♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
4. mar 2010

idem dat spat maleho

zuzana76
4. mar 2010

mywiel u nas to iste, muza by nic nezobudilo, takze cele dojcenie, prebalovanie atak bolo na mne

zuzana76
4. mar 2010

teda dojcenie by bolo na mne tak ci tak 😀

mywiel
4. mar 2010

Kazda mamina je ina a kazdé babo tiez, ja som ju vkuse vonala, mackala, pre mna to nebolo mozné ju dat do druhej izby, ale bola som aj unavena a riadne, mala som aj baby blues po porode, tie koliky boli hrozné nikdy viac, teda dufam, ze uz nas to nepostretne.

rubinka
4. mar 2010

Evi ja plánujem dať malé do vlastnej izby od pol roka, ked už nebudem kojiť a tiež to asi poriešim tými vysielačkami. 🙂

Ja na tom tiež nevidím nič zlé, to nie je o láske k dieťaťu ale o výchove k samostatnosti aspoň tak to vidím ja.

silwietta
4. mar 2010

no moj maly mal do 8 mesicov reflux, tak ja som sa pri kazdom podivnom zvuku trhala a kontrolovala ze kolko grckol a ci sa mu dobre dycha...

groka
4. mar 2010

no nic ideme si dat polievocku a ja sa idem vyvalit ,co som nevyspata
dakujem za rady babule

zuzana76
4. mar 2010

aj ja tak isto, stale som ho vonala

ja som nastatsie nemala ani depresie, ani maly koliky, ja som len bola strasne unavena, elbo som mala silnu anemiu, hemoglobin len 66 a ma byt 120, chceli mi dat transfuziu, ale na tu anemiu prisli na 4. den po narodeni maleho a to by znamenalo,ze by som musela zostat v nemocnici este dlhsie, kym by objednali krv z krvnej banky, plus ta transfuzia, takze asi 2-3 dni anvyse a ja som chcela ist u domov, tak mi predpisali len zelezo, ale to sa dalo do poriadku az tak 2 mesiace po porode

evitkamalicka
4. mar 2010

tak som spat.....moj muz ma tiez tvrdy spanok, nic ho nezobudi, ale ku podivu ked maly spal s nami v izbe tak sa zobudil na kazdy suchot

mywiel
4. mar 2010

Rubi jasné ze to nie je o laske, kazdému vyhovuje nieco iné, ja vas len obdivujem ja som to nedokazala a pritom som tuzila sa vyspat aspon jednu normalnu noc. 😒

michaela80
4. mar 2010

mywiel ako teraz sa uz nezobudi ale vtedy bol uplne super...on ho videl prvych 6 tyzdnov iba za sklom...cize ked nas pustili tak bol velmi aktivny - kupal ho hned na druhy den a kupe dodnes, cvicil Vojtovku, prebaloval... no proste okrem kojenia vsetko a robil to s radostou aj v noci v pohode ho prebalil a az tak mi ho podal na kojenie a ked sa maly napapal , ja som uz spala a on caka l na odgrgnutie...uvidime ako to bude teraz pri druhom...

mywiel
4. mar 2010

Zuzi ja som to mala s tou krvou podobne, stratila som viac pri porode ako bolo treba asi aj preto ta unava. ☹

evitkamalicka
4. mar 2010

nam sa nastastie koliky a aj reflux vyhli a dokonca este nebol ani chory, ani len soplik nemal...klop,klop,klop

rubinka
4. mar 2010

Nuž nevravím že mi bábo nebude chýbať, šak ja som ním posadnútá už teraz 😀 ale chcem aby sa naučilo aj na to že má svoju izbičku. keby malo nedajbože reflux tak jasné že by som sa aj ja bála dať ho do inej izby. Ale ked bude všetko ok, tak prečo nie?

evitkamalicka
4. mar 2010

ja som akosi uz pred porodom bola stotoznena s tym, ze maximalne do pol roka bude s nami v izbe

halintoa
4. mar 2010

evit: každý to cíti inak a každému niečo iné vyhovuje 😉 . Ja som sama zvedavá, ako to bude u nás, hlavne, či bude mm so mnou a bábom v izbe, alebo on ostane v spálni, aby sa vyspal. TO ma trápi viac, ako to, či bude bábo v postielke, alebo so mnou v posteli 😀 .

rubinka
4. mar 2010

Mne už manžel dopredu povedal že on sám v izbe ostať nechce, že ma chce mať pri sebe 🙂

evitkamalicka
4. mar 2010

hali ja som si tiez myslela, ze muz s nami tie prve mesiace nebude spavat v izbe a spaval, vsak je to tak isto aj jeho dieta tak nezaskodi ked sa aj on obcas postara v noci

halintoa
4. mar 2010

rubi: mne muž zasa vravel, že nechce byť pri pôrode a nedávno už hovoril inak, lebo jeho kolega v práci sa chválil zážitkami z pôrodu 😀 . No uvidíme, ako sa všetko vyvŕbi 🙂 .

kika36
4. mar 2010

Ahojte baby, ako sa mate? dlho som tu nebola ☹
My sme zdravi, chvalabohu nas momentalnel ziadne bolesti netrapia a uz sa tesim v pondelok do poradne. Dufam ze uz sa konecne dozvieme co cakame 🙂
A inak drobec zdatne kope 🙂 V pondelok som bola u zubara a mala som pocit akoby tam salta robilo 😉

halintoa
4. mar 2010

kika: vau, 20tt 😕 . Ty už budeš mať veľký utz. Držím palčeky, nech mimi ukáže, čo sa skrýva medzi nôžkami 🙂 .

evitkamalicka
4. mar 2010

kika tak drzim palce nech sa drobec nehanbi a ukaze sa v plnej parade.....ja si este musim na velky ultrazvuk 28 dni pockat

rubinka
4. mar 2010

No môj manžel nezvykne meniť názory, jedine tak na môj popud 😀

kika36
4. mar 2010

halintoa dakujem 🙂 Uz sa neviem dockat 🙂
Co som tu zaregistrovala tak su zatial tusim vacsinou chlapci, ze?
Inak uz ste rozmyslali do akej porodnice ist?

rubinka
4. mar 2010

Ja už mám pôrodnicu viacmenej vybratú.

evitkamalicka
4. mar 2010

ja budem rodit tam kde Adamka

kika36
4. mar 2010

A ste tu aj baby z BA? lebo ja som a neviem sa rozhodnut 😒
Pocula som ze je to teraz strasne, lebo sa vela deti rodi a ide to ako na beziacom pase a augustoviek bude zevraj velmi vela.

rubinka
4. mar 2010

No z BA je tu asi väčšina 😀

evitkamalicka
4. mar 2010

tam kde som rodila ja je natresk uz 2 roky vkuse, lebo u nas porodnicu zrusili tak vsetky chodia rodit tam

lenadka
4. mar 2010

co sa tyka spania mala s nami spala este ako 4 rocna, sice vo svojej posteli, ale u nas v izbe, a teraz ked spi vo svojej izbicke mne chyba, ma tu poschodovu postel a chce spat hore, tak jej povolim, ale vtedy sa nastahujem na spodnu postel aby ked v noci ide cikat, mozem skontrolovat ci nespadla, zapnem jej svetlo, pomozem vyliezt a tak, rano sa ku mne pritulka a necha si skrabkat chrbatik, tak mam na chvilu maciatko 😵

inak prisli mi dnes tie tehulkovske tricka-konecne, su s takeho tensieho materialu-to ma trosku prekvapilo, ale zase aj dost poddajneho, kludne sa budu dat nosit celu jar a aj v lete ak bude chladnejsi den...tak nech sa uz otepli, vytiahnem suknicku a nove trika 🙂

inak baby, mam naladu ako modlivka, mm splnil funkciu mam chut mu odhryznut hlavu, vsetko na nom ma irituje 😅 🙄 😕 hormony 😀

inak mam novu kolegynku co vzali na moje zastupovanie tak ju zaucam, strasne sme si sadli, co ma nesmierne tesi, mame vela spolocneho, dokonca aj deti narodene v jeden den 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre