♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
1. apr 2011

@memory97 hej divcenece moc pomahaju jako mm je s maliu velmi rad je to jeho srdiecko nedaj boze ze palcka co ona ani nevie velmi ju lubi

kvietok121
1. apr 2011

@eis4 my o druhej chodime buvat tak to by som ho dala do kocika uvidime ci zaspi
@alure tak to som rada ze ti je lespie taksi poriadne oddychni my sme tiez u nasich takze tu tiez moc nebudem
@seagull2404 neboj pri nas si zvyknes 🙂

memory97
1. apr 2011

@danulienka35 to musi byt pekne🙂 moj maleho necha plackat☹ a maminu ide potom rozdrapit🙂

danulienka35
1. apr 2011

@memory97 on je na nu az moc haklivy stale je snou ked je doma ale doma nepomoze vobec nic vobec ☹

danulienka35
1. apr 2011

kde ste vsetky?

jankasramka
1. apr 2011

@liba78 macka ma z matea fobiu 😀 😀 takze asi ju zavriem do nejakej klietky aby sa na nu mohol pozerat 😀
@alure mas uz diplom za plavanie? ja chcem vidiet🙂)))
my sme sa k tomu plavaniu este stale nedostali lebo mateo je stale chory, uz sice nema sople ale kasle a aj ja som chora takze este si budeme musiet pockat:(

@majka35 no vidis tak ona si sadla, to mateo este nevie. teda som ho este nevidela sadnut si, len ked ide zo stoja dole tak dopadne bud na styri alebo na ritku ale to asi ako sadnutie neplati:D
on je celkovo nejaky zrychleny - asi sutazia s nelkou.
ale poviem ti ja sa toho normalne bojim ze jak on napreduje- viem si ho zivo predstavit na mieste barborky ako ide na tie schody s kolobezkou 😖
aka bola barborka ked bola babetko? tiez bola taka aktivna ci kedy to zacalo?
jaaaaaaaaaj, ja budem k tebe po rady chodit 😒
uz teraz som totalne vycerpana 😔

@katulkaaaaaa tak citam ze spavate podobne ako my. ja som to uz tiez vzdala s postielkou lebo kazdu chvilku sa budi a postavi sa a place a ked ho necham spat s nami tak sa pohmyri porevaluje a spi dalej. som prizmurila oci ze ved je chorucky ale sa mi zda ze si zacal na to nejak zvykat 😒
@mirmaj tak vy sa natrapite s tym zubkom ☹

jankasramka
1. apr 2011

no tak zas pospal 20min a mozme fungovat zase. a mna taaaaaaaaaak boli hlava.
a dnes mi zomrela ovecka a nevieme preco:(((

danulienka35
1. apr 2011

@jankasramka Jani to mi je velmi luto za tu ovecku ☹

memory97
2. apr 2011

@danulienka35 no to ani moj. S malym sa pohra, ale co sa tyka domacich prac, tak to nehrozi... esteze nas ti chlapi maju 😀

@jankasramka to mi je luto. Nespapala aj ona tu bylinku ako Pejko?

jankasramka
2. apr 2011

@danulienka35
@memory97 veru veru 😢 som ju mala od malicka, chodila za mnou ako psik 😔
@memory97 nie nie, pejko zomrel zrejme na starobu, skolil ho daky virus a navyse mal strasne vredy na zaludku. to tatranka mala problem s takymy trsami trav ale to ajtak nebola celkom pricina jej problemov. uz sa z nich pomaly dostava.
dnes vecer som spravila pitvu ovecky a zomrela na vykrvacanie do brusnej dutiny- praskla jej pecen na mieste kde ju mala zjazvenu- zrejme vtedy ked ju pred dvoma mesiacmi odvliekli kojoti tak sa jej praskla trosku a zjazvilo sa to. navyse mala silnu infekciu v plucach a zlyhavalo jej srdce. no velmi ma to sokovalo lebo navonok vyzerala uplne skvele bez ziadnych problemov, vela zrala a bola vesela....akoze zo dna prestala zrat a zomrela 😢

jankasramka
2. apr 2011

@eis4 akoze ja z tych fotiek na FB nemam slov.ona ma taku iskricku v ociach ze ja na tvojom mieste idem na nejake kastingy na reklamu. ved aj ty si kocka, bolo by to krasne.proste neskutocne sa vie tvarit.
vies co, nech sa nikto neurazi ale keby sa dieta dalo vybrat z katalogu a ja by som mala mat dievcatko tak len nelinku chcem 😉

jankasramka
2. apr 2011

@vladka84 mas nenormalne uzasny byt. to akoze taky by som si ani vysnivat nevedela 😵 😵 😵
a karinka ma chobotniciu knizocku taku istu ako mateo 😉

@akika722
@vladka84 baby vy si tu fotite kupelne a ja sa len smejem ze keby som vam moju nafotila 😀 😀 😀 no a to som ju akoze dala namalovat lebo ked som sem dosla tak ako steny bez nateru cele plesnive:O==== (a bolo to tu obyvane 8 rokov a nikoho nenapadlo natriet steny)

jankasramka
2. apr 2011

este par foteciek co robila kamoska....
a dnes sa u nas meni cas tak som zvedava ako to zvladneme 😖

seagull2404
2. apr 2011

dobre ranko 🙂 u nas je hnusne, tatinko prec a my dve sme hore uz od pol siedmej, co je asi o hodinu skor nez normalne 😖 ale nevadi, mamka hodi kavu a den moze pokracovat; som isla na net, ze vam nieco napisem a Tamarke sa zacalo ckat, tak som jej chcela urobit caj, a predstavte si, cely aky bol novy sa mi rozsypal po kuchynskej dlazke ☹ ☹ kym som to upratala, Tamarke sa uz neckalo 😵

@jankasramka to je take krasne chlapciatko a ten kukuc, panecku, maminka bude mat co robit 😀

akika722
2. apr 2011

ahojteeee..ja len na skok...
@jankasramka uužasne fotečky a naadhernááááááááááááááááááááááááááá profilovka 😉

memory97
2. apr 2011

krasne ranko
@jankasramka keby vedela rozpravat, isto by ti povedala, co jej je a ze ju nieco boli. Ostane v tvojom srdiecku a to je hlavne 😉 veru az som musela pozerat, kto za teba pise kvoli novej profilovke 😀
Mateo ma nadherne velke ocka, myslim, ze budete dievcence s metlou odhanat🙂

danulka3
2. apr 2011

Dobré ránko,u nás počasie nič moc,dúfam,že sa vyjasní,dnes sme chceli vybehnúť na korčule 😒 Včera sme mali návštevu a potom sa mi už nechcelo sadnúť k počítaču,tak vás idem dočítať,dúfam,že ste toho moc nepopísali. 😉
@vladka84 Fotky bytíku sú krásne,,ten byt vyzerá taký veľký a krásne presvetlený,ozaj ako v dome.
@seagull2404 @eis4 @kvietok121 mne to v stredu vyhovuje,do tej pol 3 by sme sa mohli dokotúľať,len mám také obavy z počasia,však sa ešte v utorok presne dohodneme
@alure dúfam,ž už ti je dnes lepšie,máš doma mm tak len oddychuj a oddychuj 😉 To ste nejako rýchlo ukončili ten kurz,koľko hodín ste mali? My sme zatiaľ ešte ani nezačali,mali by sme v polovičke apríla.

danulka3
2. apr 2011

@jankasramka jeeej,nová fotka,ste tam krááásnučki 😵

liba78
2. apr 2011

Dobré ránko 😉 včera mm úspešne zahájil grilovaciu sezónu. Ostal u nás aj náš kamarát na noc. Tak už som sa k vám nedostala. @seagull2404 @fialka5959 Aké nádherné baby máte doma 😔
@vladka84 krásny bytík, úžasne presvetlený. Až mi pripomína naše 4. bývanie. Až na okná v kúpeľni a WC. Tie sme nemali, ale každú izbu s balkónom a na chodbe ooobrovské okno. 😉
@danulienka35 tak básni sa ozval zas. 🙂 Fakt pekné 😉

@jankasramka krásna profilovka 😉 tej ovečky mi je ľúto ☹ MAteo je podarený 😉

hajatanufus
2. apr 2011

ahojte babenky chcela som vam napisat uz skor ale som vas odcitavala a chvilu to trvalo a medzitym este postarat sa o deti vcera som tu nebola lebo mi bolo dost spatne mam zase nejaku nadchu a nebola som schopna nicoho tak som ako tak len bola s detmi a poobede som si zdriemla a to mi velmi pomohlo potom som vas docitavala ale nevladala som reagovat a dnes som este docitala posledne tri strany nastastie dnes ste toho este vela nestihli 🙂 inak asi aj nam idu zubky citim tam nieco a myslim ze sa tam nieco aj beleje tak nech uz to vyjde obe deti su zasoplnene a rachel asi aj boli usko tak som jej na noc dala calpol a teraz rano nurofen baby ten mi kazala aj dr ze je to dobre od bolesti 🙂
@seagull2404 krasne fotky a mala je nadherna v tych satickach 🙂
@jankasramka to s oveckou ma mrzi ☹ mateo je nadherny a vyzera starsi je fakt podareny v tej postielke a je sikovny veru za chvilu ti zacne behat a to nebude veru ziadna sranda viem ze aj ty to mas tazke ked si na vsetko sama ja sa uz tak tesim na sk ze budem so segrou a ze si konecne aj oddychnem a nebudem musiet nic robit len sa venovat detom a nebudem na to sama

fialka5959
2. apr 2011

@liba78 Dakujeme

danulienka35
2. apr 2011

@jankasramka krasna profilovka a ftocky uzasne malicky je krasnucky 😉

akika722
2. apr 2011

ahojteeeeeeeeeeee...baby to ste dnes nič nepopisali??? 😲
mm šiel do prace,maly pobehuje a Pati zaspava-nespinkal dnes na obed tak už je velmi unaveny..pytal sa spinkať

akika722
2. apr 2011

baby..stal sa ZAZRAK 😀 😀 😀 mm bol dnes vonku SAM S OBOMA DEMI 😨 som nechapala..za 8 mesiacov prvy x SAAAAM a asi 3hodky 😨 😨 😨 😨 😨 😨

danulienka35
2. apr 2011

@akika722 no to je super mojko ze bol sam vonku aspon vies ako to je ist sam s detmi no nie? 😉

akika722
2. apr 2011

@danulienka35 ale on sam od seba že vezmem ich oboch,Paťka na bicykli a že maly popsí
😨
aaale zoznamil sa so susedovcami tak sa Paťko zabavil,maju skoro rovnako stare detičky ako my 😵

akika722
2. apr 2011

Paťko už spinkááááááááááááááááááááá 😀

danulienka35
2. apr 2011

@akika722 no uzasne neco mojko nasa uz okupkana a uz jej tatik mlikecko dava uz bude hajat 😉 a ja idem s dcerkou na kavick u 😀 😀 a pak si ideme robit gelove nechty

akika722
2. apr 2011

@danulienka35 moji už spia obaja 😅 😀
jeej ako vam je dobre 😎 tak sa zabavte

danulienka35
2. apr 2011

@akika722 uz sme domak bola to len kavicka a otovrime vinko a ideme na nechty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre