♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
20. júl 2011

ahojte, sme s5 doma, CRP 7 🙂 tak som spokojna, boli sme u nasej Dr. na pohotovosti, nic na nej nevidela len pozerala ze chuda tolko zubov naraz ide /vraj vsetky 😅 😕 😅 🤐/ a ked nic nenasla spravila CRP aby nenasadila zbytocne ATB, zajtra mam volat a ked teploty neustupia o 11.30 kontrola 😕
@21 vazila malu ma 8800g 🙂 tak 300g za tyzden sme v + 🙂

elina313
23. júl 2011

Ahojte maminky, prosím napíšte mi, čo k prvému rôčku plánujete kúpiť svojim miláčikom - ďakujééééééém

21
23. júl 2011

@elina313 odrazadlo! terezka ma rada auta, tak taky bager 😀 😀 😀 so zvukmi...

elina313
23. júl 2011

@21 odrážadlo máme .... 😖 ja som rozmýšľala nad takou trojkolkou, čo sa tam dajú vyložiť aj nôžky a rodič vie viesť dieťatko, ale my bývame na takom kopčisku, že neviem neviem, rovinu tu treba hľadať, tak sa mi to zdá zas nepraktické ☹

21
23. júl 2011

@elina313 som si myslela 😀 aj my sme rozmyslali nad trojkolkou... ale pre tu sme sa rozhodli az ked bude starsia... 😉 inak neporadim, fakt. takporadi niektooo???

elina313
23. júl 2011

@21 odkedy sú kočky v súkromke, zabudli na verejné fórum a my občasné prispievateľky sme tudíš odpísané...
Ale vieš čo mi napadlo ? Poďme k júlovkám na výzvedy 😀 😀 😀 tie už nakúpili 😉

21
24. júl 2011

@elina313 😀 😀 😀 ok, prizvi ma

21
24. júl 2011

@elina313 inac, my sme tiez 31.7. 😀 😀 😀 😀

akika722
25. júl 2011

@elina313 my-odražadlo a svokra chce kupiť hojdacieho koňa-ale boh vie kde ho dam-mame plnu izbu hračiek 🙄 ostatny neviem..jaaaaaaaaaaj chcem isť domoooov 😖 som u svokry 😖

21
26. júl 2011

@akika722 mojinko, my ked ideme k svokrovcom, ideme nanajvys na 3 dni, mm suhlasi, lebo ano on tam nemusi... 😀 😝

lenadka
26. júl 2011

caute, ja nekupujem nic horibilne, po Lucke ma hraciek plne pradlove kose a len sa s tym obhadzje, je par hraciek s ktorymi sa hra a ostatne len vyhadze z kosikov, chcem nejaku hracku co svetielkuje a vydava zvuky, to ju bavi, trojkolku mame po Lucke aj odrazadla 🙂 v draciku mali taku husenicu co blikala a da sa aj tahat a zvuky vydava, pojdem ju obzriet

jo a mala sa uz pusta bezkat sama 🙂

21
27. júl 2011

@lenadka bifloska!

lenadka
27. júl 2011

@21 😀

21
27. júl 2011

@lenadka inac nasa tak nenapadne... Mame rohovy gauc a ona sama skusa prejst z jedneho kraja na druhy. Nemusime byt pri tom, ide jej to. Skor by som povedala, ze je rada, ked ju nikto nevidi... 😀 😀 😀

21
27. júl 2011

@lenadka a inac, vsetko naj!!! Nech sa rychlo nauci chodit, nech rozprava a rozprava, nech pekne papkava (a nech jej to vydrzi roky..🙂)..................

lenadka
27. júl 2011

@21 dakujeme 🙂 veru vecer uz balim veci a v noci fujaz smer porodnica 😀

21
27. júl 2011

@lenadka 😀 😀 😀

tatulienka
29. júl 2011

ahojteee 😀

21
29. júl 2011

@tatulienka ahoj! 😉

tatulienka
29. júl 2011

100 rokov som tu nebola

21
29. júl 2011

@tatulienka noo, aj viac... 😎

tatulienka
29. júl 2011

co je nove?

fialka5959
31. júl 2011

Ahojte, uz sme dorazili domov, konecne, ta dlha ceta dala zabrat!
Ako budete oslavovat prvy rocik babatka? 😅

ilona3
2. aug 2011

ahojte všetci, tak to strašne letí! náš najmladší miláčik má dnes 1. rok!😅

memory97
2. aug 2011

@dymko skus este vit. B12 podporuje to chut do jedla, mozno zaberie.

memory97
2. aug 2011

@elina313 my mame trojkolku a maly sa s nou uz niekolkorat prevratil 😒 prvykrat to bol skaredy pad. Ja by som to veru uz nekupovala. U nas bodovali teraz vedierka, lopatky,...

@ilona3 vsetko najlepsie milacikovi 😉

nini88
3. aug 2011

@memory97 ahoj, prosim ta, aku mate trojkolku a ako malinky z nej spadol? Malej chce babka darovat k prvemu rociku, tak mam teraz obavy 😒

lenadka
3. aug 2011

@memory97 my mame 3kolku este po Lucke detto zrubala sa mi z nej este Lucka, odvtedy ju vzdy poriadne drzim za tu paku, resp. ona nespadla z nej, prevratila sa cela aj s nou 😠

memory97
3. aug 2011

@nini88 my mame presne tuto http://www.pricemania.sk/katalog/detske-vozidla...
som si myslela, ze je to stabilnejsie, ide o to, ze sa nesmie babatko celou vahou dat na jednu stranu, comu nezabranis u deti. Maly mi v nej sedel a natahoval sa za skrinkami a prevratil sa celou vahou, bol to moment a ani som ho nestihla prvykrat zachytit, potom sa mi este parkrat prevratil, kym sme sa chystali vonku, proste obuvas sa a maly sa za niecim natiahne celou vahou a prevrati sa to, ale uz som vedela, tak som reagovala a nestihol spadnut, inac sa mu v nej neskutocne paci a velmi rad sa v nej vozi. Mali mi to uviest do navodu, pozor prevracia sa 😀 😀 tiez sme ju dostali ako darcek k prvemu rocku.

memory97
3. aug 2011

@lenadka juj, takze tiez mas s padmi skusenosti, veru, mali by to dat velkymi pismenami na krabice, pozor moznost prevratenia 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre