♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
25. feb 2011

@evanns šak to že moj chce 😀 ale ked je cez deň ako blb,ja som večer blb 😀 😝 a potom sme obaja urazeny a on nadava na moj noteboočik pekny 😅 že mi odstrihne kabel...ešte že ma dnes nočnu 😀

hajatanufus
25. feb 2011

@evanns vsak to je to ze ked nieco chcu tak sa vedia liskat moj minule za mnou prisiel jak maly chlapec ked nieco vyvedie a oklukou na mna tak som mu povedala ze nech mi to povie rovno ze ma na mna chut a bolo ach ti chlapi ale bolo to take mile to je pravda 😀 😀 lenze co z toho ked potom je zas jak vymeneny a nevieme najst spolocnu rec ☹ aj u nas sa to pekne akosi uplne vytratilo pamatam ze ked sme byvali este v blave chodili sme na prechadzky do mesta a tak a teraz? nic von ho nedostanem ani parom volov a to som sa tesila ze bude kocikovat ako pysny otecko pri lucinke aj kocikoval ale len par dni jak sa narodila a on mal vtedy dovolenku a bol za mnou v cr tak vtedy to bolo pekne ale teraz je to hruza

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 noooo...budem ☹
robim ksichty 😀 doslova vrtam do neho a on zúri 😀 😀 😅

evanns
25. feb 2011

@akika722 a moj je furt na pc vecer a dnes som mu ho obsadila a hotovo nepustim ho ani keby som tu musela zaspat za nim 😀 😀 😀

gagarinka
25. feb 2011

@evanns aka je zlata a ani nevyzera, ze jej je velka ta ciapka 🙂

baby, ja uz tak chcem jar!!! ja mam pre malu tolko satociek velkost 6-9 mesiacov, a kde ja to vyuzijem? co jej to budem pchat do oteplovaciek? 😠 alebo sa budem objednavat po navstevach a ked prideme, najprv sa zavrieme do kupelne a prezlecieme sa? 😀
asi jej nakoniec kazde navleciem, aby som ju v nich aspon takto videla, spravim jej par fotiek, a hotovo 😅

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀 to je jak u nas ze co uz ti pisu ze slepice? ja na neho co kecas debil uz nasrano na neho a pak mu poviem vies preco zeny hovoria muzom chrobacik? a on ze nie a ja lebo maju mensi mozok ako sliepky 😀 pako blbe 😀

evanns
25. feb 2011

@gagarinka mojej su uz male taketo, nasa by teraz nosila velkost 9-12 mes, kopu som ich odlozila bez oblecenia, no aspon 10 urcite ☹ co uz...bude pre druhe 😀

danulienka35
25. feb 2011

@gagarinka no nasa zo satocek vyrastla tiez kdo vedel ze bude taka buchticka ☹

evanns
25. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 fajneeeeeeeee

akika722
25. feb 2011

@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@gagarinka ja ešte nieeee.ešte nemožem bez vetrovky...sice...aj ta mi je len tak tak 😅
@danulienka35 reč ako u nas 😅 susedia z nas maju tiež radosť 😅

danulienka35
25. feb 2011

@evanns co si mysli ze on je hlava rodiny? ale zabuda ze ja som krk co tu hlavu kruti 😀
@akika722 no neboj ja ked zacnem deti kricia mami potichu 😀 😀 😀

evanns
25. feb 2011

@danulienka35 oni si myslia starsne vela...nasa debata dnes v aute:
on: sex uz sme dlho nemali
ja: ja som mala 😀
on: hej a s kym?
ja: neziarli, nebolo to z lasky
on: ok potom
😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
25. feb 2011

@evanns dobre 😀 u nas to je ze vcera mi robila dcera gelove nechty nie a isla som do sprchy pak a on ze co maminko bude neco a ja ze som unavena a on co keby si s novym rukama neco a ja debile mam nove nechty 😀 😀 😀 a rano mi povedal ze fajn sme sa milovaly a ja co? on ze snivalo sa mi a ja ze tak snivaj dalej

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀
sused-23ročny sa mm pytal či a nam nechce spať večer 😅 asi počul naš "rozhovor" 😀 nema počuvať 😝
@evanns 😀 😀 😀

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 že aspon už je po 22.00 aaaa pokračovanieeee??????????????že čooooo????????,,, 😕 😕 😕 😅

evanns
25. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀
@akika722 presne taaaak 😀 😀 😀

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 aspoň ma fantaziu 😀 😀 😀

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 no Sari ma izbu pod susedma oni tak troska viac piju a vzdy mi povie mami zas vecer kricala Lacko LAcko si domysli ano 😀 😀 😀

gagarinka
25. feb 2011

baby, teda vy tym chlapom davate 😀 no ale ked si niekedy zasluzia 😀

idem sa rozlucit, uz sa mi lepia oci, tak idem do hajan a snad sa tu ukazem skor ako teraz, po sto rokoch
drzte sa vsetky a detickam krasnu pokojnu a nicim nerusenu noc prajem 🙂

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 co ma zdrave ruky nech si poradi sam 😀 😀 😀

danulienka35
25. feb 2011

@gagarinka no to dufajme ze prides skoro pekne snicky prajeme 😉

evanns
25. feb 2011

@gagarinka JASNE DRZ SA 😉

akika722
25. feb 2011

mm mi napisal teraz na pokeci. ale z toho počítača migrénu nemáš,čo?nie žeeby si už spala... to je trubka 😀

gagarinka
25. feb 2011

@danulienka35 ja by som aj chodila castejsie, ale vecer uz nemam sil, po celom dni stravenom sama s detmi, to uz len tak tupo sedim, pripadne rovno idem do postele 😅 uz nech je september a nech je maly v skolke, lebo uz sa doma s nami neskutocne nudi, potrebuje deti ako sol

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀
@gagarinka paa a zajdi častejšie 😉

evanns
25. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 oni su hrozniiiii

hajatanufus
25. feb 2011

@akika722 ved to je toho na mna vela presne ako hovoris a potrebujem vypnut len nemam kedy a ako veru mam poridne narusenu psychiku a stale mam depky myslela som ze ked sa prestahujeme tak to prejde ale vobec nie potrebujem ist medzi ludi a tu nemam velmi kde preto tak velmi chcem ist uz na sk aby som vysla z tohto kazdodenneho kolotoca a odychla si psychicky tak dufam ze naskrabeme nejake peniaze na letenky a na ostatne a ze prideme lebo uz mam toho vsetkeho naozaj po krk a uz nevladzem a potrebujem nejaku pomoc len tu si o nu neviem poziadat aj ked mame pridelenu jednu pani ktora ma nam vo vsetkom pomahat ale ja ju nechcem otravovat ved ona ma svoju rodinu a nemoze byt so mnou cele dni ale paci sa mi to tu ze sa o nas niekto zaujima a ze nam pomahaju aspon ze s tou pani mozem chodit na tie stretnutia do play group velmi mi to pomaha a lucy tiez

o.k. babenky pojdem spat lebo rachel ki tu krici lucinka mrnci a ja si kludne chatujem som hrozna dobru nocku a sladke snicky vam aj detickam

danulienka35
25. feb 2011

@gagarinka to ti verim moja pekne sa vyspinkaj a prid mezi nas 😉

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus juuuj moja ☹ maš to ťažke.... ☹ vyspinkaj sa aspoň ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre