♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mib
25. jan 2010

mati, a preco byvas tak daleko? 😖

groka
25. jan 2010

olynth sa nemmoze v tehu,ani ten 0,05 percenty vcera som sa pytala v lekarni
ja som prave dojedla tie chlebiky,2 polky natrete so syreckom jasne ze vo vajicku som ich robila a este som si aj chren stiplavy dala k tomu 😀
a muz mi doniesol domov ladove kastany z pumpy 😀 no nedaj si

zuzannas
25. jan 2010

no a co sa tyka jedenia, tak to radsej ani nejdem sem pisat, lebo by mi asi strana nestacila... 😀 😀 aj ked ja jem z kazdeho iby take mini porcie, ale asi 10x za den 😝

groka
25. jan 2010

zuzi napis nech sa necitim blbo
ten chren mi nezapasoval,ble
lenadka ja zajtra musim tiez varit,kuchynu dat do poriadku,spalnu,ja inak potrebujem jar a teplejsie aspon 15 stupnov a slniecko,dnes som pozerala na jednotke ten magazin na obed a tam mali kvietky jarne,ja ked som ich videla baby,mne normalne prislo lahsie na dusi,ale tak,musim zajtra si pustit hudbu hlasno a pri tom upratovat,pootvarat okna a spravit si nejaku jarnu atmo,lebo inak nemam chut na nic a musim neico robit u v byte lebo to neni normalne aky bordel my mame,sa modlim aby k nam nickto neprisiel 😀

ladywitch26
25. jan 2010

mib, stanka mala 4170g, a 52cm, cize ani nie tak dlha, ako siroka bola 😀 taky maly macko. ved som ju aj tlacila vyse hodiny. dala mi riadne zabrat, ale ten doktor bol fakt super. ta masaz bola sice dost bolestiva, ale robil to hlavne cez kontrakcie, ked som tlacila, tak sa dalo vydrzat. aj ked ku koncu mi uz daval aj obstrek, lebo som mala ranku, ale tak malu, ze nakoniec ani na jeden steh nebola a za tri dni tam uz po nej nebolo ani stopy.

kvapky mar su podla mna o nicom, je to len morska voda a ta na odpuchnutie velmi nepomoze.

groka
25. jan 2010

inak v sobotu mame zabijacku,takze menu bude ako rano mozocky na chlebik 😀 na obed take to masko vyborne zabijackove,to sa nedozerme toho,pobede pecene hurky a klobasy,a vecer budem zrela na urgent so zlcnikom 😀

lenadka
25. jan 2010

groka ja som tu tiez nepriznala ze do polievky si vytlacam feferonku 😀 tiez mam chut na stiplave 😝
ked neikto pride daj mu vysavac do ruky 😀

lenadka
25. jan 2010

groka 😀 tak to bude narocne 😀 ale to zabijackove masko-myslis vareny jazyk, podhrdlinkaa tak? to by som si dala 😀 😝

ladywitch26
25. jan 2010

groka, jaternice mnaaaaam 😝 😝 zabijacky som doma neznasala, ale tie jaternice, tomu by som fakt neodolala

lenad, ja som tak pri stanke prve tri mesiace len kari omacku dlabala do seba 😀

zuzannas
25. jan 2010

noooo takze, ked teda mam napisat... 😀 takze rano polka tvarohoveho kolaca, potom desiata velky tvarohovo cibulkovy sendvich so zeleninou, potom dake keksiky, obed- zemiakova kasa s rybkou, potom polievocka, neskor kornflexy s mliekom, jablko, teraz som akoze dojedla veceru - bryndzovu polievku 😀
ale stopro som este na nieco zabudla!!! dopisem ked ma napadne...

groka
25. jan 2010

lenadka ja neuznavam tie reci o tom,ze zena nesmie stiplave,hovadzie maso,syry a zo zabijacky veci,to su keci,pretoze,raz za cas sa to moze a neuskodi to nijako a to stiplave,tak neviem ci poznate polievky vifon a konkretne kari kuraciu,pri synovi som ju pila cele tehu kazdy den na obed a je tu zdravy ako buk,dokonca aj teraz mam niekedy na to chut
ale tu mam chut,na stiplave,hlavne na kysle jablcka,respektive ladove jablcka,neviem co to znamena

zuzannas
25. jan 2010

jaaaaaaj aano este som tlacila spolu s malym vianocky s maslom a dzemoom!

lenadka
25. jan 2010

nasi nam minule doniesli v taske jaternice, po 3 ks v dvoch sackoch cakaju v mraznicke, kedy na ne dostanem chut 😀

ozaj uz som asi nasla ten "svoj" prebalovaci pult na mmb, je novy a velkostou je taky sikovny do kupelne, zajtra ho ukazem mm ci ho odklepne 🙂

mib
25. jan 2010

ladywitch, to je super pristup, hlavne ked je take velke babatko. tu sa s tebou fakt nikto nebude bavit a lekar si spravi po svojom. ale aj tak by ma zaujimalo, ci sa to da nejako riesit dopredu. ja sa celkom obavam, lebo sama som mala bez par gramov pat kil ked som sa narodila. 😅

groka, ty to hlavne s tym upratovanim neprehanaj. teraz som citala v Mama a ja, ze pocas tehu mas mat upratane tak, aby si nezila v spine. ved navsteva ked pride, pochopi ze teraz upratovanie nie je priorita. hlavne aby sa ti to spinenie nerozbehlo. 😕

baby, a stiplave sa nemoze? 😨 😨 😨

groka
25. jan 2010

lenadka aky jazyk?az ma naplo 😝 ja neviem z coho to je,muz hovori ze nie to nie je jazyk,je to take chuducke masko,ktore sa robi na stave a papa sa to s chlebikom a uhorkami

evitkamalicka
25. jan 2010

jazyk je fajnovy mnam a podhrlinka s cervenou paprikou

tiriel
25. jan 2010

Leni nie,to je rovnaky zaber,zabudla som jeden vymazat😀

evitkamalicka
25. jan 2010

ja mam este v mrazaku asi 10ks klobasok domacich tak tusim zajtra upeciem

groka
25. jan 2010

mib kasli na to ci sa moze alebo nemoze 😀
ja by som napriklad nedala do sut tonic,chynin,ok,vraj tmavy caj sa nemoze,neviem preco,aj ked mam silnu chut na pigi caj s citronom,vraj sa nemoze cervene maso,ja neviem preco,plesnove syry,neviem preco,pomali tehotna nemoze nic jest 😀 niekde som citala ze vela mrkvy sa nemoze 😀

groka
25. jan 2010

evit jaaaaaaa to myslite podpradok ja ze co to je,podbradok lubim aj ja dobre prerasteny masom 😀

evitkamalicka
25. jan 2010

ja papam vsetko aj plesnove syry v rozumnej miere, ale paradoxne chinin obsahuje aj grapefruit a ten sa v tehu odporuca

mib
25. jan 2010

no lebo ja stiplave jedna radost. 😅

ladywitch26
25. jan 2010

mib, nejako sa to riesit da aj pred porodom, no ale ja neviem, ci som mala take velke brucho, alebo kratke ruky 😀 ja som proste nedociahla, mna aj muz musel tri dni pred porodom oholit.
inak muz mal 3200 a ja 3500, ked sme sa narodili, takze to asi nebude tym. inak ja mam 170cm a 55kg, takze tiez nie som vacsich rozmerov, tak neviem, po kom stanka je. len dufam, ze toto druhe bude trosku mensie. ono to nie je sranda dvihat denne take velke babo. aj ked pri stanke mi uz aj svaly narastli. len chrbtica trpi riadne 😖

zuzannas
25. jan 2010

Chynin by sa ani podla mna nemal, ale cierny caj??? to sa mi teda nezda, to by sa ani kava nemala..a mne ju dokonca v prvom tehu odporucili, lebo som mala veelmi nizky tlak 😅

groka
25. jan 2010

kde beriete tie vahy ako 55 kilov? 😀

evitkamalicka
25. jan 2010

veru ja som 55kg mala naposledy na strednej

zuzannas
25. jan 2010

plesnovy syr som uz aj ja jedla, podla sa nemoze koli kvasinkam, ale ked si ho nedate vela...

mib
25. jan 2010

groka, plesnove syry myslim preto, ze je tam riziko bakterie listerie. tak aj vo vsetkych vyrobkoch z nepasterizovaneho mlieka. a cierny caj sa moze, ale iba v obmedzenom mnozstve, lebo obsahuje kofein. cervene maso netusim, to mam rada a zatial som nikde necitala, ze sa nemoze.

evitkamalicka
25. jan 2010

idem do postele, dobru noc

lenadka
25. jan 2010

groka, u nas varia vzdy jazyk, to je take jemne chude masko-ziadne masko mi nikdy viac nechutilo 😀 teraz mam dva v mrazaku a ked varim polievku niekedy tam supnem jeden, potom sa osupe a pokraja papa s cibulkou oprazenou alebo uhorkami...vacsiu mlstnotu som nejedla 😉

pigi caj moj kazdodenny, ked mm ide varit caj pyta sa aky a ja stale pigi, tak si somre, ze so msa vobec pytal 😀
s tou mrkovu no neviem ta predsa neobsahuje vela A-cka ale probitamin s kt. sa A-cko moze spravit ak telo potrebuje, tak s tym by som si hlavu nelamala...aj tak este dobre ked budeme dojcit to bude dieta 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre