♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
8. jún 2010

@carmenn323 taaak to by som nevydrzala 😎 pre mna je lezat a opalovat sa horsie ako dostat ten najtazsi trest 😀

21
8. jún 2010

@memory97 , ani ja nemusim nejako priamo slnko a stacilo by mi nanajvys 25°C.

memory97
8. jún 2010

babulky treba babatku pri odchode z nemocnice aj rukavicky a ponozky? ci to mam kupovat, alebo sa to skor mysli na zimu?

bihan
8. jún 2010

Memory, rukavičky nie sú kvôli teplu ale poškrabaniu.. ja som ich nemala a ani neplánujem, ponožky určite 🙂

Krstiť sa chystáme na konci októbra, začiatkom novembra, keď za nami príde tatík na Slovensko. So Sárou sme mali takú maličkú oslavu v reštike, teraz to bude zrejme tak isto, len ešte musím nájsť krstných rodičov 🙂

kvietok121
8. jún 2010

@memory97: tak ako u vas, u nas priserna horucava
@21: malinke ta v noci hnevalo, ked si nemohla spinkat, chcelo sa len hrat???

evitkamalicka
8. jún 2010

ja rukavicky neplanujem, ale ponozky urcite no a co sa krstin tyka, pri Adamkovi sme mali oslavu doma a nikdy viac, toho riadu, umyvania, obskakovania, takze teraz to restika isti

kvietok121
8. jún 2010

@kacena4: vidim ze viaceri nespali, asi to bude horsie a horsie so spankom a este ta horucava, aj my ideme urcite krstit, v nasom kostole mame o deviatej o desiatej sa presunieme do restauracie, kedze nas bytik je maly a rodina velka ma dvoch bratov ako aj manzel, aj s detmi, rodicov krsnych, starych rodicov

kvietok121
8. jún 2010

@mirkapal: tak to som zvedava ako my, len este som tam nestihla zavolat, verim ze sa mi to tento tyzden podari
@kacena4: tiez mame restauraciu v blizkosti ihriska, pieskovisko, hojdacky a tak kedze to bude v sepembri, auguste a to sa este da vonkuaj zahrat, aby decka nesedeli v restauracii

21
8. jún 2010

@kvietok121 , nie male nehnevalo, to kope len ked som hore-ci cez den alebo v noci. Nebudi ma 😀 , no vsetko ma tlaci a v nejakych polohach je mi trosku zle ale aj sa mi nejako nechcelo spat...

kvietok121
8. jún 2010

ja si tiez myslim ze v dnesnej dobe v malych bytoch, behat okolo hrncov, ja si chcem krstiny uzit a zapamatat a nie sa ubehat a znicit, ani nechcem aby moja mama svokra stali pri hrncoch

kvietok121
8. jún 2010

@21: pre mna je najhorsie zaspat, to idem cikat aj 10 krat, otacam sa ako ruske kolo, ale potom v noci je to v pohode, raz cikat a hned spim

memory97
8. jún 2010

@bihan cize rukavicky staci riesit, az ked budeme doma🙂 dame dlhsie rukavy a hadam sa male neposkriabe... co je lepsie pre novorodenca,klasice ponozky alebo take s tvrdsim chodidlom?

evitkamalicka
8. jún 2010

ja som uz hned v porodnici strihala malemu nechtiky 😅

memory97
8. jún 2010

@evitkamalicka to tak rychlo rastu nechtiky????

bihan
8. jún 2010

malým deťom hrozne rýchlo 😅

evitkamalicka
8. jún 2010

@memory97 malinkym velmi rychlo

evitkamalicka
8. jún 2010

nas sa uz s dost velkymi narodil, takze ja som musela

memory97
8. jún 2010

@evitkamalicka ved to budu take drobne prsteky, to budem maturovat hadam pol hodiny pokial bude drobec spat 😀

evitkamalicka
8. jún 2010

@memory97 neboj zvyknes si

kvietok121
8. jún 2010

to si neviem predstavit strihat nechtiky toho som sa vzdy bala ...

21
8. jún 2010

@memory97 , staci obycajne ponozky, ved nebude behat! 🙂 , nasi chalani, ked sa narodili mali krasne dlhsie biele nechtiky... A strihaju sa v pohode, male sa nezobudi pocas strihania, takze to zvladnes!

memory97
8. jún 2010

@21 budem musiet ist pozriet ponozticky, na tie som uplne zabudla... dufam, ze mi pojde strihanie nechtikov 😉

kvietok121
8. jún 2010

mozem sa aj ja spytat a ponozky su pre novorodencov oznacene podla mesiacov, alebo je tam nejake cislo?

21
8. jún 2010

@kvietok121 , mozno ako na ktorych, ale skor nie su cisla. Aspon my take mame.
Uz sa lucim, idem pozerat vzdelavaci serial... 😨

kvietok121
8. jún 2010

@21: a podla coho si to kupila?

lucia20
8. jún 2010

@memory97 asi tak nejako. ja som si za posledne dva dni polozila otazku, preco dokelu sme chceli septembrove babo....
nam sa katarinka uz po dva dni prestahovala do tatiankinej postielky, tak sa smejem. lebo akonahle tam zalahne, hned spi a to teda neviem ako to vyriesime v septembri. :D

@21 my tym ze byvame v horach a mame zatepleny dom, tak nam to krasne udrziava chladok, ale aj tak, ked musim vybehnut von za babami, tak mam dost. zajtra na cely den ideme do mesta s muzom, stvrtok, piatok robota a to mi slubovali, ze bude prsat. dnes hlasili 30°C. ☹ zase sa sekli....

@memory97 ti musim povedat, ze ja skor zaspim po salke kavy ako po mlieku. :D

@carmenn323 baby maju pravdu. nie je vhodna horuca voda, ale my ked sme uz potermine chceli vyhnat baby von z bruska, tak nam ani to nepomohlo. :D

lucia20
8. jún 2010

@memory97 ponozky urcite vyuzijes, ale ja som nikdy nedavala rukavicky. rucicky som zaviazala do zavinovacky a bolo.

ja som vyuzivala obycajne ponozky ziadne so spevnenou slapou.
nechtiky babatku rastu ozaj rychlo, ale neboj, zvladnes lavou zadnou. ale zalezi aj od babatka. mne doteraz pri strihani na nohach katka krici ako keby som ju rezala. ale to je asi zo zvyku. :D pri rukach je to ine, ale prave dnes som po kupani zhodnotila, ze to najhorsie co mohli po muzovi podedit su tie sialene nechtiky na nohach. dovinedia.

memory97
8. jún 2010

@lucia20 chuda male, len nech nebude horuco, iba teplo🙂 nech sa nam tie deticky v auguste neroztopia v zavinovackach 😕

memory97
8. jún 2010

dobru nocku, dnes ma to teplo asi znicilo 😀

lucia20
8. jún 2010

@memory97 juj ani nehvor, ked si predstavim kolko my sa budem varit v nemócnic. na kramaroch asa to lubi strasne prehriat a ked tam mame stravit mesiac. juj, dufam, ze koniec augusta uz bude ozaj uprsany a ked sa konecne dostaneme domov, moze nastat babie leto. :D

inak krasne som dnes vecer dopadla. vsetci traja mi tu spia a ja som tu sama. este ze ten notebook mam. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre