spodok ostal uplne rovnaky 😢 esteze mame pri dome cinsku restiku 😀

a ako bolestne si idem do cukrarne pre zakusky 😝 (sorry didul 😉 )

marija
18. máj 2010

Didu hrasok nie? Jejda a co mozes? A to mas nejaky manual co vsetko mozes a co vsetko nie? fnuk... sucitim s tebou, aspon moralna podpora ked uz ziadna utecha...

Evit no ke dju mate 3 minuty peso tak sa nedivim 😀 my ju mame pol hodiny cesty autom.

zeytin
18. máj 2010

silvi - to zaujimalo aj mojho... som mu povedala, ze uz ma 75% sancu a ze percento kazdym dnom rastie... bol rad 🙂
didu - to mi je luto ☹ ... ale kvoli mimcu cokolvek, nie? Drzim palce, nech ti to rychlo prejde.... urcite si najdes nejake potraviny, ktore mas rada a ktore mozes jest...

silwietta
18. máj 2010

didul, tak to teda na figu... a nebudu ti to priebezne upravovat podla stavu? ako casto budes teraz chodit k diabetologovi?

marija
18. máj 2010

Didu inak a sleduju aj velkost babatka? Uz si bola na nejok UZV? k tomu ti este nic nepovedali zatial?

didulka85
18. máj 2010

Lulu no pekne... Narastie ti velky zadok! 😀

Marija mam manual. Taky velky plagat... Uz to nejako dokopem.

Zeytin maso mozem... 😵

didulka85
18. máj 2010

Podla toho, ake hodnoty cukru si doma nameram, rozhodnu o mnozstve inzulinu co si budem pichat. Pravidelne budem telefonicky hlasit hodnoty. Ale dalsi velky odber mi dali na 4.6.
Zajtra idem do poradne, doktor by ma mal poslat aj na UZV a prehodnotit termin... Som zvedava, co povie...

marija
18. máj 2010

Didu kde ty mas gynekologa? uz sme s ao tom bavili len som zabudla 😀 som zvedava co povie, drz sa. Kazdopadne uz neostalo vela. Plus minus 2 mesiace, to uz nejako dobojujes!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre