♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
10. apr 2011

Ahojte maminky prajem dobré ránko
Tak popísali ste toho až až ale ja som včera nestíhala nič a to sme vstávali o 6 :00 😲 no ale party bola super,dostala som sa do detských čias a cítila som sa ako v rozprávke.Aj keď fúkalo jak divé tak sme to radšej presunuli do našej mini obývačky,no decká sa bavili a bolo fakt skvelo. Nafotila som milion fotiek,albumček môžete kuk na fb,naozaj sa nedalo vybrať z toho množstva len pár a to som do albumu nahodila vyše 100 fotiek 😀
Idem zbežne prečítať o čo som prišla za včera 😉

katulkaaaaaa
10. apr 2011

@alure krasne fotky,ma napadlo ze ti si aka skvela mamina,super si to vymyslela myslim ze Oliverko je velmi rada ze ta ma 😉 ze piratka...fuha...fakt wau 😵

alure
10. apr 2011

Včera ráno sa Denisovi prerezal prvý zúbok a viete čo mu povedal Oliverko ? že je to pre neho najkrajší darček k narodeninám..babulky tak ma dojal môj starší 😉 že mi išli slzičky...som šťastná že má také krásne citlivé srdiečko a dúfam že mu to ostane veľmi dlho.....
@memory97 mojko pri uško som mu stlačila a nereagoval na to nejak podráždene ale prvý deň to mal citlivé na dotyk.Zajtra idem k dr. pre istotu nech ho kukne a za uškom sa mu urobila taká malá "hrčka" netuším z čoho to môže byť,musím sa opýtať aj od @katulkaaaaaa čo to oni mali zo Simonkom 😒
@seagul2404 ponárať sme začali na konci I.kurzu ale celú dobu sme postupne pripravovali deti na to že pôjdú pod vodu.Najprv len mokrou rukou sme im prechádzali po tváričke,potom sme ich oblievali pohárikom a zakončili sme kurz tým že išli tváričkou pod vodičku..teraz to postupne zdokonaľujeme.
@danulienka35 a kde chodíte na plaváreň? na Severe ? nie je tam moc studená voda?
@akika722 zlatíčko ďakujeme Oliver si to užil a bolo fakt super.
@katkavv waw tak sa teším na reklamu 🙂 Kajko bude hviezda 😎 kto točil? Peťo?
@niky13 moc moc ďakujem za pochvalu 🙂

katulkaaaaaa
10. apr 2011

@alure myslim ze to nic nieje mi to mame pod klucnou kostou,dnes vam to odfotim stale to ma ako hrasok,nechce sa to vstrebat,ked otoci hlavicku je to dost vidiet ☹

alure
10. apr 2011

@katulkaaaaaa zlatko ďakujem 😉 dúfam že som skvelou maminou pre tých mojich miláčikov 😀 no bola pirátka a aj kúzelníčka námorníčka 😉 s mm sme sa bavili aj my...

alure
10. apr 2011

@katulkaaaaaa tak dúfam že je to ok,ja som čítala na nete nejaké info ohľadom zápalov uška,lebo Denisovi začal vytekať z uška taký žltkastý výtok. Ráno to je ako chrastička v ušku a ak sa spotí tak je to tekuté..podľa príznakov to mohlo byť ono,ale nepredchádzalo nám žiadne prechladnutie ani nič..možno z vody a potápania sa...no a tam písali že sa môže vytvoriť za uškom hrčka,čo je príznak nejakej choroby mastitída či ako sa to volá a chcem mať istotu aby nemal problémy so sluchom alebo tak niečo.... ☹

katulkaaaaaa
10. apr 2011

@alure jasne radsej s malym zajdi,presne nech mas istotu moze to byt kludne z vody,mi sme toho z kupania mali az az s viki

memory97
10. apr 2011

@alure to je super, ze sa to vydarilo. Veru pocasie nebolo vcera priaznive a dnes vyzera, ze bude pekne... pozrieme foto na FB🙂 Olino si to dufam uzil poriadne a vecer za to vypusinkoval maminu.-)
@alure pre istotu chod, ked to mal citlive. U deticiek je to dost nebezpecne, co som citala, ze ak sa to nelieci, moze neskor z toho byt chronicky zapal stredneho uska.... Daj potom vediet, co ti povedala dr., nech je drobatko v poriadku.

katulkaaaaaa
10. apr 2011

@alure viki mala chronicky zapal uska tri krat po sebe,nam uz hrozilo ohluchnutie je pravda co hovori @memory97 radsej zbytocne k dr ako sa nieco podceni
a gratulujeme k prvemu zuuuuuubku!!!aka bola torticka?

alure
10. apr 2011

@katulkaaaaaa , @memory97 jasné zajtra ráno som u dr. ako na koni..veď práve že som čítala aj ja že to môže viesť až do straty sluchu a pod. ☹
Oliver bol šťastný prešťastný,rásne sa večer poďakoval tatikovi a aj mne samozrejme 😉 myslím si že najať agentúru bol skvelý náapad ak by som mala zabaviť ja toľko detí,tak by som bola asi k.o. aj keď som bola večer unavená aj ja...predsa len od rána sme fungovali. A Denis celý čas na nich pozeral ani nepípol,bol úplne v pohode....

alure
10. apr 2011

@katulkaaaaaa a mala to Vikinka z vody a z plávania?
Tortička bola piškotová s vanilkovou plnkou a vrch potiahnutý úžasne chutným marcipánom 🙂 krásne farebne zladeným ako LEGO 🙂

katulkaaaaaa
10. apr 2011

@alure mnam 😉 hej viki to chytila ako babetko ked sme chodili plavat ked mala 8mesiacov,preto ja na kupanie s babetkami nemam dobre spomienky a ani s malym nepojdem...ale vy to budete mat urcite ok,u nas to bolo na velkej plavarni,kde boli aj dospely bola zima,studena voda..no vsetko zle 😠
a potom to mala v 3 rokoch tri krat po sebe ale vtedy jej to sposobil pneumokok,vtedy sa este povinne neockovalo proti tomu,malinky mi spinka,tolko volneho casu normalne nechapem 😀

alure
10. apr 2011

@katulkaaaaaa moje zlatíčko malinké :( užila si toho teda dosť a vraj je to moc bolestivé 😖
Aj ja som uložila Denisa,ale zachvíľu bude vstávať..ja jedným okom na PC a druhým pozerám VC 😉 ale musím ísť kuk aj do trúby ako sa pečie kuriatko 😉 no prídem poobede zas..zatiaľ ahojte maminky...

eis4
10. apr 2011

@alure gratulujeme k 1. zubku 😉

memory97
10. apr 2011

@alure mozno, ze sa mu tam dostala voda a nevysla vonku... skus sa opytat aj na tycinky do uska, daju sa kupit v lekarni a strci sa to babatku do uska a zapali sa a velmi dobre sa tym precistia uska, ci u dospelych alebo deti. Neviem, ci je to uz vhodne, ked tam mozno mal nejaky zapal. Dr. ti isto nieco poradi alebo da nejake kvapky.
@katulkaaaaaa aj nas spi, az chodim pozerat, ci dycha 😀

fialka5959
10. apr 2011

Ahojte maminy, nam sa uz prerezava zubcek / uz nacasee 🙂 /
Uz vieme povedat mama, baba, titi,ťuťu, to je strasne mileeeeeeeeee 😀
len sa nam tazko plazi, robi co moze 🙂 aby si hracku vzala ked je od nej dalej

fialka5959
10. apr 2011

No a este vcera ma sestra nazlostila tak naozaj kupila malej chodak, este na rozum som jej vravela aby nic nekupovala a najma ten chodak, ja just kupila 😠
citala som na nete jeden clanok, ze nieje to vhodne, ze je to len reklama aby rodicov nalakali!!!
vraj sa deti v chodaku ucia chodit, ale na spickach a sa len odrazajuuu,....
ja som chcela kupit malej chodak, ale taky in kde by sa dieta nesuplo do chodaka, ale by ho tiskalo

katulkaaaaaa
10. apr 2011

baby mrknite mini video na fb pridala som ako chodime 😉

eis4
10. apr 2011

dnes sa chystám napiecť toto http://varecha.pravda.sk/recepty/rychly-pudingo...
😉

seagull2404
10. apr 2011

@alure mate zubok??? jeeeeej, a ta reakcia Olivera ma skoro rozplakala 🙂 a party uzasna a super, ze aj ty si si to uzila, to manzel fakt krajal tu tortu?
@memory97 oni tie nase drobatka skusaju na nas vselico 🙂 ja som svojej vcera aj dala na zadok 😝 aku vypln mas na mysli? tie dvere su di komory a budu posuvne, tam na tu stenu ja uz asi nic nechcem, nechcem, aby to bolo moc okolo okna preplnene, ak mas na mysli to
@eis4 ako sa dnes mate?

mne sa tak nechce do roboty ☹ ☹ ☹

@memory97 ake tycinky? sa zapalia do uska? som este nikdy nepocula
@alure my tiez olievame vodickou, eln som bola zvedava, lebo manzel tiez rozhodol, ze ak sa nam bude pacit aj nadalej, tak pojdeme aj na druhy kurz

eis4
10. apr 2011

@seagull2404 Nelinka je v poriadku,už ani v noci negrckala.ale ráno kým sme spali tak skočila z postele ☹ zliezla nám k nohám a skočila 🙄 ja už neviem čo s nou asi ju priviažem do hojdačky na celý deň 😀 .ona je samá modrina čo sa všade dotlčie.mm hovorí že pojdem k dr 20 teho tak k nám pošle asi socialku že malu bijeme 😢

eis4
10. apr 2011

@katulkaaaaaa malý je podarený o chvíločku už bude behať 😀 to už nebudeš musieť ani cvičiť schudneš aj bez toho 😉

seagull2404
10. apr 2011

@eis4 vam mala prelezie z postielky???? 😲 😲 😲 😲

eis4
10. apr 2011

@seagull2404 no ešte to by nám chýbalo 😀 nie mali sme ju v našej posteli a zliezla k našim nohám a tam spadla z postele.to bol náš budíček ☹

eis4
10. apr 2011

o chvilku idem ku kaderníčke aj farbu zmením,zas budem blond 😉

alure
10. apr 2011

@eis4 ďakujeme 🙂
@memory97 tie tyčinky čo sa zapália máme doma,musím kuk či je to vhodné.....aj keď si neviem predstaviť aby v kľude ležal a ja som mu zapálila niečo pri hlave 😝 no zajtra po návšteve Dr. budem múdrejšia
@seagull2404 aj mňa tým Oliverko dojal 😉 bolo to také krásne spontánne 🙂 a ano tatinko krájal tortu,obsluhoval decká a aj rodičov,ktorý sa stavili na kávičku 😉 no ak sa vám bude páčiť tak osobne pokračovať doporučujem,myslím si že to má veľmi pozitívny vplyv na deti či už po psychickej ale aj fyzickej stránke....
@katulkaaaaaa teda Simonko je riadny huncút 🙂 no veru zachvíľku začne behať šikovníček 😉

memory97
10. apr 2011

@fialka5959 to je super🙂 musi byt zlatucka a mamina stastna🙂

@seagull2404 jaj, tak potom tam skrinky nemozu byt, to by si sa nedostala k zavaraninam 😀 😀 😀 😝 Presny nazov ti nepoviem, ale su to tycinky, ze das do ucha a zapali sa vrch a teplom sa odtial vsetko dostane, je to obdoba vyplachu ucha. V lekarni ti isto povedia ako sa presne volaju🙂

@eis4 potom nam tu daj jednu foto na ukazku🙂 blondatu si ta neviem predstavit, tmava ti sekne 😉

alure
10. apr 2011

@seagull2404 všetko najlepšie Tamarke k mesiačinám 🙂

katulkaaaaaa
10. apr 2011

@eis4 😀 😀 😀 no aj teraz sa uz za nim nabeham ked je v choditku ako strela
baby som bola dve hodiny na prechadzke som myslela ze ma odfukne,dokedy ma byt este tento otrasny vietor???

seagull2404
10. apr 2011

@memory97 waw, opytam sa
@alure dakujeme krasne, nase miery su 8800gr a 77cm 🙂 ja pokracovat chcem, tak ak sa bude Tamarke pacit, tak pojdeme, sikovny tatulo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre