♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
18. feb 2010

marija,parada že? a stresujem jak dajaka murárka 😝 . No ale, hold realita je realita, vela som videla,vela zažila,tak stresy su namieste

petka dik, skoda že mi baby nevraveli skor že na predošlej foto som jak baba jaga

peta131
18. feb 2010

deni tato fotka je super kočka z teba 🙂

bihan
18. feb 2010

Marija, tu sa nikto nepozerá na údaje poslednej MS a začiatok tehotenstva sa určí na prvom UZV (väčšinou v 12tt) a potom sa už uvádza len ten údaj.. čiže pre mňa nie je smerodatná poslendá MS, ale vždy sa ma všetci pýtajú na začiatok tehotenstva, čiže 13.11.
Preto je to jedno, kedy pôjdem na test, do papierov napíšu začiatok tehu a vypočítajú tt v labáku.

peta131
18. feb 2010

a este som sa zabudla pochvalit dnes som si kupila konecne nohavice ake som zhanala 🙂 som nechcela klasicky pre tehule ale len normalne a v pase na gumicku a dnes som na take nadlabila v tescu a dokonca mali aj moju velkost tak sa z nich vytesujem 😀 ale su take latkove tak sa mi musi trosku oteplit aby som ich mohla nosit 😀

boze baby uz nech zmizne ten sneh 😝 ja sa tak strasne tesim na jaro a na slniecko 😵

marija
18. feb 2010

Bihan no nemam slov. Sranda ako je to vsade inak. A ten datum zaciatku tehotenstva sa vyrata potom ako? Ja nemam v tehu knizke napisany ziaden termin porodu pre istotu 😠 ale ked som bola na tom 3D tak ten lekar mi vravel, ze dajte si na to pozor, ze ked podla poslednej MS vam vychadza datum porodu na 12.8 ale podla UZV na 6.8 treba na to upozornit aj lekara ak by na to nahodou zabudol, ze ste o tyzden viac tehu (ked uz tvoj lekar take nieco prehladne je to super perspektiva) lebo ze podla datumu MS si mozu mysliet, ze mam este cas na porod a pritom uz kazdy den o d toho 6.8 by bolo prenasanie babatka akokeby. A toto som fakt netusila...

denisocka
18. feb 2010

marija,tu sme mi pred rokom v Smokovci http://picasaweb.google.sk/forcepska/DolnySmoko...

marija
18. feb 2010

Deni a uz sa tam nechystate niekedy?

marija
18. feb 2010

ty kokso ta izba to je ake letisko! 😕

bihan
18. feb 2010

Marija, podľa UZV... ja som si merala bazálku a ovulkou som si nebola na 100% istá, ale +- 1 deň mi to sedí 🙂 Tak isto to bolo so Sárou, presne som vedela deň počatia a podľa UZV to perfektne sedelo 😉

denisocka
18. feb 2010

marija, nadštandarty mali menšiu izbu ovela,lebo z takýchto izieb sa prestavovali a davali sa do nich ešte wecka a sprchy

marija
18. feb 2010

vsak mne by kludne stacila aj mensia 😉 je to potom take utulnejsie,ale krasne su urobene tie izby 😉

denisocka
18. feb 2010

ano,su krasne,ja som ešte mesiac po pobyte chcela dať pol bytu vytapetovať linoleom 😀

marija
18. feb 2010

deni 😀 😀 😀

peta131
18. feb 2010

deni a to ste kde boli?

gijar
18. feb 2010

ahojte,
mne ako bihan kedze som tiez vo FRA vyratali termin otehu a podla toho urcili termin porodu. nakolko podla MS som takmer o tyzden menej tehu,resp.babatko je velke o tyzden viac, ak chapete. z toho vychadza, ze som urcite nemala ovulku v strede cyklu ale hned po skonceni MS, co neviem potvrdit, lebo som nic nesledovala, ale sex tam bol hned po MS takze asi je to pravda 😉

denisocka
18. feb 2010

peta v Smokovci,dolnom .

marija,to lino bolo užasne, fakt mať taku detsku izbu a poumývaš a maš poriadok,a bolo to fakt krááásne

peta131
18. feb 2010

deni to viem ze v dolnom smokovci 😀 ale ja som myslela tak ze to je nejaka liecebna pre deti? lebo fakt je to tam pekne 🙂

marija
18. feb 2010

Gijar, moje babatko je tiez o tyzden vacsie a tiez sme mali sexik 9 az 10 den po poslednych kramoch, takze sme to mali asi podobne 😉 ale ja si aj tak sama neviem vyratat podla UZV kedy je vlastne zaciatok tehu 😀

gijar
18. feb 2010

no my sme ho mali este skor, mavam len 5 dni MS 🙂 ja si tiez sama neviem vyratat, ale oni asi podla velkosti a pod. vypocitaju a ja som len potvrdila, ze sedi, ze moze byt 😉

marija
18. feb 2010

ja mavam tiez tak 5 az 6 dni MS ale prvy sexik sme mali az ten 9 ci 10 den, preto viem z ktoreho to bolo, len neviem presne kedy bola ovulka 😉

gijar
18. feb 2010

to ja vobec netusim, kedze sa hned podarilo 😀

marija
18. feb 2010

gijar no hlavne ze sa podarilo 😀 a kedy mas termin?

gijar
18. feb 2010

francuzsky 7.8., ale ako uz pisala bihan, tu je to az ukonceny 41tt, cize na SR by bol termin o tyzden skor minimalne asi vypocitany, dufam v julove babo, kvoli nasmu cestovaniu 🙂 teraz som v 18tt uz.....boze to leti.

brisilda
18. feb 2010

ahojte kocky ja len tak narychlo pisala mi nasa Groka je v nemocnici zacala krvacat kusky krvi teraz je v nemocnici malicke nastastie v poriadku ma vraj maly hematom a nizsie placentu je na infuzkach a na injekciach .Inak sa tam nudi ako asi kazdy v nemocnici

peta131
18. feb 2010

joj groka to ma mrzi ☹ ale hlavne ze je malicke v poriadku pozdravuj ju od nas!

lenadka
18. feb 2010

groka ☹ ale hlavne ze babo je ok

inak co deni davala tie linky na satky tak ma najviac ako uplnu zaciatocnicku oslovila tato http://www.nosime.sk/tovar1905-limitovana_edici...

marija
18. feb 2010

Chudatko Groka ☹ ale babatko je v poraidku to je hlavne! Pozdravuj ju od nas!!!

ikulka
18. feb 2010

marija som sa pobavila na tom termíne porodu, že ked je rozdiel treba to sledovať ja som pri provm tehu teda mala minimálen týždnový rozdiel medzi termínom u dr a sonom a ked som na to upozornovala dr tak sa zasmiala že týžden hore dolu....mala som termín 30.9 ( u nej) malá sa narodila 6.10. ja v tom že prenášam a nakoniec som išla z porodnice z papiermi že porod v termíne v 40tt..... 😅 😅
Groka joooj moja len nech sa drží ona aj malinké.....mooooc držím palce.....

marija
18. feb 2010

Ikulka no ved aj ja som sa nad tym zasmiala, ale inak keby sa nieco naozaj stalo do smiechu by mi asi nebolo... ja som aj pri malej mala o tyzden vacsi plod a termin som mala 12.1 a mala sa narodila 6.1. doktor mi napisal, ze som rodila na konci 38tt... no pisu si co chcu, ale tak hlavne ze mala bola v poriadku a aj tentokrat porodim o tyzden skor, cize je to jedno.

denisocka
18. feb 2010

groka,pozdravujem , držte sa s babatkom a hlavne si oddýchni a domov sa vratte už v pohode .

ja som mala TP podla PM 27.12 , oplodnenie bolo cca až na 15DC ,skor nie a potom zrazu začal vychádzať TP podla hlavičky o 10dni skor a narodila sa 18.12

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre