♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
14. jan 2010

carmen mne uz brusko vidno, ale vraj pri druhom tehu ho vidno skor tak mozno preto

carmenn323
14. jan 2010

Mne tiez uz dost vidno nato ze to je na zaciatku suseda je v 4mesiaci a nic vidno.Mas krasneho synceka chcela by si asi teraz dievcatko co?

evitkamalicka
14. jan 2010

carmen dakujem, no veru dievcatko by nebolo zle, manzel po nom velmi tuzi tak uvidime co bude

evitkamalicka
14. jan 2010

no nic babule, vypinam lebo mi nejak ocicka klipkaju, dobru nocku

jankaat.
14. jan 2010

evit dobru 🙂

tiriel
14. jan 2010

awe, je mi to luto 😔

vitam novu babulku, či vas je viac?

gratulujem treťulke - ale fotku nevidim? a ta miera bola určite CRL /temeno - zadok / 29mm 😉

ja som teraz dorazila bryndzove halušky, je mi luto to vyhodit,zajtra to už nik nezje . inač ma popicháva akoby pri slepom čreve od rana,tak hadam to nič nieje

carmenn323
14. jan 2010

Ahoj tiriel mnaaam halusky tie by som si dala 🙂

tiriel
14. jan 2010

aghoj carmen,ešte sa mi zvýšilo,prid

tiriel
14. jan 2010

tretulka,kde je ta fotka , čo som nasleplá?

gabusssa
14. jan 2010

Mne moja drahá mamička priniesla šúlance s makom...Mňam..Akonáhle sa najem hneď mi je lepšie...

tiriel
14. jan 2010

mne sa tie halušky už aj vratili do krku ako som kašlala 😀 . kurnik,som taka nenažrata. brucho mi už vidno,ale ked ho zrolujem do nohavic,tak v pohode.ono to už po prvom tehotenstve každy berie s rezervou,či su to špeky či dalšie mimi 😀

ladywitch26
14. jan 2010

no ale ste toho popisali, to ani nemam sancu docitat.

tiriel, to si super napisala, ja sa spolieham na to,ze v robote to utajim este take dva mesiace. kazdy si bude mysliet, ze to su speky po stanke 😀 😀

inak my sme skoro pol minulej noci nespali. stanka sa kazdu chvilu budila s placom. idu jej horne jednotky, nervna je, menej papa, hnacky a do toho ju to musi asi strasne boliet, lebo uz som to vcera nevydrzala a dala jej paralenovy sirup a po par minutach ako ine dieta. a ked o niekolko hodin prestal ucinkovat, tak zasa plac. uz to takto trva tyzden a stale tie zuby nie a nie vyjst... 😖

carmenn323
14. jan 2010

Aj sulance by bodli jaj uz som zvas niaka hladna robite mi chute.Inak ako znasate tehotenstvo?Mne bolo velmi zle od zaludka stale mi bolo na vravcanie ale nevracala som len mi bolo ntazko teraz uz v poho ale ked varim tak tie vipari su pre mna utrpenie

tiriel
14. jan 2010

ladyw, ja som tiež malemu davala vtrdy ešte Nurofen sirup ked mal take obdobie a hned bolo vidieť rozdiel ako to trápenie v noci, pekne zaspal,a spinkal do rana. my už našťastie mame vonku okrem posledných stoličiek všetko

ladywitch26
14. jan 2010

inak dnes v robote som vypisovala papiere na pulte pri mase a az som nechapala, ako mi zrazu zacalo smrdiet. doteraz nic, dokonca aj ked som pokazene maso vyhadzovala do kontajnerov, tak pohoda a dnes som mala co robit, aby som tam ranajky nesupla...

tiriel
14. jan 2010

carmen,toto tehotenstvo mi nič nieje,nič i nevadí

ladywitch26
14. jan 2010

tiriel, no my mame zatial len spodne jednotky. ale tie boli v pohode, len bola dva dni trosku uplakanejsia. ale co sa robi teraz,tak koniec. ani pozriet si nenecha do pusy, normalne tak pevne stisne pery, ze sa ani nasilu nedostanem. chudatka, co si musia vytrpiet s tymi zubami

carmenn323
14. jan 2010

Babenky idem sa najest a spat pa zajtra 😎

ladywitch26
14. jan 2010

carmen, tak dobru....

tiriel, ja dufam, ze mi nic nebude. pri stanke som si uzila zvracania aj na tri tehotenstva dopredu

tiriel
14. jan 2010

nam vyšli spodne až v 10mes. ,do mesiaca horne,tak vedla nich...potom dlho pauza a teraz to dobehol. ale iba s hornými sme mali tuším horučky a problemy, ostatne prišli možno len po nepokojnej noci či hnačke,ale už bez horučiek, najlepšie mu vyšli očne , najdlhšie 4.stoličky, pri tretej stoličke mal až anginu čo sa 3týždne rezala,ale potom už Ok. no ale nezavidim.nam ani geliky nepomahali,iba taka vodička - babydent a aj tu prestali vyrabať 🙄

ladywitch26
14. jan 2010

tiriel, tu v irsku maju iba homeopaticke geliky, nic ine, a to sa mi na tieto bolesti zda, ako keby som jej len cistu vodu davala.

tiriel
14. jan 2010

no,ako bol teraz maly nachladený a mal červene hrdlo,tak som mu kupovala homeo na hrdlo - homeogene tuším a lekárnik ma vysmial,že to je iba cukor a myšlienka .tak som ho aj ja vysmiala a nakoniec,ked bolelo hrdlo mna tak mi to prd pomohlo

tiriel
14. jan 2010

dobru noc,idem spať a peknu noc aj ostatným

tiriel
14. jan 2010

PS: a baby, sexujete ?

ladywitch26
14. jan 2010

ja si radsej kupim bylinky, najlepsie mam osvedceny salviovy caj, este moja starka mi ho robievala. a na zaludok palinu. ale to teraz radsej nie, neviem,,ci sa v tehu mozu.

ladywitch26
14. jan 2010

tiriel. sex? to je co? 😀 mna takmer okamzite presla chut na sex, a pri stanke to iste. ale nejako od 4-5.mesiaca musel muz predo mnou utekat 😀 😀 😀

tiriel
14. jan 2010

😀 moj musel vydržať cely čas,teda sme sa pokušali asi mesiac pred termínom kus podraždiť,ale to skor bola humoreska ako sex 😀

ladywitch26
14. jan 2010

no ja uz som si tiez skor komicky pripadala a navyse to nezaberalo. mala sa aj tak az 8 dni po termine narodila 😀

halintoa
14. jan 2010

tiriel: no, som síce rizikovka, ale áno 😅 , mm sa aj bojí, ale ja ho vždy ukecám. Teda vždy, tak raz do týždňa, keď mi nie je zle a nie som ospalá, inak chúďato poctivo abstinuje.
Inak už si tehu celkom užívam, dajako zo mňa opadol strach (klop klop), len tá ťažoba na žalúdku 🙄 . Ale kým nie je misa mojou naj-priateľkou, tak si ešte môžem gratulovať.
Dobrú noc, moja bambulka už chce hajať 🙂 .

lucy1990
14. jan 2010

Awe 😢 to je smutna sprava..neviem, ako by som sa s tym vysporiadala 😔 drzim palce, nech sa z toho co najskor dostanes a nech sa vam coskoro podari mat babenko 😔

Tiriel, my kazdy den 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre