♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kila
29. máj 2010

Memory aj môj najprv tvrdil že mu nebude prekážať, ale po týždni nás vysťahoval - aj som bola z toho vtedy sklamaná. Potom som si zvykla a keď som sa nasťahovala späť do spálne po ôsmich mesiacoch, tak som si zase musela zvykať spať pri manželovi. 😅
21 no veď práve toto riskovať už nechcem, z chlapa stačí doma 1, no a teraz už budú dvaja. 😝 😀 Dievčatko je taká malá princezná, malá cicuška micuška. 😅

21
29. máj 2010

Memory97, tvarim sa, ze je to uplne jedno, no to dievcatko je predsa len zelanejsie. 😅 Ale keby to bol ten chalan, nech je zdravy... 😀

Kila, presne to o tom dievcatku. S muzom sme aj chalanov chceli, aby to boli baby...

21
29. máj 2010

Memory, mojmu muzovi plac nevadil, iba ked bol po praci(robi na smeny-12) Mozno bude aj tvoj taky...

kvietok121
29. máj 2010

ahojte dievcata vylet sa vydaril, tak oddychujem, my este tiez nemame izbicku, len tak napolovicu, a povedali namze je to na 100% chalan tak dufam, aj ked mi je jedno

memory97
29. máj 2010

@kila no uvidime, aky bude drobec🙂 ale stahovat sa bude manzel, ked mu zacne plac vadit😉

@21 presne tak, ono je to uplne jedno, ci chlapcek, ci dievca, hlavne nech su tie deticky zdravucke a robia nam len radost 😉

kvietok121
29. máj 2010

suhlasim s vami, hlavne nech su zdrave

neviem sa dockat ked ho budem drzat v rukach, nase vytuzene babenko

lenadka
29. máj 2010

kvietok, ja som si myslela ze len na prve sa nebudem vediet dockat az bude vonku a budem ho moct vystiskat a vybozkavat a maznat sa ...dojcit...ale pri druhom to citim tak isto 🙂

kvietok121
29. máj 2010

to verim lenadka, ktorekolvek v poradi je to maly pokladik

kvietok121
29. máj 2010

baby ja teraz upratujem ... uz hodinu a este nic nemam utrela som dpolahu v 2 izbach a musela som si sadnut ... 😀 ... normalne sa nevladzem pohybovat s tym mojim bruskom ... zo dna na den je to horsie, je to sranda ked vzdycham a fucim ako kon pri umyvani podlahy

kila
29. máj 2010

Memory aj to je dobré riešenie... 😀 A naozaj je to jedno len nech je bábo zdravé.
A Lenadka má pravdu, druhé bábo čakáme tak isto a tak isto sa radujeme ako keď sme čakali prvé. Ja som mala na začiatku obavy že ako zvládnem dve detičky, ale postupne všetky opadli a navyše sa už cítim aj istejšia, lebo už viem čo ma čaká, nemám zbytočné stresy a viem čo som robila zbytočne pri Réke a čo už teraz robiť nebudem. 🙂

kvietok121
29. máj 2010

@kila: to je to co vam v dobrom zavidime my prvorodicky ... ako to vsetko zvladneme, ci budeme vediet s babom a tak

kila
29. máj 2010

@kvietok121 často nebudete vedieť 😀 ale zvládnete to a radi pomôžeme aj my... 😉

kvietok121
29. máj 2010

@kila: dakujem si zlata

kvietok121
29. máj 2010

teraz zatial co ma trapi aby nas chrustik bol pekne v brusku, bol zdravy, zatial na ine veci nemyslim

memory97
29. máj 2010

@kvietok121 z toho si nic nerob🙂 a to bude vacsie a vacsie🙂 😉 ja som na tom podobne🙂

@kila to je pravda, uz sa len chybicky vychytaju pri dalsom, no ja sa budem este len ucit, hadam ten drobec nebude najrozmaznanejsie babo na svete 😝 😀

kila
29. máj 2010

Ani si neviete predstaviť ako som ja plakala keď malá mala prvý krát nádchu, bola to len hlúpa jednoduchá nádcha, ale nevedela som jej pomôcť. Neexistuje väčšie trápenie pre matku ako keď má choré dieťa.

kvietok121
29. máj 2010

@memory97: ani nehovor neviiem si predstvit ako budem fucat v lete 😀 ,

@kila: uz si bola na ultrazvuku v 30. tyzdni??? co kontroluju??? neviem sa dockat 10.6. kedy nasho drobceka - ktory ma stale kopka, teda uz kope, znova uvidim

fialka5959
29. máj 2010

Ahojte, my taktiez cakame babo!!!!!
Umna je to tak, manzela mam v praci v Holandsku a ma prist dva dni po termine ☹
Som zvedava ako to zvadnem, vsetko je na mojej hlave ani sa nemam s kym poradit, pomali si zacinam zhanat vecicky pre male aj rada by som zasla do polska na nakup, ale ako sa tam dostanem 😔 tak to neviem.

kvietok121
29. máj 2010

vitaj fialka, tak to mas tazke ja si neviem predstavit ze to vsetko mam robit bez mm, obdivujem ta 🙂

kvietok121
29. máj 2010

@fialka5959: v ktorom si tyzdni?

memory97
29. máj 2010

@kila to je pravda... ako vravis, nemoze byt horsie, ako ked mamina vidi svoje babatko, ze ho nieco boli...a najhorsie,ze pokial nevie rozpravat, tak ani nevies co mu je....

kvietok121
29. máj 2010

baby ani nehovorte, bude to tazke ale hadam to kosi zvladneme

memory97
29. máj 2010

@kvietok121 leto mi ani nespominaj, uz si pol roka "vybavujem" mierne leto, aby som to zvladla predychat 😀 a to mi je uz teraz horuco, staci, ze vykukne slniecko🙂

memory97
29. máj 2010

@fialka5959 ahoj fialka, neboj pomozu znamy, kamosky, rodina a dopadne to v pohode, aj ked to bude tazsie.

kvietok121
29. máj 2010

@memory97: a ja sa toho obavam a hlavne tie moje ekzemy, mam ich neskutocne strasne, nosim obviazane ruky a zatial tricka s dlhymi rukavmi, ale zacina mi byt v tom riadne horuco, takze neviem co robit

kila
29. máj 2010

@kvietok121 ešte som nebola, idem v stredu, ale na sone budú kontrolovať teraz už najmä polohu bábätka, či je už hlavičkou dole... už by malo byť, ale nič na nestane keď nebude, ešte sa môže otočiť...

memory97
29. máj 2010

@kvietok121 neboj kvietok dopadne to dobre a intuicia nas nesklame 😉

kvietok121
29. máj 2010

@kila: nas drobcek asi este nie je otoceny, pretoze ma kope do praveho boku

kila
29. máj 2010

Naše bábo tuším už je otočené, ale hovorím, všetko sa ešte môže zmeniť. 😉

kvietok121
29. máj 2010

@kila: kde ta kope??? da sa to podla toho zistit??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre