♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. okt 2010

@mirmaj nie necitila ved som len vytiahla kozu a spala dalej 😅

fialka5959
22. okt 2010

@kvietok121 No u mna to zasa vyzeralo , ze pojdem na klas.porod, ale vsetko sa tak rychlo zvrtlo, ze som ani nevedela co somnou robia, otiekla mi plod. voda a uz to islooo ☹ doktorka stresovala volali primara no proste vsetci museli kmytat bolo tam strasne dusno aj manzel musel byt vylakany co sa stalo tak ma rychle brali na operacku dokopy si nic nepamatam viem ze ma po ceste na salu vysliekali a ze mi bola strasny zima

jankasramka
22. okt 2010

@liba78 no zaspal konecne, tak to nebolo take zle, no vies tu je to dost tazke vyhnut sa pikantnemu. vsetko stipe. minule som sa spytala v restike ci objednane jedlo stipe, povedali ze trosinku a ja som musela usta hasit litrami vody....no uz som si zvykla co tu znamena "trosicku" 😀

@mimi21mimi no ja mam tiez za muza sipovu ruzenku, tiez aby sa zobudil pouzivam karate 😀 niekedy som si normalne pri jeho budeni az zlost vybila a on si to potom ajtak nepametal 😀 😀 😀

akika722
22. okt 2010

@liba78 a som si pred včerom dala deco šampusu 😅

memory97
22. okt 2010

@mirmaj
@jankasramka vraj to trhanie je prirodzene pre babatka a prestane to az v 6tom mesiaci.

akika722
22. okt 2010

@jankasramka ja pri mojom chytam šoky..idem lahnuť on už spi a ked laham vyskoči ako kobylka/tvoje obl,zvieratko 😀 /a chyta ma aby som nespadla 😀 😀 😀 😀 pohotovy aj v noci 😀 😀 ale cez den nie 😅

jankasramka
22. okt 2010

@akika722 hahaha, to poznam, ked som bola na praxi tak tiez o druhej, tretej v noci len ktosi zapol svetlo v stajni a ja som bola za 2min zobudena a oblecena 😀 detektor kazdeho pòhybu ...

akika722
22. okt 2010

@jankasramka ved ja sa ho niekedy tak zlaknem že ho jeden večer v sebaobrane zbijem 😀

jankasramka
22. okt 2010

@akika722 😀 no si viem predstavit taku scenku teda...ho zacnes bit, on si bude mysliet ze mas predposmrtne krce tak aplikuje dychanie z ust do ust no a potom.... hmmmm......happy end 😀

akika722
22. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
22. okt 2010

@mimi21mimi som zvedava kedy aj naša tak prespí 🙂 a vaša od kedy tak spáva?

mirmaj
22. okt 2010

@memory97 tak to sa ešte teda dosť naľakáme, do 6mesiaca mame ešte daleko 😒

mirmaj
22. okt 2010

@katulkaaaaaa dík za super tip na cviky na bruško, pridala som si to na založku, až to rýchlo najdem, ked ma chytí chuť cvičiť 😀 😀

danulienka35
22. okt 2010

@akika722 pisete ako muzi tvrdo spia to aj ten moj kricim a nic budim a nic a rano mi povie co si ma nezobudila 😠

mirmaj
22. okt 2010

@danulienka35 to už sa aj u nas stalo 😉 rano mm hovorí, dnes v noci ani nepapala, však?...no jasne, to si ty len prespal 😀

kvietok121
22. okt 2010

@fialka5959 tak to je neprijemny zazitok

akika722
22. okt 2010

@danulienka35 😀 😀 😀 moj sa budi aj na muchu....no to ma z prace ale ked spi prechrape aj susedov

danulienka35
22. okt 2010

@mirmaj tak to je u nas pravidelne ani malinke nevadi ze chrape tato jak prasa 😀 😀

danulienka35
22. okt 2010

@akika722 to poznam a mna ide slak trafit 😖

memory97
22. okt 2010

@mirmaj to teda ano🙂

@akika722 moj ma tiez lahky spanok, teraz ma dost casto budi "mamina malinky je hladny"🙂 a ja strnem, co sa deje 😀

mirmaj
22. okt 2010

@memory97 tak u vas si ty ten lepší spachtoš 😀
@danulienka35 to sa inak aj ja čudujem, že jej nevadí to chrapanie 😉 mne vadí aj hlasnejšie fučanie, už do neho bucham nech sa otočí 😠

mirmaj
22. okt 2010

ozaj dnes sme pri kočíkovaní dostali defekt, fakt neviem ako sa nam to podarillo 😠 😠

danulienka35
22. okt 2010

@mirmaj to i ja ho kopnem a nic ,buchnem a nic az zarevem az sa mala zobudi kukne na mna otoci sa a chrape dalej 😠

mirmaj
22. okt 2010

@danulienka35 tak to ty maš teda naozaj poriadneho spachtoška 😀 Naša Tamarka by teda len tak ľahko nezaspala keby som ju zobudila 😠

danulienka35
22. okt 2010

@mirmaj no to hej ja vas dnes opustam krasne sa vyspninkajte bambulky

akika722
22. okt 2010

krpec sa nevie uložiť 😠 😠 😠

mirmaj
22. okt 2010

@danulienka35 dík aj tebe pokojnú noc, ale ty ju vlastne budeš mať 😉
@akika722 ešte nebuva? a čo robí? len tak leží?

akika722
22. okt 2010

@mirmaj nieee už piaty krat papa už si necitim bradavky 🙄

mirmaj
22. okt 2010

@akika722 ten ma spotrebu teda a to od kedy 5x papa? teraz večer?

akika722
22. okt 2010

@mirmaj no..od 8mej 😀 tak by hajal a nevie sa uložiť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre