♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bobatko
17. dec 2009

ahojte babenky ja som bola na kontrole v utorok zatial je vsetko ok. Dr. mi vyratal zatial predbezny termin na 1.8 ved uvidime.aj ked sa mi to nevidi lebo mimi ma uz 3 cm a podla vsetkeho by som mala byt uz v 9 tt. podla neho som len v 7tt+4.uprimne mi je to jedno v kolkom tt som hlavne vec ze je vsetko v poriadku a rastieme. uz sme videli aj srdiecko a mame knizku. som stastna.

Ahoj vrabcek neboj sa nemusi to byt este kyret. aj sa som pri prvom tehu krvacala hned ako som to zistila a ani male sa tak nevyvijalo.mne stalo na tej istej velkosti ale 2,5 tyzdna a Dr povedal ze to je normalne ked mam stresy a namaham sa.polezala som si v nemocnici tyzden a vsetko bolo potom ok .len oddych spravi svoje. povedz drahemu ze nech sa o tebe stara.a ty sa hlavne sa nestresuj a nenamahaj. daj hore nohy a oddychuj.kasli na vsetko a vsetkych. nebud taka aka som bola ja. mam zleho svokra a byvame s nim tak som mala stresy a kvoli nim som aj potratila ale az v 14tt tesne pred vianocami. takze si viem predstavit ako sa bojis.
drzkam ti palceky nech to dobre dopadne.

evitkamalicka
17. dec 2009

bobatko vitaj

michaela80
17. dec 2009

babulky tehulky...no ja som dnes uz dostala tehotensky preukaz....juuuj tak sa na neho pekne pozera.... 😀

rosienka
autor
17. dec 2009

ahojte baby, no tu je teda noviniek!

vrabcek- je to smutne a sucitim s tebou, ale verim, ze sa skoro zas podari a urcite to dotiahnete do konca 😉

evi- super bublinka a srdiecko, to je krasa 🙂

michi- dufam, ze uz budes v poriadku a ziadne velke grcanice 😉 , gratulujem ku knizke, aj ja chcem takuuu 😅

bobatko- tak asi to bude skôr ten 8tt, i ked merania sa este môzu zmenit, najmä tusim v 12tt by to malo byt presnejsie a preto je dobre vediet v ktorom si tyzni

majka35
17. dec 2009

ahojte tehulky ... 🙂 vy sa tu teda rozrastáte 🙂
vrabcek ... ja som mala rovnaký problém a nakoniec všetko dobre dopadlo, gynekologička mi povedala, že som potratila, šla som za druhým, ten ma nechal týžden v nemocnici a všetko nakoniec dobre dopadlo

evitkamalicka ... kvôli našej taktiež drzej a sprostej poštárke sme vymontovali zvonček a teraz môže zvoniť koľko chce ... a nielen ona, aj tí, čo nosia letáky ... furt mi budili malú

peta131
17. dec 2009

Ahojte tehulky,

tak ja som bola dnes u dokiho a vsetko je v poriadku a srdiecko nam uz krasne bije 😵 na dalsiu kontrolu idem az 14.1 som zvedava ako to do vtedy vydrzim 😅 ale mam uz aj fotecku tak hodim do albumiku 😉

vypisal ma na pn-ku lebo mi je stale hrozne zle ☹ tiez sa bojim vianoc ako to vsetko zvladnem lebo sa mi ani varit neda zo vsetkeho ma napina ☹ tak som sa dohodla s mojou mamou ze pokial mi to neprejde tak budeme na sviatky u nej ale aj toho sa desim ked ucitim tie kolace a kapustnicu 😝

Evit krasna toticka 😵 si riadna sikulka 😵

evitkamalicka
17. dec 2009

petka krasna fazulka 😵

nika.r
17. dec 2009

ahojte 🙂

tak ja som sa dnes dovolala sestričke u Dr., mám prísť v pondelok na krv. Ale budem sa dobýjať aj k doktorovi. 😀

vrabcek, už ste podobný problém mali? inak, dobre si pamätám, Ty si bola teraz chorá?

ja som úplne na nervy z toho, že som mala zapálené hrdlo, momentálne mám už len nádchu. Dúfam, že to drobčekovi neublížilo. Och, už som hypochonder, musím myslieť pozitívne. Najviac ma štve, že ja nikdy nie som chorá a teraz akurát takto na začiatku tehu som dačo schytala. 😖

evitkamalicka
17. dec 2009

nika no tak snad ta dr. vysetri

tiriel
17. dec 2009

ahojte, ja mam dnes taku migrenu a je mi zima , až som obed musela vyzvracať a aj tak nepomohlo .... ale už je lepšie,ako som vypila horuci čaj ... neznašam zimu .

evitkamalicka
17. dec 2009

ja som dnes len unavena, ale to z toho ze som rano skoro vstavala k dr.

dudulicek
17. dec 2009

ahojte tehulkky 🙂 Ste to toho poriadne vela popisali ;)

Blahozelam k novym tehu knizkam... Aj ja uz chcem takuuuu ;) Mne zatial nebyva zle, ale cakam kedy to na mna pride, lebo pri Riskovi mi po 6tt byvalo straasne zle - neviem ako prezijem Vianoce :(

Ja som objednana ku dokimu na 28.12. a dufam,ze sa do vtedy nezblaznim. Babulky, aj vas pobolieva v podbrusku? Alebo necitite nieco ako tlak? Ja si uz velmi nepamatam ake to bolo, ked to zacinalo pri Riskovi... 😅

dudulicek
17. dec 2009

tiriel skus si dat nohy do lavora s horucou vodou a troskou soli 😉 U nas to vzdy pomaha - a hlavne pri prechladnuti :D

tiriel
17. dec 2009

dakujem, skusim.už pijem dalši čaj,asi je nejaka zmena tlaku,hlava ma už dlho nebolela

groka
17. dec 2009

ahojte

baby neberiete niektora MAGNE B6 od sanofi aventis?

alebo neviete mi poradit nejaky stranku kde si najdem pribalovy letak k tomu?
totizto dnes sa citim tak cudne nejako,ma pobilieva brusko a picha ma v nom a trosku sa bojim

janusa127
17. dec 2009

aj mňa pobolieva bruško, jedeň deň nič, druhý trocha popichá alebo nejaké divné pocity a tak..to je normálne, maternica sa pripravuje 🙂 😉

biba12
17. dec 2009

Tiriel skus cesnak, strucik spapat kazdy vecer. Mne to vzdy doteraz pomohlo. Ja som tiez mala od nedele do utorka strasne bolesti hlavy, v utorok som si uvarila kavu/kapucino/ a pomohlo.
Groka aj mna pobolieva brusko, niekedy ma tam pichne. Ale toto bolo aj pri Andrejkovi a lekarka mi vtedy povedala, ze je to ok, lebo sa vajicko uhniezduje. Co sa vitaminov tyka, tak som si naordinovala zatial Calibrum babyplan.
Mne tiez zatial zle nebyva/tiez cakam kedy to pride/, ale pri Andrejkovi mi bolo zle od 6 tyzdna do 16 tyzdna. Kazde rano som diskutovala tak 2-3 minutky so zachodovou misou a potom som sa isla najest. Ale boli dni, ked mi bolo zle ceky den, palila ma zaha. Teraz pre zmenu cikam kazdu polhodku. Ja sa asi prestahujem na vecko.

groka
17. dec 2009

janusa ja viem,ale strach tu je,som nepokojna lebo ja mam problem udrzat plod v sebe,prve som potratila,pri druhom som musela byt na duphastone a teraz ho zatial nemam ,keby som ho mala som kludnejsia,lenze ide vykned a uz ho nebudem mat,keby som hned zajtra rano zavolala dokimu aby mi poslal nedojde mi hned zajtra a v lekarni mi nechcu predat

jankaat.
18. dec 2009

dobre rano, mne v noci ani netusim y coho vyskocila teplota na 39,8..vzala som paralen dala si studenu sprchu a po troch hodinach bola teplota dole..

tiriel
18. dec 2009

Tak ja som si dala este ten horuci kupel na nohy a spala som na deke a dnes mi je fajn,teplo . Teraz je zly cas,same virozy a nase babatka su v najdolezitejsej faze vyvoja.ja sa este davkujem ceckom 1 az 2gramy denne

tiriel
18. dec 2009

Grotka,aj ja mam problem udrzat plod a duph. Som dostala az 5+5tt. A to som 2x potratila predtym a mala som duphaston. A teraz,ked som ani netusila ze som tehotna,asi 2tyz po ovu som si davala horuci polhodinovy kupel so solou,co mi bolo furt zima.sa cudujem ze som si nevyvolala krvacanie,lebo takto som potratila 1x,ked som sa uzimena hodila do horucej vody. Tak vydrz,ak sa babatko ma udrzat,tak sa udrzi.ver mi

tiriel
18. dec 2009

Este som chcela,vcera mi hematologicka vravela,ze kludne mozem kavu.tak uz pijem zalievanu lebo vcerajsi den bez kavy mal hrozne nasledky. Ale pijem malu lyzicku do pol litroveho hrnceka . Pekny den babulky

evitkamalicka
18. dec 2009

ahoj babulky

jankaat.
18. dec 2009

ja sa dnes asi nedostanem z postele po tej noci sa citim neskutocne slaba 😒

evitkamalicka
18. dec 2009

mne uz maly sedi na serbliku, potom ho este supnem do postielky a lenosime dalej

janusa127
18. dec 2009

groka jasné je tu strach, aj mňa dakedy prepadne 😒 ale hovorím si že je všetko v poriadku tak dúfam že aj je 😵

ja som sa dnes zobudila ako mechom privalená 😖 ale už je mi oki, len kým som sa rozhýbala to bolo také všelijaké ...

evitkamalicka
18. dec 2009

ja som dnes spala vynimocne dobre

jankaat.
18. dec 2009

vam zavidim ze stespali dobre...
ja ked teplotujem ani oka nezazmurim 😔

jankaat.
18. dec 2009

a este ma napadla teraz jedna vec... aj ja aj priatel mame v rodine dost vela dedicnych chorob..uz davnejsie sme uvazovali ze predtym nez budeme chciet mat babenko tak pojdeme na geneticke vysetrenia..ale tak babenko nas predbehlo.. existuju aj pocas tehu nejake vysetrenia na zistenie geneticky deedicnych chorob?

evitkamalicka
18. dec 2009

janka okolo 16tt sa robia triple testy a tam sa zistuju vady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre