♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
9. máj 2011

@lucia20 ešteže je v poriadku ☹ a super že už idete domov 😉
@liba78 tak ty maš super mm, aspoň niekto vie čo sa patrí 😉
@akika722 my máme len 1 dieťa a aj tak mi ich už nenosí 😝

mirmaj
9. máj 2011

@akika722 😀 😀 😀 že kočka 😀 😀 už to chcelo zmenu, mala som ešte vianočnu foto 😀

akika722
9. máj 2011

@mirmaj dostanu na riť 🙄 ale bo nedostanu jesť 😀

akika722
9. máj 2011

@mirmaj si kočka a ticho!!!teda ste kočky s Tamarkou!!!! 😎

veve10
9. máj 2011

@21 aj nam v sobotu vecer odrazu vybehla teplota na 39,6. V noci potom spal ako v deliriu...iba sa obcas prebral (na co som ja okamzite vybehla na nohy), ale opat zaspal. Ale kedze sa mi budi cca 2-3 krat za noc, tak o 5 rano mi to jeho spanie uz bolo divne, som ho nasilu zobrala k sebe, nakojila, nech ma tekutiny a supla mu dalsi cipok, lebo cely horel chudacik. Horsia bola vserajsia noc, to reval az do pol 12. 🙄 Teplotu uz mal zrazenu cipkom, takze asi ho brusko bolelo. Navyse bol uz taky vynervaceny, ze si tolko chytal usko, az si ho uplne rozvrtal do krvy (to uz druhy krat za posledne tri dni), takze plakal este viac chuda. Dnes sa uz usmieval...teplota presne 37. Snad bude ok. Drzim palce, aby bola aj mala Terezka ok a mala iba mini virozku, co rychlo prejde.

veve10
9. máj 2011

@mirmaj ja som vcera muzovi zatriasla novinami pred ocami kde bol mega napis, aby sa nezabudlo na mamicky. Kukol na mna, ze "co??? Jaaaj...vsetko najlepsie chrobik" a bolo vymalovane. Svojej mame volal jak na koni a pri tom si na mna ani nespomenul. 🙄 Aspon, ze mal dobru vyhovorku - vraj ho to nenapadlo, lebo ja nevyzeram ako matka, ale stale ako taka "piposka", co v nasej domacej reci, znamena nieco ako mlada svihnuta baba. 😝

memory97
9. máj 2011

@veve10 vies co oni to riesili tak, ze mamina mala svoju izbu a oni svoju. Platili to oni. Alebo pojdete tak a najblizsie uzna mm, ze je to super napad zobrat niekoho, kto sa postara o maleho 🙂

@mirmaj moja, ze aka profilkovka, som ta skoro nespoznala 🙂

mirmaj
9. máj 2011

@veve10 dobre sa vynašiel tvoj mm 😝
@akika722 ja mu kludne môžem dať teraz aj na riť, nemá sa ako brániť 😀 😀 😀 ale tak my máme najkrajší darček že sa môžem označiť titulom MATKA a to mi stačí 😉

memory97
9. máj 2011

@veve10 😀 😀 😀

liba78
9. máj 2011

@mirmaj
@akika722 nebojte baby, aj ten ma vie vytočiť do nemoty, ale na výročie zabudnúť nesmie 😀
@mirmaj krásna nová profilovka, musím ísť pozrieť na FB, tie chválené foto. Som zvedavá 😀 😀
@memory97 škoda, že zajtra ti to nevyhovuje. Tak to kuknem prvá a potom kúpim pleny v Maxe. 😀

veve10
9. máj 2011

@vladka84 vy uz sa drzite na nozickach? No krasa! 🙂 My leeeedva sedime a plazime sa. Na styri ist nehrozi a ked ho na sekundu postavim na nohy, tak ma napnute spicky, pohupuje sa v kolenach hore dole a nechape co chcem. Ale ked sedi za stolom (niekomu na kolenach), tak ho najviac bavi stale plieskat rukou po stole...vyzera to srandovne, ako ked v krcme bucha stamgast po stole, aby mu priniesli dalsiu rundu. 😉

akika722
9. máj 2011

@mirmaj skus čo ti nato povie 😀 😀 😀 😀 😀 tak tak moja 😵
@liba78 ja mu pripomeniem aj tak "zabudne" 😅

mirmaj
9. máj 2011

@liba78 dobre si si naučila, ja myslím že tento rok zabudne uričte aj nato, lebo odvtedy čo máme malu zabudol zatiaľ total na všetko, alebo teda neviem či zabudol ale tvári sa tak že áno 😝

akika722
9. máj 2011

chcete mať dokonale vyžehlane vlasy ako od kaderničky???zapnite žehličku na vlasy a zabudnite na nu tak cca 45min ako ja 😅 ale efekt stoji zto 😀 😀 😀

kvietok121
9. máj 2011

@akika722 uz si nasla darcek?

mirmaj
9. máj 2011

@akika722 😀 😀 😀 ešteže ti nezhorela 😝

akika722
9. máj 2011

@kvietok121 eéé..to tu z kona chcem potešiť niečim jedno chore dievčatko ☹
@mirmaj 😅 😅 😅 kvalita 😅 😀 😀 😀

kvietok121
9. máj 2011

@akika722 no my mame 4 rocnu neter a ta miluje pony ... vie sa s nimi hrat od rana do vecera a samozrejme babika akehokolvek druhu 🙂

akika722
9. máj 2011

@kvietok121 skusim niečo popozerať,dik moja 😉

kvietok121
9. máj 2011

@akika722 no moc som ti neporadila 🙂 a ked nema rada babiky tak by som mozno zvolila nejaku hru - puzzle aj to ma rada nasa princezna, teda bratova 🙂

memory97
9. máj 2011
memory97
9. máj 2011

@liba78 moja aj mna to velmi mrzi... ale nestihla by som tam prist... zajtra mam troska nabity program. My to omrkneme vo stvrok a dam im podmienku, ze iba s tebou idem, inac nech nas necakaju 😉 Ja si este musim aj plavky niekde zohnat, dufam, ze najdem niekde na velerybu 😀 😀 😀

@akika722 esteze vlasy su cele 🙂

baby ja som dnes ako po nocnej. boli sme s malym v obchode, kupila som rozky a dala som ich k malemu a pokial som zaplatila, to moje sidlo roztrhalo sacok na cimpr campr.... dufam, ze nic nezjedol...ach som to ja ale mama....

fialka5959
9. máj 2011

Ahojte, nejako som nemala cas si sadnut za pc, manzel isiel zarabat a my sme dve ostali doma, tak sa sebe venujeme
A vy ako sa mate?

21
9. máj 2011

mame vysoko zvysene zapalove hodnoty, inac dr nic nevidi... myslim, ze mocove cesty, casto si hrabka pri pisurke... ☹ ☹ ☹

akika722
9. máj 2011

@kvietok121 ja ju nepoznam,neviem čo ma rada 😅
@memory97 tento nemam ale mam lovi s mäkkym naustkom
@memory97 ale že aké rovné boli 😀 😀 😀
@21 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ snad to bude čim skor ok moja
@fialka5959 ahoj

akika722
9. máj 2011

baby???aku velkos topanočiek kupujete??19? 20? 21? 😅 😅 😅

kahlan1
9. máj 2011

@danulienka35 no ale mala by ti viac poradit ak sa jej nieco nepaci - davat menej nie je odpoved - co mas robit ked pyta? no nie?
a okrem toho ked pozeram fotky tak nie je buchticka lebo je dlha vyzera uplne akurat 🙂

@akika722 ja kupujem 18 - pise na nich ze od 6 do 12 mesiacov

memory97
9. máj 2011

@akika722 netusim, zajtra ideme do obchodiku pozriet mu botky 🙂

danulienka35
9. máj 2011

@kahlan1 dakujem mojko si zlaticko ja ju hlady trapyt nebudem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre