♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. júl 2010

@tiffanka to je pekne u nas bzva dvakrat poyehnanie na neviniatka v decembri tam som bola ale len utajene, po velkej noci, tam uz som sa priznala a isla som az pred oltar

kvietok121
13. júl 2010

@natallia01 takze sa to pomalicky blizi

kvietok121
13. júl 2010

@21 @michaela80 @groka baby normalne vam zavidim v tom dobrom ze uz budete drzat miminko v rukach, to bude skvele uz sa tu objavia aj nase deticky tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeeeeeeeee sa

@groka peknucke
@mirmaj aha takze tiez pockam az na slova dr, ved ked to ma prist tak hadam to pride a bude to ok

jankasramka
13. júl 2010

ahojte, ja si vas tu uz druhy den len tak pasivne citam a sledujem ako je na tom groka 🙂
viac menej v tom istom case som prezivala to iste-hahaha. tiez sme sa uz kazdu chvilu chystali do nemocnice 😀 a ono stale nic. ja uz som mala snad kontrakcie vstkeho typu 😀
ale tak tiez beham, natahujem sa doma vonku, zverina, cistenie, upratovanie......no nedam sa povedat.
tak sa radsej nestazujem a ked mi da kontrakcie tak radsej v tichosti predychavam lebo sa chcem vyhnut manzelovym vycitkam 😀

a vcera sme mali vyrocie-prvy rok vydata-no ubehlo to teda 🙂

a zavidim vam to teplo aj kupanie-teda v dobrom samozrejme-uzite si to🙂

groka
13. júl 2010

@kvietok121 u mna ale neni iste,kedy Samko pride,to ze mam skrateny krcok na 1 cm,sice znaci nieco,ale kludne este mozem aj pretahovat a poslickov mat este mesiac,mozno aj do datmu porodu 23 augusta co mam podla ms,ale to dufam,ze nie,to len ja si fandim a doki teda trosku veri tomu ze mozno sa mi to rozbehne po fyzickej praci 😀

groka
13. júl 2010

@jankasramka ze si sa aj ukazala 😀

jankasramka
13. júl 2010

ale citala som vas poctivo- normalne sa mi zacnelo ze nie som na slovensku 😒

tiffanka
13. júl 2010

@jankasramka prajem este vela vela krásnych rokov s manželíkom 😉

carmenn323
13. júl 2010

@liba78 dakujem 😉 a to este budem po poradni behat po uradoch idem na zivnostensky pozastavit zivnost,na socialku a na zdravotku uz bteraz mi je teplo ked pomyslim na zajtra 😝

jankasramka
13. júl 2010

@tiffanka dakujeme🙂

veterinarske okienko :
😉
len taky postreh ak by ste sa niektora bala ze mate malo mlieka
moja fenka trpi pseudograviditou prave🙂 neviem ci to poznate ale psicka si zacne namyslat ze ma mlade, urobi si hniezdo a strazi vymyslene steniatka- a co je zaujimave-spusti sa jej pri tom mlieko.

tym vas chcem len povzbudit ze vsetko je len otazka myslenia (teda az na mizive percento naozajstnych problemov).
myslite pozitivne-budem mat babetko-budem mat dostatok mliecka a ono sa to naozaj stane.

ved urcite ste o tom uz vela poculi lenze mne to teraz tak dochaza v suvislosti s tou mojou fenkou...

helen1007
13. júl 2010

@groka ahoj moja teší ma, že ste ešte 2v1, ale keď som čítala tvoje plány na víken, tak som si radšej už aj ja zbalila tašku do pôrodnice. Stále som mala čas. Držím palce nech malinké ešte trošku priberie a všetko bude v pohode. 🙂

helen1007
13. júl 2010

@groka zabudla som ti pochváliť bordúru je nádherná

lenadka
13. júl 2010

caute, dnes som bola v poradni a Dr. mi povedal ze vsetko je pripravene u mna na porod, ze to vidi tak na max. 10 dni ze vydrzim pokope...no cez den sa citim tak super, ze mam pocit ze budem tehotna vecne, ale noci su otras, celu noc tvrde brucho a bolesti...hm...takze to vyzera, ze aj druhy porod bude u mna v noci, lebo vtedy je moja maternica nejaka moc aktivna 😅

jankasramka
13. júl 2010

@lenadka takze do augustovej tabulky budu musiet predsa pridat aj nas julove🙂
ja som vazne zvedava ktora bude prva🙂))) ja mam na urce tiez viac menej 10 dni 😀

lenadka
13. júl 2010

@jankasramka a kde tu tabulku novu najdem???

nanula1108
13. júl 2010

ahojte babulky! boze, toto teplo, stale zo mna tecie, mohla by som sa sprchovat cely den! ja mam tiez kvalitnych poslickov hlavne ked som az moc aktivna! mala len kolo mna chodi, ze maminka nezavolame tatinovi, este netreba ist 😎 ? groka, ja som ta teda tusim nepochopila, preco chces uz rodit teraz, ved mas este chvilku cas, hovoria, ze babatko by sa nemalo uponahlat s tou cestou von. inak stale nemam zbalenu tazku, ale aspon som pokrocila, uz mam dokupene veci do porodnice 😀 . s mojou poradnou to vyzera zaujimavo, u svojho dokyho som bola 9. a ten ma teraz 2t dovolenku, ale mi povedal, ze si mam zavolat do porodnice, a ze mam ist tam do poradne. tak tam budem zajtra volat..
@jankasramka to boli velmi povzbudive slova o tom kojeni, sa mam docela obavy, lebo malu som nekojila ani len raz. prosto to neslo , a ani nebolo co. tak teraz som povedala, ze pojdem uz do porodnice s cajom, homeopatikami a vineou, hadam cosi zaberie..

gagarinka
13. júl 2010

Ahojte. U mna su najhorsie noci, ja sa potim ako slon, uz aj muz sa stazoval, ze vsetky male vankusiky v posteli su mokre 😅 Cez den to nie je taka katastrofa, teda ked sa hybem, ale ked spim, ci cez den alebo v noci, mna akoby oblievali vodou 😠 Tuto noc som este aj prechladla, mali sme otvorene okno (normalne ho v noci zatvaram) a ja som asi celu noc spala taka mokra, tak ma teraz fajne skriabe v krku 😠
Ja som uz tiez konecne zacala kupovat veci do porodnice, ale este sa nebalim, lebo by som potom mala uz pocit definitivy, a este si chcem trosku uzit bruska 😉
@evitkamalicka Tak budem v piatok drzat palceky, asi budes prva augustovka, ale aj tak si krasne potiahla 😉
A potom sa to uz asi pomaly rozbehne...
Pisali ste o tej arnice, tak na nu sa chystam aj ja, hlavne kvoli tomu hojeniu, lebo sitiu sa nevyhnem ani pri jednom "type" porodu, a predpokladam, ze aj druhy bude cisarsky. Inak nic nejdem kupovat

jankasramka
13. júl 2010

@lenadka tiffanka ju este doraba🙂

@nanula1108 hlavne vobec nemysli na to ze to nepojde. predstavuj si ako sa ti spusti mlieko a tak.ja viem ze som prvorodicka a ani neviem tvoje priciny pri prvom porode ale fyziologia je viac menej rovnaka u zien aj v zvieracej risi🙂
tak ja mam skusenosti len v tej zvieracej🙂))
ale drzim ti palce, mysli pozitivne, verim ze tento raz to vyjde🙂

evitkamalicka
14. júl 2010

dobre ranko,

@gagarinka prva augustovka nebudem, lebo v sukromnej teme uz mesiac babatko mame a v piatok pribudne dalsie od Michaely

groka
14. júl 2010

@nanula1108 su to zdravotne problemy,psychicky a fyzicky to uz nezvladam a od 32tt nam hrozi predcasny porod,kedy som sa zacala takmer otvarat,takze ja osobne som stastna ze som potiahla doteraz a zrejme minimalne do 37tt este budem tehula

elina313
14. júl 2010

Ahojte kočky,

túto noc sa mi snívalo, že už bol maličký na svete a ja som zistila, že som si ho už 2 dni nepriložila k prsníku. Chcela som dať papať, ale mala som tak naliate a tvrdé prsia že až....tak som rýchlo vytiahla odsávačku...
Viete čoho sa obávam ja ? Stravovania....ja som pri prvej nevedela čo jesť, stále sa mi zdalo, že plače, lebo ju bolí bruško, môj jedálniček bol o tých istých jedlách a nakoniec som prestala s kojením v 2 mesiacoch, lebo som o mlieko prišla.... Teraz už rozmýšlam ako to spraviť inak, ale tá strava je pre mňa postrach....stále neviem čo budem môcť jesť.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

21
14. júl 2010

Dobre horuce ranko, teda uz den, dnes sa z miesta nepohnem!!! 😀 😀 😀

kvietok121
14. júl 2010

@groka preco chces aby sa to rozbehlo???? mas nejaky problem, ze by to malo byt skor????

kvietok121
14. júl 2010

@jankasramka prajem vsetko krasneeeeeeeeeeeeeeee k 1. vyrociu, my v oktobri budeme mat uz piate, ako to rychlo bezi

@lenadka takto uz mas zachvilk budem drzat prsteky

@elina313 to by aj mna zaujimalo co budem moct jest, vela veci nemozem ako alrgicka, vela veci sa nesmie ked kojis ... 😒

kvietok121
14. júl 2010

@21 dobre ranko, je to des, strasne nieco a do soboty sa to ma zvysovat

21
14. júl 2010

@kvietok121 , fakt, podme do juznej afriky... 😀 😀 😀

lenadka
14. júl 2010

@21 mozno tam nebudu mat ani taky naval v porodniciach ako u nas 😀

kvietok121
14. júl 2010

@21 to by bolo skvele, az na tu cestu tam 😀

21
14. júl 2010

@lenadka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena4
14. júl 2010

@zuzka1008 aj ja chodim do ruzinova, idem vo stvrtok cez obed, tak dufam, ze sa neuvarim, lebo nie som z ba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre