♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

gagarinka
19. nov 2010

@mirmaj ved to, ze kazdy hovori inak, ale ved aj tak sa kazda zariadime podla seba, no nie?

mirmaj
19. nov 2010

@kahlan1 určite vyskúšajte 😉
@gagarinka dakujem za tip pre moje krsniatko 😉 stále som rozmýšľala čo mu kupiť a toto je super, ešte aj hrozne zbožňuje Macka PU 😀

mirmaj
19. nov 2010

@kahlan1 tak vyšlem mm do metra 😉

mirmaj
19. nov 2010

@gagarinka presne tak, ved najdôležitejší je inštikt matky 😉 ani to neviem napísať..haha

gagarinka
19. nov 2010

@kahlan1 ja ho mam, ja ho nepotrebujem, to som len hodila tip, ak je niekto zo Skalice alebo okolia, lebo ta cena je bohovska 😉
ja som inac z BA, Petrzalka

kahlan1
19. nov 2010

@mirmaj 🙂 a maju tam dobre akci ena plienky teraz pampers play and sleep 🙂 my sme sa zasobili ajajajaj 😀

kahlan1
19. nov 2010

@gagarinka jaj som myslela ze zhanas :D a nemaju ho v kazdom tescu tiez je tusim na letaku

gagarinka
19. nov 2010

Baby, inac co kupujete drobcom na Vianoce? Ja nemam ziadny napad 😒

mirmaj
19. nov 2010

@gagarinka ani ja nemám žiadny, myslela som že tu hviezdičku ale tu sme samozrejme kupili hned ako si to napísala a teraz neviem čo zasa 😒

kahlan1
19. nov 2010

@gagarinka ja asi tu hviezdicku a takeho oslika najdem ho na nete dam link

a oblecenie :D

gagarinka
19. nov 2010

@kahlan1 ved praveze maju, ale za 42 eur. aspon tu v BA. tak mi vravela segra, ktora ho zhanala, ale zdal sa jej drahy. tak dnes v Skalici nasla nahodou (bola tam na sluzobke a vybehla si do tesca nieco kupit) za polovicnu cenu. no nekup to 😀

gagarinka
19. nov 2010

@mirmaj ja urcite chcem nieco pre deti od 6 mesiacov, cize urcite nieco co hra alebo sa stlaca
ale neviem co 😖 hovoriaceho psa uz mame po synovi, toho som jej minule pustala a pacil sa jej
tak asi nieco podobne

gagarinka
19. nov 2010

Ocujte, ale ved ten strom by za tu cenu mali mat vo vsetkych Tesco, nie??? ved to je odveci, aby len v skalici nahodili tu cenu, ked to je vsade a ceny musia mat vsade rovnake, nie???
tak sup sup popri potravinach pozriet aj hovoriaci stromcek, ci za tu cenu je aj u vas 😀

gagarinka
19. nov 2010

@kahlan1 ja uz nebudem kupovat hrkalky, lebo si myslim, ze o take dva mesiace ju to uz nebude bavit a budu to zbytocne vyhodene peniaze

mirmaj
19. nov 2010

@gagarinka no aj ja si myslím, že b yto malo byť v každom tescu za rovnaku cenu, len či to aj bude mať vo všetkých tescach to neviem 😒

kahlan1
19. nov 2010

@gagarinka ten oslik sa mi paci lebo som ho videla u kamosky a vravela ze jej syn sa s tym dokaze pekne zabavit na nozkach su hrkalky aj zrkadielko tak chcem to a este uvidim co ine jej kupim

gagarinka
19. nov 2010

@mirmaj no ked sa pojdem cez vikend vyvetrat bez deti do Tesca, tak to pozriem a budem nadavat, ako draho som to kupila pred rokom ja 😠
ale segra mi vravela, ze v tescu raz za cas takto znizia cenu, a ani nenapisu ze akcia (ani toto nemali ako akciu) a o par dni sa vratia k starej cene. ona tak raz kupila laptop spidermana za nejakych 10-15 eur a potom to uz mali za 30, alebo kocky nejake kupila za 1,30€ a potom ich videla za 7€
asi treba mat stastie 😉

memory97
19. nov 2010

idem zajtra na nakup, tak uvidim, ale asi sa dlhsie zdrzim v DM-ku🙂

21
19. nov 2010

Dievcata, dakujem, chalani su v poriadku, o nejaky mesiac vysledky.

jankasramka
19. nov 2010

ahojte, no este som vas ani nestihla docitat pri ranajkah a uz mi dieta nespokojne z izby mrnci...no nic, snad vas tu este dnes stihnem.idem asi trosku von sa s nim zohriat bo tu v dome je zima jak na slovensku vonku 😀

kvietok121
19. nov 2010

ahojte baby, dnes bol super den - boli sme tancovat bolo to supeeeeeeeeeer, potom sme spinkali vonku pol hodky potom pol hodky kukal, potom spinkal 3 a pol, vratili sme sa az za tmy a vy ako???
@liba78 dufam ze den bol lepsi ako noc a ze noc bude este lepsia

kvietok121
19. nov 2010

@jankasramka pekny den ti prajem

kvietok121
19. nov 2010

@kahlan1 odsavacka je super, este keby si matejko dal odsavat

kvietok121
19. nov 2010

@21 tak too super

evanns
19. nov 2010

@akika722 😀 mašľa a fľaky ako škvrny na tele, co som vysivala 😀 😀 😀

kvietok121
19. nov 2010

@kahlan1 pekna hrkalka

kvietok121
19. nov 2010

@kahlan1 ja som tiez kupila vecicky a hracky uz asi ziadne lebo urcite toho bude dost, my sme mu kupili tu hviezdicku tiez v predstihu a zatial si myslim ze ma toho dost

vladka84
19. nov 2010

ahojte baby, ja som dnes bola na vianocne nakupy, ale vybrala som si blby den - piatok poobede - v Tescu aj Maxe plno ludi ako keby zadarmo davali 😠
tiez mam problem co kupit Karinke, lebo ma vela hraciek po Timke a vela sme jej kupili v predstihu, vzdy ked sa nam nieco pacilo... zasa na druhej strane Timke stacilo dat do ruky letak od Dracika a mam zakruzkovane na kazdej strane aspon dve veci, tak mam z coho vyberat 😀

kvietok121
19. nov 2010

@vladka84 tak to mas bez problemov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre