♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
14. jan 2010

ok, buchty hotove, uz len puding, spravim ale cokoladovy, mm aj mala ho maju radsej a ja mam tiez dnes chut viac na taky 🙂

rosienka
autor
14. jan 2010

fuj, dajte pokoj s tymi dukatkami, z nich ma od detstva napinalo a pochybujem, zeby mi teraz chutili 😝 😅

biba- podla mna to nie je druhe babo, to by uz zretelnejsie v 9tt videli, ale urcite by si to zvladla, mne je mojej princeznicky luto, ze to vzdala, lebo mam pocit, ze to bolo dievcatko a toto je chlapcek, aj sa mu tak prihovaram 😉

mib- krasne babätko, vidno dobre tvaricku, aj ked je to tmave. ja moje fotky scanujem, aspon nemam ziadne odrazy a lesky a preliaciny.

co sa tyka nechtov, tiez som nad nimi uz dlho rozmyslala, ale ked pisete, ze nedrzia, tak sa na to asi vykaslem. tu v CH chcu za novy set cca. 80 Euro, co mi za to nestoji

drzim palce vsetkym dnes na poradni a UTZ

lenadka
14. jan 2010

rosienka, zase vravi sa ze dievcatka ako embrijka su vacsi bojovnici ako chlapci, tak mozno je to opacne 😉

ja som gelove ani nijake ine nechty umele nikdy nemala, nieze by sa mi to nepacilo, ale pre mna su neprakticke a aj v praci by som mala mat nakratko ostihane, nenalakovane nechty...tak to nenalakovane at tak nedodrziavame, ja si obcas nejaky jemny lak dam

lucy1990
14. jan 2010

Tiriel, robim strudlu ako moja mamina, ona si vzdy kupila listkove cesto, prepolila ho a vyvalkala uplne do tenucka na pracovnej doske, potom na okraj nasypala najprv struhanku, alebo nastruhane piskoty, potom na to nastruhane jablcka, skoricu, praskovy cukor a podla chuti hrozienka, ale ja ich moc nemusim a potom to tak sikovne pomocou cistej utierky preklapala az z toho bola pekna noha strudly, tu potrela vajickom a sup do truby..ono to nie je tazke, len v tom treba mat prax 🙂

rosienka
autor
14. jan 2010

lenadka- ved uvidime, ja by som prijala samozrejme viac dievcatko, ale mm chce zas chlapca a tiez si je "isty" 😅 ...no uvidime, ci bude kukat ako zaba z prachu ked to bude baba 😀

leteku
14. jan 2010

Baby v sobotu pridávam nové údaje do tabuľky tak prosím info do IP ak sa chcete ešte niektorá pridať

gabusssa
14. jan 2010

Aj ja sa snažím jesť ale akosi to nezabera 🙂 Toto je tak strasne vycerpavajuce....A to sa moj muz este vyhraza, ze este si to uzijem v dvoch tehotenstvach....Tak sa len zasmejem, chvalakohu už mám dosť rokov a dúfam, že toto dieťatko porodím a skončili sme....Ale on si zo mňa stále uťahuje..
Ja inak muža pri pôrode nechcem, ja budem mať radšej maminu. Tá bola aj pri prvom pôrode a bude aj teraz. Síce som nezniesla, aby ma hladkala alebo niečo také, ale aspoň tam bola taká psychická opora...Aj sme sa bavili, že by šiel, že keď bol pri prvej žene, mne pôjde určite, ale potom som ja sama povedala nie. Nemusí ma vidieť trpieť. A ešte takú škaredú tlačiacu a zničenú...

zuzana76
14. jan 2010

leteku, mna mas? ja som ti pisala, tak neviem ci si dostala IP

rosienka
autor
14. jan 2010

gabusa- preco skareda a znicena? ved to patri k tomu, urcite sa muzi na to tak nepozeraju a su menej kritickejsi ako my same k sebe. nech vedia a aj vidia, co je to za zataz a namaha pre zenu vynosit a porodit aj ich dieta. aspon si tie nase vykony viacej vazia, lebo inak si môzu mysliet, ze to nic moc nie je...samozrejme nie vsetci, ale viem si predstavit kopec takych chlapov, co to bagatelizuju.

leteku
14. jan 2010

ano zuzana - mám ťa

witchka
14. jan 2010

ja chlapa pri porode chcem, aj on chce byt, tak toto mame vybavene, vecer docitam tie vase porody, epiduralky, hrazdy a podobne 😉

leteku poslem ti IPcku

zuzanas - zda sa mi ze 50 E alebo do 50, dam ti vediet s vysledkami, ok?

lucka a mnam ze strudla, ja som celiatik, tak moc nenavymyslam, ale niekde som raz na nete nasla bezlepkove cesto hotove listkove, tak to tusim idem aj najst 🙂

groka
14. jan 2010

Ahojte babule,ako sa mate?mne ja na 😝 nic nove

evitkamalicka
14. jan 2010

zuzi ten odber krvi na urcenie pohlavia stoji 50€ bez DPH

lucy1990
14. jan 2010

To moj muz aj bez toho aby videl porod uznava, ze to je velmi narocne a stale tvrdi, ze zeny su silnejsie ako muzi 🙂 a mne nejde o to, aby ma nevidel skaredu, tlaciacu a znicenu,..to ma uvidi aj po porode, alebo pri nejakej chorobe...to je zivot...skor mi ide o to, nech nevidi otvarajuce sa porodne cesty, vsade sama krv, ja cela roztrhana...to urcite nie je pohlad, ktory muza pritahuje...poznam zenu, ktorej muz bol pri porode a odkedy vie, ze ma dostat svoje dni, nepriblizi sa ku nej, pritom pred tym mali v pohode sex aj pocas toho...podla mna sa ten pohlad muzovi vracia 😒

tiriel
14. jan 2010

že hrazdy 😀 😀 😀 wička

tiriel
14. jan 2010

ja by na krv nešla,za te prachy mám 4D v 20tt

witchka
14. jan 2010

či čo to je, čo som to narychlo pozerala, tak sa mi zdalo že hrazdy...čo to je? 😀 😀

tiriel
14. jan 2010

asi hrádza - čo sa prestriháva pri porode na pipinke

bihan
14. jan 2010

zase tu preberáte chlapov pri pôrode? 😀 Podľa mňa sa tým, že tam nebudú, pripravia o nádherný a jedinečný zážitok, MM to nikdy neľutoval, že tam so mnou bol a bez najmenšieho zaváhania pôrod svojej dcéry označil ako najsilnejší zážitok svojho života.

Laky na nechtoch a kozmetiku všeobecne milujem, teraz sa na seba síce nemôžem pozerať v zrkadle, lebo mám viac vyrážok ako v puberte, ale už aj to sa, našťastie, začína upravovať.. lenže lak mi na tých mojich vlastných mäkkýšoch vydrží tak dva dni a skončili sme 😠

witchka
14. jan 2010

hej hrádza, máš pravdu, ešte som sa o tom aj bavila teraz s babami a že hrádza a napíšem hradzu 😀 😀 😀 olala nevadiii

gabusssa
14. jan 2010

Tak ja som sa zle vyjadrila, ale to škaredá a podobne znamenalo aj to všetko okolo...Aj ja som počula prípady, že sa muž potom ženy nechcel dotknúť, lebo pôrod bol pre neho veľmi traumatizujúci zážitok......Aj keď si nemyslím, že by môjho muža niečo straumatizovalo, je to totiž divé vajco, radšej nebudem riskovať 😀

leteku
14. jan 2010

tak môj muž určite k pôrodu pôjde, bol aj pri prvom a veľmi mi jeho prítomnosť pomohla. Síce nemohol na mňa rozprávať (som mu zakázala) ale ten pocit, že tam chodí so mnou, drží ma za ruku bol úžasný.

tiriel
14. jan 2010

ja si pamatám,že pri malom som mala od začiatku nehorázne mastné vlasy, musela som každy druhy den umyť,bo boli katastrofalne. ktovie či to bude teraz dievča , ked sa citim diametrálne odlišne ako v prvom

leteku
14. jan 2010

witchka - v sobotu si tam, robí to môj mužík tak preto až v sobotu a len raz do týždňa lebo je "lenivý"

zuzana76
14. jan 2010

leteku, dakujem, tak ptoom v sobotu ma tam dopln prosim ta, dakujem

evitkamalicka
14. jan 2010

baby a co tak usporiadat tu tabulku podla TP?

gabusssa
14. jan 2010

Samozrejme keď niektorý muž trvá na tom, že pri pôrode bude, je to super. Súhlasím aj s názorom bihan. A verím jej mužovi, že to tak vnímal. Lebo moja mamina to tiež tak brala, keď bola pri mojom prvom pôrode, že je to malý zázrak.

leteku
14. jan 2010

etikamalicka - na konci januára to už uzavrieme a usporiadame

evitkamalicka
14. jan 2010

leteku oki 🙂

lenadka
14. jan 2010

bihan ja som sa tesila ze pupaky miznu-predvcerom, cela spokojna na tvari nic len jeden pidi a na chrbate len hojace sa, ziaden novy a dnes 😠 mam celo posypane ruzovymi fliacikmi a citim ako ma na chcrabe zacinaju boliet nove 😠 😢
aj vlasy sa mi tak nekuceraveju ako pred tym a tiez mi rychlejsie zmastneju...no nic moc, este ze mi aspon tie prsia narastli, vcera som nahodila podprdu najvacsiu co mam a uuuf ledva som ich tam narvala-musim si kupit vacsiu..akurat mm sa to pacilo ze aky dekolt a uz ich chcel vypustat na slobodu 😀

mm teraz pracuje doma uz nechodi na tyzdnovky, tak som zvedava, volat ho k porodu nebudem, no mozno ked ma bude viezt do porodnice ostane somnou 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre