♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
15. jan 2010

Olivia je zaujimave meno, urcite ziadnu nepoznam aspon tu v BA...

zuzannas
15. jan 2010

Kocik chcem aj ja druhy.. 🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

ja som kupila druhy kocik pred tyzdnom a ten Adamkov som predala, teraz sa maly vozi v sportovej verzii noveho 😅

maculienka123
15. jan 2010

kocky aj ja rozmyslam nad Oliviou ak to bude dievca

evitkamalicka
15. jan 2010

ja Oliviu poznam, ale Lauru v okoli ziadnu nemame a ani v rodine, tak vedie Laura u nas

zuzana76
15. jan 2010

tak ja poznam aj Oliviu, a Lauri poznam niekolko, ale je pravda,ze Laura bola moderna tak pred 8-5 rokmi viac ako teraz , uz sa asi tolko nedava

jankaat.
15. jan 2010

ahojte... dnes som bola na kontrole pri doktorovi.. babatku sice bije srdiecko ale je ovela mensie ako by malo byt..lenze mam aj hematom ktori je vecsi nez babatko..a doktorovi sa nepaci ani moja cysta na pravom vajecniku ktora mi z 2,5cm narastala na skoro 5..a podla jeho nazoru by bolo tehotenstvo lepsie ukoncit cim skor.. 😔

evitkamalicka
15. jan 2010

jani coze, to snad nie

lucy1990
15. jan 2010

Fiiiiha jani 😔 to sa inym sposobom riesit neda? ☹

lucy1990
15. jan 2010

Baby, nehovorim, ze Laura nie je pekne meno, ale ja po mojej skusenosti by som dcerke to meno nedala 😅 Totiz moja dobra kamoska v skole sa volala Laura a raz sme bezali do bufetu cez prestavku a ja som si nieco zabudla tak kricim na nu: Larva, pockaj ma! a prisaham, pokruti sa mi jazyk aj teraz v rychlosti 😅 proste ona sa samozrejme urazila ale tak ja za to nemozem... 😒

miciatko
15. jan 2010

ja Lauru poznam len z rozprávania môjho syna, ma spolužiačku s takým menom a kedže je to veľka bifloška tak sa synator začal tiež dobre učiť, lebo Laura sa kamaráti len s biflošmi . Takže pre mňa je táto Laura anjel 😀

miciatko
15. jan 2010

janka to je smutné ☹

lucy1990
15. jan 2010

Miciatko, tak to ti verim 😀 no, a bavili ste sa o kupovani veciciek 🙂 ja sa v tom uzasne vyzivam, aj ked zatial mame len kocik, a ta ponuka bola neodolatelna, stavim sa, ze nikto lepsie nekupi 😀 je ako novy, a novy stal 800 eur...no a este postielku mame, ale tiez cakam, co sa mi v brusku skryva, a potom zacnem hyrit 😅 uz mam tolko veciciek vybratych...kedze som doma, tak si to uzivam..

zuzana76
15. jan 2010

janka, to mi je luto, ale hadam to babetko este dozenie, ved ako moze takto hned vyrieknut ortiel,ze by to bolo lepsie ukoncit, ak mu bije srdiecko

lucy1990
15. jan 2010

Presne ☹ ako moze hned vyrieknut taky ortiel...

zuzana76
15. jan 2010

jani a kolko ma babetko?, v takom 9 tt moze mat maximalne 21 mm a ak aj ma len nejakych 10 mm, stale je to len nejaky tyzden pozadu

zuzana76
15. jan 2010

ved to aj moje o tyzden a mozno aj viac pozadu

tiriel
15. jan 2010

janka,maš hematom a nekrvácaš? a to že je babatko male - to nemusi nič byť, každe sa vyvyja trošku inak - vid elinkino,ake bolo male a zrazu hop cup.

a čo sa týka toho,čo ti lekár povedal - no , presne s touto vetou som sa stretla ja v 2005 . od začiatku tehu som špinila,tak som šla od 5tt do nemocnice. hematom ale rastol a hematolog mal dovolenku,tak to nechali na prírodu . asi od 7tt som už krvácala ako pri kramoch,ale babatko sa vyvíjalo a hematom tam stale bol,väčší ako babatko. asi v 10tt , ked som už bola uplne biela a anemická mi prišiel lekár povedať,že by bolo lepšie to ukončiť,lebo toto fakt nedopadne dobre , je len otázka času . celu noc som nad tým uvažovala , bolo to fakt hrozne,ale citila som že toto nebude šťastne tehotenstvo a fyzicky som bola na dne. nesmela som chodiť, umývali ma na posteli, hrozne. tak sme další den s manželom vraveli primárovi,že ak je tu ta možnosť,čo mi druhy lekár povedal,že sa to da ukončiť a načakať až to zo mna odíde,tak asi by som do toho šla. už som mala aj placentu odlučenu na 2/3 od maternice,takže šanca nijaka. a vtedy primár na mna - že samozrejme,interupcia je plateny výkon, 7000sk a že neni problem, no skoro mi oči vypadli . nakoniec som potratila po ozajsných kontrakciách v 12tt a bolo 😔 . a ten pristup sestričiek aky mali voči mne v dany den bol nehorázny,detto lekár . sama som sestrička,poznali ma a smiali sa mi do xichtu,že kontrakcie neexistuje aby som mala

evitkamalicka
15. jan 2010

pani tiriel, tak ty by si v podstate za diagnozu mala kyret zaplatit? no katastrofa

zuzana76
15. jan 2010

tiriel strasne 😢 ☹

lucy1990
15. jan 2010

Preboha, to je pristup tiriel ☹ si si vytrpela... ☹

tiriel
15. jan 2010

a to boli moje kvázy kolegyne a kolegovia,nakolko som v tej dobe robila na gynke na ambulancii. a ešte ako bonus som po navrate z nemocnice dostala od gyndoša vyhazo - vraj si našiel sestričku,čo už deti ma a planuje robiť karieru a nie deti . že soom si mala dobre rozmyslieť, či to do mna manžel pustí / doslova

lucy1990
15. jan 2010

blbec 😠

tiriel
15. jan 2010

lucy,aj takých treba,aspon mi otrvoril oči . ak by mi neotvoril,tak by som tam doteraz robila za minimálnu mzdu 😉

zuzana76
15. jan 2010

tiriel, to bol teda chumaj

lucy1990
15. jan 2010

Hm, aj to je pravda..moja mama je zdravotna sestra a tiez tu na sr vystriedala par robot a teraz robi v rakusku za 3x tolko co tu a krasne sa tam vypracovala...samozrejme na ukor rodiny 😒

tiriel
15. jan 2010

no,vy to mate aspon blízko, aj ja som stale chcela isť tam,ale neznašam nemčinu 🙄 a ta dialka z východu až do rakuska

groka
15. jan 2010

Ahojte 🙂

lucy1990
15. jan 2010

Hm, blizko ako blizko, ona chodi az do Viedne uz vyse 3 roky...cize domov pride kazdy treti, niekedy aj stvrty den 😖 a mam 10 rocneho brata...
Ahoj groka 🙂 co nove?

tiriel
15. jan 2010

u nas ženy chodia na 2týždnove turnusy

groka,vitaj,ako???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre