♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 dr.ber z rezervou 😉

kahlan1
5. nov 2010

@kvietok121 a preco ho nechavas plakat?

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 aj ty si bojovnička...verim tomu že vela z nas by to vzdalo

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 aj mooj maly je rozmaznany a lenivy podla niektorych dr, pre mna je to moje slniecko sikovne 😀

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 prestal sat ale len dudle, aj ked ho prilozim tak len dudle, uz ma dudlal 15 min, myslela som ze zaspi ale nezaspal a teraz nevie sam, a chcel by dudlat a ja mu to nemozem dovolit aby pil mliecko ach jo je to zacarovany kruh

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 akikuska moja zlata je tohrozneeeeeee ☹

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 uz som si myslela ze je vsetko ok a ked pred dvomi dnami zacal ma len dudalt a hnevat sa ked nie je najedeny ked som ho odpojila, doslo mi ze super obdobie skoncilo

kahlan1
5. nov 2010

@kvietok121 tak mozno nie je hladny a to je zle? ja to neviem lebo bohuzial nekojim - v den operacie som prisla o mlieko a uz to neslo roztahat lebo ked malu zoperovali musela pit specialne mliecko z flase cize aj tak by som nemohla kojit a odsavacka mi to nevedela roztahat :( velmi ma to mrzi a rozculuju ma otazky od cudzich ci kojim. To je vzdy prva vec na ktoru sa ma kazdy pyta. Uz mi to ide na nervy. Este na zaciatku ked som mala mlieko a odsala tak jej ho davali rovno do zaludka tak hadam aspon to ze ho mala trosku jej pomohlo.

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 ja ti verim moja...bolesť pri kojeni som mala chvilku a bolo to hrozne...preto ťa tak hrozne obdivujem že to nevzdavaš...ja by som nevydržala...maš fakt moj obdiv,Matejko ma super mamku 😀

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 aj mne to ide na nervy...presne presne...že ahoooj,kojiš??? 😠 😠 😠
hlavne že je malinka zdrav a nad mliečkom sa už netrap 😉

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 nebojlaj aj ja ma kamosky ktore vobec nekojili a deturence su zdraveeeeeeeeeeeeeee, ja len ze ked to mliecko uz mam tak nech pije, nie je to zle keby chvilu dudlal ze sa napije a dudle, lenze on potom ide jest a dudle a nevie potiahnut a nic mu nejde a to sa rozculuje a to ide dokola, to zacal robit db´va dni bola sa na neho pozriet laktacna ze to ma asi z cumla tak skusame bez neho

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 dakujem len keby to bolo osozneee, vies niekedy o tom pochybujem, ale potom si poviem este chvilku, vravela som si ze aspon 2 mesiace, teraz si vravim aspon 3 ... teraz prestal revat aj ked nespi a este vzdycha dufam ze zas nezacne

kahlan1
5. nov 2010

@akika722, @kvietok121 vdaka za povzbudenie 🙂 no nevyberiem si keby som mala mlieko tak by som sa snazila a tak sme na nutrilone Anetke to chuti a pekne pribera - mozno vas dobehneme :D :D :D ked sa ma niekto opyta kojis tak asi poviem nie a ty? 🙂 🙂 🙂

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 tak to potiahneš s kojenim dlho 😀

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 tak to je super hlavne nech pribera nas urcite dobehnes my sme taki drobci

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 poviem ti potom 21 ked bude mat 3 mesiace 😀

bonix
5. nov 2010

Ahojte baby..keď už je reč o kŕmení,chcem sa spýtať máte niektorá skúsenosť s Bebilonom? ževraj je to to iste ako Nutrilon len z poľska ale trošku mám z toho obavu....

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 ja som Paťka kojila len mesiac a pol mam dosť silny reflux a to ma normalne obvinovali niektory ludia že nejem tak zato možem a tak...mlieka som mala až až 😒 no dr,predpisala nutrilon a ja neskusena prve dieťa tak som davala,preto teraz kojiť chcem

akika722
5. nov 2010

@bonix ahoj,tak dlho si tu nebola 😒 tak vitaaaaj 😀

kvietok121
5. nov 2010

@bonix ja nemam

bonix
5. nov 2010

@akika722 Jeeej ďakujeeeeem...ale áno chodím sem len keď som napísala nikto mi neodpísal 😢 tak potom mi už bolo blbé písať ☹ ...ako sa máš? malý počúva? my sme dnes boli na očkovaní do oboch nožičiek,chúďatko si vytrpela ...

kvietok121
5. nov 2010

spinkame

kvietok121
5. nov 2010

@bonix mala aj teplotky?

akika722
5. nov 2010

@bonix moooja zlata...no nevzdavaj sa píííš píííš píííš...ja som vtierka ja by som sa nevzdala 😀 😀 😀
ja som po očkovani dala na noc panadol a spiiiinkal ako mimino 😀 😀 😀

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 aj myyyyy 😎

bonix
5. nov 2010

@kvietok121 No nám Dr.kázala dať 1ml nurofenu od bolesti hneď po očkovaní a teraz večer takže nemala 😀 ale keď sme ju kúpali a sme jej to potreli tak sa taaaak rozplakala ☹

bonix
5. nov 2010

@akika722 Nám dala Dr.nurofen 😀

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 takze sme plakali 10 min, mrnkali tiez priblizne 10 min, mamine sa to zdalo ako vecnost 😝

gabusssa
5. nov 2010

@kahlan1 Kašli na to, hlavne nech su vsetky ostatne veci v poriadku. Ved co pises, tak to bolo asi tazke...Je uzasne ze vidis ako pasie koniky a usmieva sa...a do spravy nech pisu co chcu...Ja si myslim ze je uzasna 🙂
Musime sa obrnit trpezlivostou, lebo este budeme chodit veeeela po doktoroch 🙂

kvietok121
5. nov 2010

@bonix malickaa prinbceznicka, prejde ju to neboj, to nas uplakany hrdina, ktory placka pre vsetko, tentokrat nezaplakal, v ten den po ockovani bol ako cukrik, len ked ho pichla, tak taku fialovu farbu som na nom a taky krik nevidela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre