♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nika.r
8. mar 2010

lucy, to magne B6 má dosť málo magnézia na jednu tabletu. Sa mi zdá, že ja som to prerátala, že 1 šumivá tableta má zhruba toľko, čo 3 Magne B6.

halintoa
8. mar 2010

ahoj kočky 🙂 ,
zuzi: na 3D-čko idem až v stredu, tkže mi ešte nič nezistili, ale pevne dúfam, že nám malé ukáže, čo skrýva medzi nôžkami. Budem 15+0tt, tak minimálne chlapčeka by sme mohli poznať 🙂 .

nikitka: ako si dopadla u lekára?

groka
8. mar 2010

babule co papkate?ja som zjedla maskovu polievocku a teraz papam paprikas smotanovy s haluskami,tolko som si nan robila chute,tak konecne,moja mamina ked cakala mna mi hovorila ze si raz rozkazala svokre spravit paprikas z celeho kurata a ona na posedenie zjedla cele kura ,potom tusim aj mala nejake problemy,tusim s dychanim,ved ani sa necudujem ,cele kura zjest 😝 mne stacia jedny prsia 😅

pojdem si lahnut lebo ma zacalo boliet brusko,pichat a spinim trosku,tak pa

biba12
8. mar 2010

Tak baby, dnes mi volala sestricka mojej dr. Ze mam pozitivny screeneng na DS. A ze musim na genetiku. A urcite ma zase poslu na odber plodovej vody, tak ako s Andrejkom. Ja len dufam, ze vysledok bude negativny ako a Andym. Tak si idem dnes pre papier na tu genetiku. Neviete niektora nahodou ako to prebieha v Zeleznicnej nemoc. v BA? Lebo, ze tam su vysledky to 24 hod. Na Kramaroch som cakala na vysledky 3 tyzdne pred 3 rokmi. To sa mi fakt teraz nechce uz tolko stresovat. Keby ste nahodou niektora mali info, napiste mi prosim do IP. dakujem

halintoa
8. mar 2010

joj groka, nerob mi chute paprikášom 😀 . Ja som zbodla cestoviny s tvarohom a mám doma ešte trochu kyslej kapusty, tak si uvarím bielu kapustnicu - takú bez mäsa, len kapusta, hríbiky, zemiačky, smotana... Mňam.

silwietta
8. mar 2010

biba, vysledky su tusim za 48 hod. je to nejaky zrychleny test, ale celkom dost to aj stoji.... ked ides do nemocky, tak to mas zadara a hlbkovejsie, lebo sa vyuziva nejaka ina metoda na spracovanie...

halintoa
8. mar 2010

biba: to ma mrzí, drž sa. Určite to bude len falošne pozitívne, ako už tripple bývajú. Chceš ísť na tú amnio? Myslíš, že by nebolo vidieť na utz niektoré črty DS, keby ho bábo malo? Len sa pýtam, nemám s tým skúsenosti...

evitkamalicka
8. mar 2010

biba to ma mrzi, ale urcite to dopadne dobre

biba12
8. mar 2010

No Uzv to NT bolo v poriadku. To iste ako s Andrejkom. Ale ja tam asi pojdem, ja by som stresovala do konca tehu. Uvidim, co mi povie dnes lekarka.

denisocka
8. mar 2010

biba,to ma mrzi. ale je to len plany poplach, uvidiš. ešte že maš skusenosť s andrejjkom,že vieš ako to vie vyjst falošne pozit. a ked si mala NT ok,tak sa nemáš podla mna čoho báť

rubinka
8. mar 2010

Biba je mi to ľúto, verím že je to iba falošný poplach.

silwietta
8. mar 2010

biba, aj ja som to mala s malym, ked som sa na genetike pytala ci by nestacil ultrazvuk tak vraj nie, lebo to nie je tak smerodajne... predsa len ked spravia vysetria DNA tak trizomiu vylucia alebo potvrdia na 100%...

inak co ja si pamatam tak plosne sa amnio robi v stredu...

silwietta
8. mar 2010

tiez mam blby pocit ze ake budem mat tentokrat vysledky, ale hadam to bude ok...

silwietta
8. mar 2010

biba nasla som ich cennik

CENNÍK
NADŠTANDARTNÝCH LIEČEBNÝCH VÝKONOV
(Zmluvné ceny s DPH sú platné od 1.8.2008)
ODDELENIE KLINICKEJ GENETIKY

















































Popis služby
Cena v EUR
Cena v Sk

Nadštandardné služby pri odbere materiálu
66,40 €
2000,-

Nadštandardná rýchla prenatálna diagnostika
222,40 €
6700,-

biba12
8. mar 2010

Dievcata dakujem za podporu. Snad to bude dobre.

lulusha
8. mar 2010

jasne, biba, ze to bude ok... ved uz podobnu skusenost mas s malym, tak aj toto bude tak, uvidis...

kto tu spomina ten paprikas???? 😠 teraz som dostala brutalnu chut... ja som pred chvilkou spakovala dva zakusky, mame pri dome taku skvelu cukraren, no nekup si zakusky 😝

rubinka
8. mar 2010

Ahojte, dala som do albumu kočík ktorý chceme, zdá sa vám dosť netrálny pre obe pohlavia? Lebo manžel lamentoval že je dievčensky 😒

evitkamalicka
8. mar 2010

rubinka podla mna na farbe nezalezi....mne osobne keby sa napr. pacil cerveny kocik tak by som ho brala aj pre chlapceka, nevidim na tom nic zle

bihan
8. mar 2010

Biba, drž sa 😉 AFP sú mrchy 😝

groka
8. mar 2010

biba to mi je luto ale velmi...no...
kamoska mi vravela,ze jej kamoska mala tiez toto,bola na amniocenteze,cakala 3 tyzdne na vysledky,a prisli v poriadku,lekar posiela dnes uz na amnio aj ked uz je len cosi zvysene

juj lezala som,ale ako ma boli brusko baby,ked chodim tak citim ako sa v nom vsetko bolestivo prelieva a tvrdne mi brusko nejko casto,co to?uz som mala pokoj s tym,aj s farbenim,dnes mam nejaky tahavy ale ruzovy vytok 🙄 mna asi mrdne,ale babo tusim citim

idem pre maleho chrusta do skolky a zase si lahnut

a ozik ku kocikom,ja mam kocik cervenocierny a pravdu...mam tam ovela viac cervenej a pre chlapca je to v pohode dnes uz

zuzannas
8. mar 2010

Halintoa, jaaaj 😀 a ja trubka som myslela, ze uz si na tom utz bolaa..tak potom urcite napis vysledok 😉

Inac mna opat zacal boliet ten nestastny zub ☹ tak som volala mojmu zubarovi a mam prist hned zajtra rano, asi sa nevyhnem tomu vybratiu nervu 😖 ☹ zatial si na neho davam klinceky, a zatial pomahaju..klop-klop

michaela80
8. mar 2010

rubinka ja som ho tiez obzerala...ale nema polohovatelnu autosedacku...co mne velmi nevyhovuje...lebo babo do 4 .mesiacov by nemalo spinkat dlho v takejto polohe...cize by som ho nemohla vyuzivat v lete ako kociar namiesto vanicky...

bihan
8. mar 2010

Prečo by mala byť červená pre dievča 😕 Ja chcem modrý bez ohľadu na to, čo to bude.

mywiel
8. mar 2010

Biba a nemozes poziadat este raz nech ti spravia APF testy? Lebo tam sa casto mylia v ciarkach, v labaku a tak, ze si to zaplatis kym pojdes na tu amnio? Ja by som asi trvala na tom aby mi to urobili este raz. 😕

mywiel
8. mar 2010

zuzi som rada ze ti to pomaha, bohuzial zub to nevylieci ked je pokazeny. 😅 😒

zica1
8. mar 2010

Ahojte maminky 🙂 Prajem vsetkym krasne MDZ... Ja vam tak zavidim tie pohyby, u nas este stale nic ☹ no snad sa coskoro dockam ... v poslednej dobe ma nejako v podbrusku pobolieva aj picha, neviem ci to je roztahovanim maternice alebo sa nieco deje... Na poradnu idem az 23.3.

zica1
8. mar 2010

Chcela by som sa spytat aj na to magnezium...doporucil vam ho doktor brat? alebo ste sa same rozhodli? Nestaci ak beriem centrum materna DHA?

gabusssa
8. mar 2010

Ahojte babenky, chcem sa s Vami podeliť o moje peripetie od soboty. V sobotu som sa zobudila na to, že Najprv ma pobolievalo podbruško a potom poobede to vystreľovalo až do krížov. Bola som veľmi nepokojná celý deň a po poradách so všetkými mojimi kamoškami, sme večer išli s manželom na pohotovosť. Samozrejme, že si ma tam chceli nechať, ale odmietla som, keďže všetky vyšetrenia boli ok. Potom mi to už aj prešlo. A včera sa začal iný problém. Začala som sa cítiť veľmi nafúknutá. Najprv som sa nejako nestresovala, avšak večer, keď som si ľahla spať a zobudila som sa na také kŕče, že som myslela, že umieram. Cítila som sa úplne zaplynená a nie a nie sa mi uľaviť. Od jednej do piatej som sa prechádzala a masírovala si pod bruškom, nejako som zaspala na 2 hodinky ale bolesť neustúpila ani po zobudení. Tak som od rána chodila po lekároch. Bábätko je ok a to je zrejme najhlavnejšie. Potom ma odporučil gynekológ k chirurgovi. Vyšetrovali ma dvaja. Ako mi stláčali vľavo naboku bolo to hrozné.Akoby som v jednej časti tela bolestivú bublinu. Zatiaľ výsledok neviem. O šiestej idem znovu na vyšetrenie a mám si pre istotu vziať aj veci do nemocnice. Som na nervy ale ďalšiu noc s tými bolesťami, čo mám, by som už nevydržala. Tak mi držte prosím palce, aby všetko dobre dopadlo.

katie233
8. mar 2010

Ahojte 🙂.

biba, to ma mrzí, ale určite bude všetko dobré. Mne robili odbery minulý týždeň, tiež čakám na výsledok, tak dúfam, že bude ok.

rubinka, tiež si myslím, že v dnešnej dobe na farbe nezáleží. my sme boli v sobotu s manželom v meste kúpiť nejaké vecičky a vybral červené polodupačky 😀. že aj keď to bude chlapec, tak nevadí, aspoň nedostane z očí 😅.

zica1
8. mar 2010

gabussa - tak to ma mrzi ze mas take bolesti a starosti ☹ Dufam, ze sa ti to coskoro polepsi a budes sa dobre citit a uzivat si tehotenstvo plnymi duskami.Mysli hlavne na to, ze podstatne je, ze malinkemu nic nieje a s ostatnymi bolestani ti uz lekari pomozu.Budem drzat palceky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre