♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
8. jún 2011

@fialka5959 my uz sme sa cez vikend kupali v bazeniku u svagriny...tak ale my uz sme aj pri mori boli takze nasa mala je zvyknuta 😉

vladka84
8. jún 2011

@danulka3 vidis, to ma nenapadlo s tym hrncom 😅 no ved ani moj nechce o novom kociku pocut..ale tak ho tym nebudem zatazovat a rovno kupim - ojetina vyjde pod 100 Eciek 😀

vladka84
8. jún 2011

no a mam dalsie darceky pre Karinku na jeden rok - kocik a autosedacka 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@alure wau super darcek 🙂 pre mm
baby neprovokujte s kocikmi ja mam este po malej dva jeden sportak druhy golfac...by ma doma 😀 😀 😀 ale ten co ma @liba78 vyzera fakt super
kamoska vcera kupila znacku Graco trekkoa ten tiez vyzera super

kvietok121
8. jún 2011

ahojte my sme boli u kamosky a maju v byte hojdacku, tak nam ani nevadilo, ze sme nemohli ist von, hlavne ze sme sa mohli hojdat 🙂
@danulka3 no ani nevrav ... no proste si pri nom uzijem, aby som vedela ze ho mame ale sme na to lepsie ako @majka35
@alure my chodime na poradnu kazde 4 tyzdne, my tiez hlavnemu moc nedame ... ale trosku obedik, trosku roztek, trosku polievocka - teda vyvar - voda, trosku ovocia a trosku chrumky, tie tak chrume- odhryzuje... no musi ho to inac boliet
@akika722 niekedy zje a niekedy tak vymysla, ze mi je az do revu ... a pocas dna od smadu mliecko absolutne, odsuva mi prso a ked mu dam vodicku tak tu hlta ☹
super foto, modre z neba kuknem ak matejko dovoli
@katulkaaaaaa no kati bodaj by to bola pravda 🙂
@majka35 moja drzkaj a ked bude terazeka spinkat oddychuj
@memory97 krasne si to napisala, ja som si tiez pri dvoch svagrinach myslela ze to je vytiahnut a dookola sa usmievat, hladkat babo ... oni mali take kojenia ... ani vo sne ma nenapadlo ze to moze byt drina ale aj my mame niekedy take sladke chvilky -. prilozim cuca, zaspinka a vypluje prsko napany 🙂

akika722
8. jún 2011

@kvietok121 moja aj tak obdivujem ved to vieš..aj napriek tomu všetkemu stale kojiš...ste toho zvladli až až..

alure
8. jún 2011

@evanns no veď práve každý donesie nejakú blbosť a toto bude pre neho zážitok a viem že po tom aj túži (ktorý chlap nie 😀 ) tak mu radšej takéto vymyslím.
@vladka84 chceš byť môj muž 😀 😀 😀 ? no veru musíš sama sebe kúpiť parák a potom bude musieť tvoj drahý rozmýšľať nad niečím iným 😀
@danulka3 nám povedala dr. že až v roku ďaľšie očkovanie,teraz na poradni sa len dohodneme.My chodíme cca raz za dva mesiace aj to nám vždy povie že nás volá len preto aby sa na ňu Denis tak nádherne usmial a zlepšil jej náledu a teraz pôjdeme dnes a potom až v auguste 😉 tá 6.choroba príde aj odznie sama bez liekov (keď sme boli malý my liečilo sa to ťažkými ATB,lebo nevedeli čo na to dať) takže do pár dní ste fit .
@akika722 🙂 veď to to určite to poteší každého mm 😎

akika722
8. jún 2011

@alure y mame dalšie očkovanie o mesiac 😨 😕

kvietok121
8. jún 2011

@akika722 dakujem si zlata, ale obdiv zasluzia ine 🙂 ale aj tak mi to dobre padlo

danulka3
8. jún 2011

@alure už máme najhoršie za sebou,cez víkend boli vysoké horúčky,teraz sme celý vysypaný,ale aj to už ustupuje 🙂

akika722
8. jún 2011

@kvietok121 aj ty moja a velky..veru ja by som to nevydržala..to či si mala ty na začiatkoch...

danulka3
8. jún 2011

@alure aj my máme v júli,to tretie,to je 6 mesiacov po poslednom,možno vám to tak vychádza,ak ste t druhé mali posunuté

utekám,malý volááááááááá

kvietok121
8. jún 2011

@akika722 neboj vydrzala, kezdy ma to svoje trapenie, ale ako sa hovori kazdy dostane len tolko kolko zvladne a @majka35 je urcite silna zena

alure
8. jún 2011

Maminy myslím si že každá jedna si zaslúži obdiv,byť matkou je poslanie a každá z nás sa pasuje s nejakými problémikami,dôležité je ich ustáť a byť tu pre naše deti.
idem aj ja dovariť obed a potom na poradňu a trochu na prechádzku.U nás zase hic,teplo ale našťastie nepraží slnko....no ale nezaprší a nezaprší 😒

vladka84
8. jún 2011

babyyyyyy, mame vysledky z krvi - KO v poriadku, este ten hemoglobin mame stale na spodnej hranici, ale za mesiac nam stupol o 10, dr. je velmi spokojna, vraj take vysledky niekedy nie su ani po kvapkach... ja sa tak tesiiiiim 😵 😵 😵 😵

kvietok121
8. jún 2011

@alure pekne si to napisala uplna pravda
@vladka84 gratulujeme a tesime sa

evanns
8. jún 2011

@vladka84 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂

meredit
8. jún 2011

@vladka84 ahoj nechce sa mi totu vsetko citat ale co si mala za problem s KO?

meredit
8. jún 2011

baby poradte mi ako mam malu 9a pol mesacnu dceru prinutit v tychto teplych dnoch pit? vypije max 150 ml vody za den-nutim ju ako vladzem a to ma vypit zevraj okolo 1000ml. ani jest nexce. cerstve ovocie vobec. zeleninove prikrmy nerobia problem, neviem co jej mam davat papat. chleba, rozok, korku, piskoty, chrumky-vobec nexce, zotne pery a nic do nej nedostanem. ani vyzivu nexce. materske mlieko pije len v noci, cez den nexce. za dva mes. pribrala 680g. dr. jej brala krv biochemia ok, KO ma nejake odchylky od normalu...

majka35
8. jún 2011

ahojte, som tu znova ... idem sa naobedovať a hajde spať ... som bola nakoniec u tej kamošky na káve, tak som si trochu oddýchla, lebo jej malá mi zabávala terezku a ja som si v pohode sedela a pila kávu
@evanns mne je jedno, či z BA, Viedne, alebo Pešti ... toto má zase mm na narodeniny, s kamoškou som dohodla, že budeme bývať u nich v dome v Londýne no tak zháňam letenky
@memory97 ja si nemôžem dovoliť nechať vyplakať terezku, mám doma barborku a jej to sprasviť nemôžem, ked spinká ... to len človek v zúfalstve už rozmýšľa o všetkom ... tiež to nepovažujem za ok riešenie ... preto za nou behám pri každom fnuku

21
8. jún 2011

ahoj!

evanns
8. jún 2011

@majka35 tak tam najdes z BA alebo aj Krakowa napr.

ja som odtial kupovala do Dublinu z Krakowa a pre nas 3 nas vyslo za 250 eur tam aj spat 🙂

vladka84
8. jún 2011

@kvietok121 @evanns dakujeme... jooj, taka som rada 😵
@meredit mali sme znizenu hodnotu hemoglobinu, dost pod spodnu hranicu, tak nam chcela dat dr. zelezo v kvapkach, no ja som chcela skusit radsej doplnit v strave, tak sme boli na kontrolnom odbere a strava zabrala 😉 ved to pekne pribrala za 2mes. 😕 my sice papame pekne a este aj mliecko si pyta niekedy za kazdym jedlom, akurat kasu nechce 😒

fialka5959
8. jún 2011

upsss,.... utieklo 😀

memory97
8. jún 2011

@akika722 aky je z neho chlapisko a vraj nestoji a tam si pri stoliku nadherne stojka 🙂

kvietok121
8. jún 2011

@meredit aj my malo vypijeme vody, ale ked zacal vypit zo sosacika tak vypije tak 200 - 300ml (dovtedy par lyzic), ze vraj kojene do roka ked aj nic nevypiju tak nevadi, a ze pitie a jedenie je do roka len na ucenie - takze ak moc nezjedia, tak nevadi, len mliecko(ci uz kojene, ci umele) treba ponukat, ale kedze moj niekedy odmieta mliecko tak mu davam vodicku - neskusala si po lyzickach my sme zacali tym
a stou vahou, ved pribrala krasne, nasa sa "hneva" ze zase priberame vela, ze staci 100 - 300 g , tak myslim ze je vsetko ok, rebeka zacne papat aj pit neboj

liba78
8. jún 2011

@vladka84 super správa, a dúfam že dr tentokrát nepísala nič o odmietnutí liečby 😉

Baby to testovanie internetu a nových IP adries sa dnes u vás prejavilo ?
U nás nie, ale polícii v tn padal systém. Vydávali mi pasy detí dobre dlho, neposlúchal ich ani jeden PC. 😲
@meredit ani náš malý moc nepije a tým pádom ani moc neciká. Jemu by veľakrát stačila plienka aj na celý deň ☹

meredit
8. jún 2011

@kvietok121 no lenze mne cez den moje mlieko nechce. ale snazim sa dnes vypila 200ml vody, to je uspech.. doobeda skoro nic nezjedla. uz ai neviem co jej mama davat, ovocie vobec nexce. a 680g za dva mesiace je ok?? mne sa to zda byt malo...

majka35
8. jún 2011

boooože, u nás neskutočná búúúrka
baby, je tu ešte niekto, kto sa nepostaví sám, lebo terezka sa zatiaľ nechystá 😕

21
8. jún 2011

takto vyzeral nas jakub na prijimani... no ako anjelik... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre