♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
15. dec 2010

@memory97 pozerala som tiez ci nema reflux ale nevyzera to na reflux, jej sa mliecko take zrazene obcas vrati ale to hlavne vtedy ked rozprava alebo so sebou vrti ked spinka tak sa jej to nikdy nestalo este a som citala aj sa pytala na to dr tak mi vravela ze to preto lebo babo potrebuje odgrgnut - anetka praveze vracka malo len ked neodgrgne a my do nej este tisneme

kahlan1
15. dec 2010

@jankasramka vdaka, fiha vy uz sedite? aj Anetka zboznuje ked ju dame do sedu a hlavne tak ze lezim a vylozim si ju na seba sadnut to sa smeje o dusu.
Tak to je asi iba take obdobie - kupila osm jej kasicku tak ak nebude chciet mliecko skusim kasicku

kahlan1
15. dec 2010

@alure bola som u dr ale bolo to cudne :( vravela ze som tehotna ale ze je tam zatial iba dutinka a ze plod nie. A ked som sa jej spytala ci uz by tam mal byt (som 5plus 5tt) tak vies co mi povedala? ze nepytajte sa ma otazky na ktore by som vam musela klamat. Tak neviem ci je vsetko ok ☹

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 vdaka 🙂 uz budem pokojnejsia

kahlan1
15. dec 2010

@groka my sme dali zaockovat proti rotavirusu a vsetko bolo ok - neboj

alure
15. dec 2010

@kahlan1 ty brďo tak takú lekárku by som asi kopla niekam 😠 uvidíš moja ako to bude ďalej aké budeš mať pocity a čo ukáže uzv,držím palčeky nech je všetko ok ....
@groka aj my sme nakoniec proti rotavírom očkovať dali,aj keď som veľmi nechcela a žiadna reakcia nebola...teraz nás čaká preočkovanie hexavakcíny a rotavíru v januári....
prišiel mi domov starší syn,idem si asi ľahnúť trošku s Denisom,lebo padám únavou 😔 aspoň cez deň trošku pospím keď v noci nie...

alure
15. dec 2010

@seagull2404 teraz sa Denisovi čkalo,tak som mu dala do fľašky trošku vodičky a bez problémov ju vypil aj keď sa tváril a divne na mňa pozeral 😀

seagull2404
15. dec 2010

@mirmaj ja uz som si zvykla, ak ju skor ulozim, ona si len zdriemne a potom by sa hrala aj po skoreho rana, radsej nech zaspi takto neskoro a spi v kuse 🙂 potom sme spokojne obe 😀

seagull2404
15. dec 2010

@alure ja milujem tie ksichtiky, ked decka skusaju nieco nove 🙂 nam sa niekedy strasne cka, hlavne ked sa po papani tesi, a ako nadhadzuje tym telickom... 😀

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 krava (sorry za vyraz, ale tento je najslusnejsi, aky tu viem napisat), mne ale ani na 8tt doktor este nic nesluboval..

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 🙂 ved uvidim v januari ale citim sa presne tak isto ako ked som cakala Anetku

baby ked dvihnete babo do vzduchu ako na stoja tak ma nozky rovno alebo kope?

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 ako kedy, vacsinou kope, ale minule sa zacala uz aj sponovat, ze akoze stat, som sa bavila 🙂, doktorka asi nevie prezit, ze ta uz nemoze poslat na umele, budeme drzat palce

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 🙂 aj mne to tak prislo,

aj nasa sponuje vyrovnana ako svieca iba ked sa ide kupat a je holata tak vtedy kope

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 a robi obcas akoby sviecku? ze obe nozky naraz dvihne hore a potom ich spusti dole?

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 tak to sa mozno tesi, nasa ma vacne studene ruky, lebo nimi sibrinkuje ako o zivot 😀

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 hej, ale skor mi to pride ako klbko 🙂 som jej dnes pri prebalovani strcila do ruky jej vlastnu nozicka, rehotala sa neskutocne 🙂

fialka5959
15. dec 2010

Ahojte, prave sme prisli od pani doktorky 🙂
Vazime 6,250 kg a meriame 63 cm
panecku uiz sme vyrastli o 13 cm a ani sa mi to nezda iba vtedy ked ju kojim v naruci a jej nozicky uz vysia dolu 🙂

kahlan1
15. dec 2010

@fialka5959 gratulujem pekne 🙂

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 nasa dvihne vyrovnane nozky cisto ako na sviecku - tak ci to aj vase robia

seagull2404
15. dec 2010

@fialka5959 krasne miery 🙂

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 myslim, ze jej, tak na chvilu, kym nimi zas nezacne kopat 😉

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 🙂 nasa je taky divoch len ked sa s nou jasim ja alebo manzel vtedy kope ruky vsetko naraz inak je taka pokojnejsia chyta hracky na hrazde a rozprava im o dusu nozkami len tak torsku pokopkava 🙂

memory97
15. dec 2010

@alure my tiez budeme mimo cez sviatky, ideme k rodicom, ale byt sme troska skraslili🙂 Dokonca aj mini stromcek uz je postaveny🙂

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 su podarene tie nase decka 🙂 nasa si zas mysli, ze ked sa zachyti hracky na hrazdicke, ze ju to dvihne na sedenie🙂

kahlan1
15. dec 2010

@seagull2404 🙂 nasa ju zasa chce dat do pusy ale hrazda nepusti :D tak to jej mozno potom nadava lebo vtedy jej zacne nieco vysvetlovat a tvari sa pri tom velmi vazne

seagull2404
15. dec 2010

ja som vyzdobila dom medovnickami, ale citim sa ako v pernikovej chalupke, lebo mi z nej niekto stale odjeda 🙂 zahadne je, ze sa to deje vzdy az podvecer, ked je doma mm 😉

kahlan1
15. dec 2010
kvietok121
15. dec 2010

ahojte mame po ockovani strasne sme plakali a vazime 6170g, za tyzden 240 g a dnes tu cely den vrtaju a buchaju maly nemoze spat tak to dnes po tom ockovani bude super a este mame mat navstevu
@groka ano kojime este bojujeme ale kojime, ostali sme kojit s cumlom tak niekedy to tak vyzera ze na 3dx sa musi prisat inak mu to nejde, je z toho nervozny ale potom sa podari a potom uz pije
@danulka3 urcite priberiete aj my sme sa po troch mesiacoch boli anjelikovi, v stvrtom sme uplakany anjelikovia
@mirmaj my aj vacsinou jeme ak sa to da nazvat jedenim trosku pocuckame

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 to tiez robime, len nasa pri tom nervozne skrieka a vypusta bubliny 😀

seagull2404
15. dec 2010

@kvietok121 tak to potesi, ked sa vrta prave, ked je dieta nervozne, alebo by chcelo spat 😠

kahlan1
15. dec 2010

@kvietok121 tak to ste pekne pribrali gratulujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre