♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
21. mar 2011

ja miery ešte nehlásim, si niekto klikne na tabuľku a hneď zbadá, že pani Marianna ide s váhou smerom hore ... keď začnem k svojmu stravovaniu pristupovať zodpovedne, tak potom sa mierami pochválim ... včera som urobila sviečkovú na smotane, som mala už strašnú chuť, no nevedeli sme sa s mm objesť ... a hneď kilo navyše ... no tým sa ja mám chváliť ??? 😕 😕 😕 😀

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@vladka84 vcera sa na zubok prvy prerezal 😉 a uvrndzany je neskutocnééééééééééééééé,super dala si z pasa dole 2cm

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@majka35 maji ja som tak robila bananovy zakusok-..a jasne ze som tajne chodila nan a potom tie vycitky 😕 tak cvicila dva krat tolko vecer

majka35
21. mar 2011

@katulkaaaaaa ja som lenivá aj cvičiť 🙄

majka35
21. mar 2011

terezka už je hore, spieva, tak idem po ňu ... k vám sa dostanem až večer, prajem pekný dník 🙂

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@majka35 ti si kosicanka ze?poznas zoru ochotnicku?ja mam od nej plan na cvicenie aj stravovanie,drzim sa podla toho tyzden ,mam plan na 8 tyzdnov ....verim ze pomoze lebo uz neviem potom co budem jak robit
tu je jej stranka
http://www.zora.sk/

kvietok121
21. mar 2011

@katulkaaaaaa gratulujeme k zubku

mirmaj
21. mar 2011

@katulkaaaaaa dakujem veľmi pekne 😉 jasne viem o čom hovoríš, necítiš sa dobre, lebo nie si zvyknutá nosiť kg naviac, neboj určite to pôjde a do leta budeš bez toho 😉
@vladka84 to poznám, ked nespí cez deň dobre, tak tiež už o 19 večer je na nevydržanie a už spí 😒
@kvietok121 dakujeme 😉

kahlan1
21. mar 2011

@mirmaj my sme tiez este bezzuby 🙂 a ani nevidno

kahlan1
21. mar 2011

@mirmaj tak to je super ze su v poriadku a mali super vahy 🙂

kahlan1
21. mar 2011

@kvietok121 ved to - ale som sa rozhodla ze jej dam na obed dva tri dni iba mrkvu resp mrkvu so zemiacikom -ci sa jej nepolepsi

alure
21. mar 2011

@vladka84 to poznám moja 😠 tiež som stále Olivera vyliečila a až tak pustila do škôlky/školy ale keď som veľa krát ráno videla usoplené a ukašľané deti v šatni mala som nervy..niekto na to zvysoka .....
@seagull2404 🙂 šak nech si uvedomí že ma má 😀
@vladka84 zapíšem...
@mirmaj ak máš na to nábeh tak ak to má byť tak to bude,ale nevidela by som to až tak zle,hm?

@katulkaaaaaa zapísané moja,a brucho je najhoršie chudnúca partia..veľa tých čo cvičia ti povedia že niekedy na bruchu musia pred súťažami alebo vystúpeniami cvičiť a formovať aj niečo vyše 2 mesiacov...ja som si povedala že tak ako som 9 mesiacov priberala počas tehu tak mám 9 mesiacov po pôrode na to čas aby som zase schudla.nič nejde zo dňa na deň mojko,nebuď netrpezlivá..ide ti to krásne 😉
@evanns som rada s tebou 🙂

alure
21. mar 2011

@majka35 tabulku vidíme iba my "zasvätený" 😉 a inak aj ja si rada doprajem ...nedávno to bola chladnička plná zákuskov a torta 😀

kvietok121
21. mar 2011

@kahlan1 vyskusaj uvidis 🙂

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@alure toto si vzdy poviem ked mam nervy ze to nejde 😉 dnes som si dala 5 minut na orbitreku a cvicky na bruchu,ranajky jogurt a idem vymysliet nieco dobre na obed 🙂 je pravda ze to chce cca dva mesiace aby cvicenie zacalo byt vidiet len ja som taka netrpezliva 😀
@vladka84 vladi s tymto som ja bojovala celu skolku,viki bola dost casto chora a ked konecne bola ok prisla som do skoly a tam usoplne decka,s tym nespravis nic...

alure
21. mar 2011

@katulkaaaaaa ja viem moja...a hlavne ak človek ide do niečoho s takým odhodlaním a toľkými upieraniami ako ty 😉 ale neboj výsledok nenechá na seba dlho čakať a budeš odmenená 😉 Ja osobne ťa obdivujem, nedokážem dodržiavať nejaký "jedálniček" takže klobúk dole 😲

majka35
21. mar 2011

@katulkaaaaaa a zas som tu, terezka m zaspala, tak som doma a čakám na mm, kedy príde, aby som mohla ísť do práce ... no Zoru poznám len z videnia, neskutočná kočica, má nad 40, ale vyzerá fantasticky

@alure joj, ale ja už začínam byť bezodná, už musím fakt prestať s tým maškrtením
blahoželáme k výročiu ... my sme sa brali 20.5.2006, presne v deň, ako flašíkovci ... tiež budeme sláviť 5. výročie

akika722
21. mar 2011

@katulkaaaaaa ☹ mne to išlo...

ahojteeeeee 😀

akika722
21. mar 2011

@alure šlo to dole moja,skoro všetko...kujeeeeeeeeeem
@danulka3 aj vy mne moja 😉 jasnéééé 😀

akika722
21. mar 2011

@evanns jéééééééééééééééééééééééééééééj 😵

alure
21. mar 2011

@majka35 ďakujeme 🙂 a s tým maškrtením..toho sa ťažko vzdáva ..teda aspoň mne 😝
@akika722 to som rada moja 🙂 ja som bola fakt prekvapená ako rýchlo to účinkovalo aj u nás a vaňa raz dva biela ako nová 😉
Boli sme na pošte,v obchode a vonku je tak krásne ..škoda len že do BA sa pešo asi nedostanem tak musíme do auta 😒 idem pre Olivera prídem neskôr..ahojte zatiaľ

akika722
21. mar 2011

@alure velmi pekne dakujem za rady....všetkym 😵 😵 😵
u nas fuuuka..baby až zajtra tu spime 😒

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@akika722 u nas je krasne ale maly je taky urevany ze sa mi veru nechcelo ist von je v postielke za pol hodky uz 5 krat som ho bola tisit,nestastne zuby ☹
tak az zajtra piseme? 🙂

akika722
21. mar 2011

ja som dnes v dm kupila taku kefku+boli pri tom ešte take 2 hryzatka-kefky...skusim čo to urobí 😨

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@akika722 myslim ze @memory97 to chvalila ale este som nekupila skus a povies mi lebo uz som fakt z neho na nervy

akika722
21. mar 2011

@katulkaaaaaa ano ano ona to chvalila 😉 ozaj... a kde je???nepostrehla som jej prispevky 😕 sice len som to prebehla lebo nestiham dočitavať teraz 😅
idem to hned vyvariť 😀

fialka5959
21. mar 2011

Ahojte, ktora by mi z vas poradil, niesom velmi za tie kasicky z lekarni, co uz by som mohla davat malej ked uz ma 7 mes.?Dakujem

akika722
21. mar 2011

@fialka5959 mysliš ovocie,zeleninku????ovocie všetko okrem citrusov,mäsko,zemiačky,ryžu,zeleninku asi všetku okrem nafukovacej-kapusta,...

seagull2404
21. mar 2011

@katulkaaaaaa @akika722 to si super kupila, Tamarka to ma v puse v jednom kuse

katulkaaaaaa
21. mar 2011

@seagull2404 tak baby zajtra naklusem do dmky,lebo maly taky zly este nebol,chudatko ho to musi boliet ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre